Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben online shoptan almıştım ve telefonla birlikte geldi.
  • ssavtak kullanıcısına yanıt
    S20+ kullanıcısı olarak dediklerinize tamamen katılıyorum.
    Ben de burada paylaştığım üzere lansman öncesi S20+ ve Ultra'yı 1.5 saat inceleyip arada kayda değer bir fark olmadıgına karar vererek S20+ almıştım, çok memnunum.
    S10+ tan çok daha kaliteli ve güzel bir kullanım tecrübesi veriyor.
  • Her programi 1 kere satin aliyorsun. Ayrica 7bin 8bin telefona gidiyor. 500 600 tl de uygulamalara oyunlara harcanabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Her programi 1 kere satin aliyorsun. Ayrica 7bin 8bin telefona gidiyor. 500 600 tl de uygulamalara oyunlara harcanabilir.
    Valla hocam 1.5 ay ip11 pro max kullandım uygulamalar 1 kerelik değil yıllık satın alma secenegi vardı çogunda,en basitinden androidde apk urup ücretsiz kullandıgım resim editleme için ios ta senelik 149tl istiyodu
  • Bişey danışmak istiyorum;

Şu anda hepsiburada'da 100 lira ilave indirimle telefon 8250'ye geliyor. Ayrıca samsung markalarda kullanılmak üzere 1000 liralık hediye çeki de veriyorlar. bu şekilde bana baya uygun gözüküyor? bu şartlarda direkt alınır mı yoksa atladığım bir nokta var ve beklenmeli mi size göre?
  • xmrtx kullanıcısına yanıt
    Abonelik istiyorsa zaten hic ugrasilmaz.

• onuruno99 kullanıcısına yanıt
    Hediye çekini göremedim?

• Serdar0644 S kullanıcısına yanıt
    Ürün açıklamasında görebilirsiniz detayları.

• onuruno99 kullanıcısına yanıt
    Bence avantajlı kılıf kulaklık gibi ya da akıllı saat gibi ihtiyaçlar alınabilir. Ben 5000 e s10 u 400 e galaxy budsu satıp s20 plus aldım. Buds+, hediyesiyle 9299 a aldım. Telefonu düşük faizli 24 ay geri ödemeli tüketici kredisi ile aldım. Çift hatlı olması ve kardeşimin de s10 u almak istemesi üzerine aldım. Şunu söyleyeyim çift hat ihtiyacı yok ise s10 alıp geçmek en iyisi. Kamerada hala odak sorunu var. Pil biraz düzeldi çift hat ile bir günü rahat geçiyor. Kamerası s10 a göre biraz daha gelişmiş ama devasa bir fark yok. Ekran kalitesi s10 ile birebir aynı. 120 hz bence gereksiz. Yani s10 a göre daha seri ama son kullanıcı çok dikkat etmezse anlaşılmaz. S20 nin açtığı oyunları s10 da açıyordu ve sorunsuzdu. Yeni olarak 3d tarayıcı vs gelmiş çok gereksiz. Stereo ses s10 ile aynı hatta s10 da baslar daha iyiydi. S10 da kalp ritmi ölçme stres ölçme vs vardı bunda yok. S10 da 3.5 mm kulaklık girişi vardı bunda yok. İPhone 11 pro alacaktım ama onda fiziksel çift sim kullanımı olmadığı için s20 plus aldım. Memnun muyum derseniz güzel telefon Android telefonlar içinde en iyilerinden biri. Eksikleri var mı var. Ben pilinin biraz daha iyi olmasını isterdim. Bir de kamerada odak sorunu olmamasını isterdim. Onun haricinde alınabilir ama 5300 e s10 almak daha mantıklı.

• Samsung telefonlarda hızlı fiyat düşüşü hep olurdu ancak bu sefer süper hızlı fiyatlar düştü. Tabi bunda virüs salgını nedeniyle telefon satamaması büyük rol oynuyor. Fiyatlar 1000 TL düşmüş. Benim gibi ön siparişciler şimdiden 1000 TL zararda. Ben bir 1000 TL daha indirim bekliyorum.

• Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]
    Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

• Fiyatlar daha da düşecek gibi duruyor. Açıkçası beklemeyi düşünüyorum.

çok teşekkürler bilgiler için. ben zaten şu anda s10+ kullanıyorum. telefonum daha da değer kaybetmeden s20+'a geçiş yapıp yapmamayı düşünüyordum ancak dün izlediğim incelemeler üstüne de sizin yazdıklarınızdan sonra kesin olarak vazgeçtim. s10 ile bir yıl daha devam. çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. ayrıca yeni cihazınızı da güle güle kullanın.
  • kopma sorunum tamamen düzeldi. aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar. sizlerde smart tutor uygulamasını yükleyin ve samsung çağrı merkesini arayın.

ilk defa samsung destekten memnuniyet ile bir hizmet aldım. Daha önce iş bilmeyen 3. parti tele destek elemanları bakarken son destek hizmetinde çok bilgili bir arkadaş yardım etti.
  • gurman67 G kullanıcısına yanıt
    Bende de tamamen kopma olmadı ama iki hat da genelde 4.5 g de iki dişte çekiyor. Bazen 3 oluyor bazen de 3g ye düşebilir. Sizde durum nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Serdar0644

Bende de tamamen kopma olmadı ama iki hat da genelde 4.5 g de iki dişte çekiyor. Bazen 3 oluyor bazen de 3g ye düşebilir. Sizde durum nedir?
    hocam bendede kopma olmadı ama o cizgiler durmadan aşagı düşüyor kullansanda kullanmasanda illa samsung müşteri hizmetlerinimi arıyacagız allah aşkına bunun başka yolu olsa iyi olurdu bu samsung ne yapıyor anlamadım gitti yeni cıkan telde sinyal sorunu cıkıyor
    Sizde antutu testleri ne çıkıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Serdar0644

Sizde antutu testleri ne çıkıyor?
    Benim s20+ 469000 antutu sonucu almıştı. Geçen hafta yapmıştım. Exynos versiyonu.

• s20+ bataryası problemli mi? bir kaç yorum okudum kötü denilmiş burada herkesde mi aynı sorun var sonuçta bayağı iyi bir değer 4500mah. eğer öyleyse s20 hiç alınmaz plus 4500le çabuk bitiyorsa. bir de odaklanma sorunu var mı kamerada herkesde s20 ve s20+ için. telefonsuzum bu aralar s10+ ve s20 s20+ arası gidip geliyorum.
  • freedomfighter kullanıcısına yanıt
    S20 plus cift simli kullanıyorum. Pili bir günü rahat çıkarıyor. Kamerada sadece 64 mp fotoğraf çekerken yakındaki nesneyi odaklamıyor. Bu kameranın bir özelliği mi yoksa yazılımsal bir sorun mu bilemiyorum. Daha önce s10 kullandım ve memnundum. Hatta s10 ve note 10 lara s20 serisinin tüm kamera özellikleri (yazılımsal olan) güncelleme ile gelmiş. Çift sim kullanma gibi bir ihtiyaç yoksa s10 plus fiyat olarak da daha iyi. S20 plus tabiki çok iyi bir telefon ama s10 dan s20 plus a geçince vay be demedim. Ancak s8 den s10 a geçince vay be demiştim.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.