Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Testi uçak modunda ve pili 25 derece sıcaklıydayken yapın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar0644

S20 plus cift simli kullanıyorum. Pili bir günü rahat çıkarıyor. Kamerada sadece 64 mp fotoğraf çekerken yakındaki nesneyi odaklamıyor. Bu kameranın bir özelliği mi yoksa yazılımsal bir sorun mu bilemiyorum. Daha önce s10 kullandım ve memnundum. Hatta s10 ve note 10 lara s20 serisinin tüm kamera özellikleri (yazılımsal olan) güncelleme ile gelmiş. Çift sim kullanma gibi bir ihtiyaç yoksa s10 plus fiyat olarak da daha iyi. S20 plus tabiki çok iyi bir telefon ama s10 dan s20 plus a geçince vay be demedim. Ancak s8 den s10 a geçince vay be demiştim.
    teşekkürler yorumun için hocam. 64mp ile işim yok o sorun değil o zaman. bende htc10 vardı 3 senedir kullanıyorum sürekli sorunlarla uğraştım 4 gün önce kırdım telefonu ortadan ikiye artık cinnet geçirtti. 4 gündür telefonsuzum. yani bayadır aslında yeni teknolojiden uzağım. 20ye aradaki farkı vermeye değer mi 4500ün hakkını veriyor o zaman pili. işyerinde zaten çok fazla kullanamıyorum telefonu gerek oldukça ve öğle arasında. onun dışında akşam eve dönerken htc10da yok rengini kıs yok 10 dakika bekle sonra kullan eve gidene kadar yetsin stratejiler uyguluyordum. p30 pro var huaweinin nerdeyse 2 gün gidiyor diyorlar benim gibi kullananlar için. bu telefonda daha yüksek pil kapasitesi heralde en az onun kadar iyi olması lazim diye düşünüyorum. millette ön yargı mı artık gerçek mi samsung zamanla pili daha çabuk bitiyor kafası var.

• freedomfighter kullanıcısına yanıt
    HTC ile ne kadar ekran süresi alıyordunuz şarj sonrası. Onu söylerseniz kullanan arkadaşlar o süreyi alıp alamadıklarını, aldıklarında ne kadar pilleri kaldığını söylerler. S20 orta güç tasarrufu modunda çok yoğun kullanım olmayınca günü çıkarıyor. Bugün 7 gibi çektim şarjdan, öğlene kadar baya kurcaladımn; öğleden sonra işlerim vardı çok oynayamadım ama video ve Whatsapp, Whatsapp'tan video gönderme vs. yaptım yine. Gece 12'den sonra %15 üstüydü yine şarj. Ama yüksek performans ve biraz yoğun kullanımda sabah 8 gibi çekersem şarjdan 16 - 17 gibi %15'in altına inmiş oluyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

HTC ile ne kadar ekran süresi alıyordunuz şarj sonrası. Onu söylerseniz kullanan arkadaşlar o süreyi alıp alamadıklarını, aldıklarında ne kadar pilleri kaldığını söylerler. S20 orta güç tasarrufu modunda çok yoğun kullanım olmayınca günü çıkarıyor. Bugün 7 gibi çektim şarjdan, öğlene kadar baya kurcaladımn; öğleden sonra işlerim vardı çok oynayamadım ama video ve Whatsapp, Whatsapp'tan video gönderme vs. yaptım yine. Gece 12'den sonra %15 üstüydü yine şarj. Ama yüksek performans ve biraz yoğun kullanımda sabah 8 gibi çekersem şarjdan 16 - 17 gibi %15'in altına inmiş oluyordu.
    Açıkcası pil sağlığı gitmişti sürekli şarja takıyordum telefonu o yüzden saat söylemem zor öğlen 1 gibi falan şarjdan çıkardığımda ama akşam 7de falan yüzde 20lerde falan kalıyordu. Telefonun rengini hiç kısmam son parlaklıkta güç tasarrufu falan olmadan kullanıyorum daha güzel geliyor o şekilde. buna bağlı olarak muhtemelen alsam sizin kullanımdan daha az süre alacağım.

• Güncelleme den sonra durup dururken bulutut bağlantısını kesiyor. Başına böle bişi gelen var mı acaba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Her zaman son parlaklikla kullanmak ekrana zarar verir.

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Her zaman son parlaklikla kullanmak ekrana zarar verir.
    Öbür türlü çok adi geliyor telefonun ekranı verdiğim paraya değmesi için son parlaklıkta ve kılıfsız kullanıyorum. Telefonu satmıyorum 3-4 sene kullanıp sonra sağlamsa aileme değilse çöpe atıyorum. Huylu huyundan vazgeçmez kısık ışıkta kılıfla imkansız kullanamam
    Yere dusurmuyor musun hic. Bunlar ucuz cihazlar degil. A51 A71 olsa neyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Yere dusurmuyor musun hic. Bunlar ucuz cihazlar degil. A51 A71 olsa neyse.
    Bugüne kadar hiç ekran kırılma çatlama falan öyle şeyler yaşamadım. Dışarda betona falan hiç düşürmedim. Onun dışında evde düşüyor halıya veya şirkette halıflex üstüne onda da bir şey olmadı kullandığım telefonlara şimdiye kadar. Kılcal çizikler falan oluyodur da onlara takılmıyorum dediğim gibi telefonları al sat yapmak için satın almıyorum sonuna kadar kendim kullanıp sonra başka alıyorum 3-4 senede bir. önüne film çek ekran matlaşsın kılıf tak çirkinleşsin falan bana göre değil hocam.
  • Merhaba. Hattımın biri ile normal telefon görüşmesi yaparken WhatsApp tan görüntülü arama geldiğinde telefon görüşmesi yaptığım kişinin sesini hoparlörden dışa aktarıyor bunun sebebi ve çözümü nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

Bugüne kadar hiç ekran kırılma çatlama falan öyle şeyler yaşamadım. Dışarda betona falan hiç düşürmedim. Onun dışında evde düşüyor halıya veya şirkette halıflex üstüne onda da bir şey olmadı kullandığım telefonlara şimdiye kadar. Kılcal çizikler falan oluyodur da onlara takılmıyorum dediğim gibi telefonları al sat yapmak için satın almıyorum sonuna kadar kendim kullanıp sonra başka alıyorum 3-4 senede bir. önüne film çek ekran matlaşsın kılıf tak çirkinleşsin falan bana göre değil hocam.

Alıntıları Göster
    sende benim kafadansın hocam kılıfsız son parlaklıkta kullanmak tam benim istedigim şey ben kaplama yaptım şeffaf çihazın heryanını koruyor kılıfsız kullanıyorum ve cihazı kullandıgımı anlıyorum tabi ben kullandıgım duvar kagıdınıda yüksek çözünürlüklü kullanıyorum herşey canlı görünüyor...

• Koca samsung satışları düşük diye herhalde babil dizisinde cihazın tanıtımını özelliklerini gösteriyor birde egemene bir bölüm ultura bir bölüm samsung z flip veriyor diziye ise herkeze irfan hariç bütün modelleri vermiş bunu yapacagına kullanıcılarına yani bizlere düzgün güncellemeler verse iyi olacaktır düşüncesindeyim yoksa cihazı satıp oppo find x2 pro birini kullanmıştım daha önce aşinayım alacagım bu sinyal düşmesi sorunu yüzünden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spencermila -- 28 Mart 2020; 17:3:56 >
  • Bende duz s20 var 1 haftadir kullanıyorum son derece memnunum. Tek sıkıntım isinma problemi esime a71 aldim ayni islemler de gram isinmazken s20 bariz isiniyor anlamis değilim. Gerek Normal tlf görüşmesinde yada görüntülü görüşmede kulagimda o sicakligi hissetmek moralimi bozuyor.sizde durum nasil.

• quote:

Orijinalden alıntı: rmz56

Bende duz s20 var 1 haftadir kullanıyorum son derece memnunum. Tek sıkıntım isinma problemi esime a71 aldim ayni islemler de gram isinmazken s20 bariz isiniyor anlamis değilim. Gerek Normal tlf görüşmesinde yada görüntülü görüşmede kulagimda o sicakligi hissetmek moralimi bozuyor.sizde durum nasil.
    hocam bende ilk çıktığı andan beri kullanıyorum şimdiye kadar sayısız cihaz kullandım s20 boyutları itibariyle çok hoşuma gitti görüntülü görüşmede grafik işlemcide devrede olduğu için ısınması normal bende de ısınıyor ama normal gsm görüşmesinde telekom hat kullanıyorum rahatsız edici ısınma olmuyor ama deneme amaçlı 2.hatta vodafone taktım hem internet hem telefon görüşmesinde acayip ısınıyor ve şarjı emiyor hat vodafon mu acaba?

• Beyler örnek fotoğraf paylaşabilir misiniz.Özellikle gece modu ve arka kamera portre modunu merak ediyorum

• Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

Malum evde kalıyoruz. Evde kaldıkça telefonla oynuyoruz. 7.5 saatten fazla ekran suresi almışım.Ekran süresi s10+ a göre daha iyiye gidiyor gibi. Önceki gece 8 gibi şarja taktım. 10.30 gibi çektim.3.5 saat ekran süresi de orda var.

Exynoslar wifide iyi sonuçlar veriyor ama tüm gün 4g ile bu sonuçları verir mi bilmem.

• rmz56 R kullanıcısına yanıt
    Islemciden kaynaklaniyor.
    S20de islemci frekansi daha yuksek

• Düz s20 yi yaklaşık 3 saat android auto da kullandım. Epey ısındı. Kabloyu android auto yu açmadan taktım şarj olsun diye. O zaman ısınmadı. Android auto yoruyor sanırım telefonu

• gurman67 G kullanıcısına yanıt
    Hangi güç midunda kullanıyorsunuz? Hangi model?

• S20+ kullanıyorum, dark Mode açık , güç modu optimize. 120 hz netflix ve oyun oynarsam aciyorum.

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.