Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung telwfon fiyatları çok oynuyor. Ben bir ara bayağı takip ettim.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tanra T kullanıcısına yanıt

Sürüm kontrolünde b ile başlayan ve m ile başlayan numaralar var örneğin son sürümler dbt için; G985FOXM6DUB5, ve G985FOXB6DUB5 csc var. Burada G985FOX den sonra M ile başlayan ana sürüm (main), b ile başlayan da bts edition için diye biliyorum. Bts sürümü yüklerseniz açılış efekti ve teması değişiyor ayrıca bts menüsü geliyor, sürümler orjinal samsung sürümleridir bir sıkıntı yok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nitroglycerin -- 3 Mart 2021; 12:1:6 >
  • Arkadaşlar tuhaf bir problem yaşıyorum, aldığım günden beri s20 telefonumda aşağıdaki gibi bir problem yaşıyorum;

Zedge den farklı farklı zil sesleri indirdim telefona ve bu zil seslerinden birini ayarladığım zaman, telefon çaldığında zil sesinin ilk 2-3 saniyesi kesik kesik geliyor ve sonra normale dönüyor. O kadar zil sesi denedim hep aynısını yapmakta. Telefonda mevcut olan zil seslerinden birini seçtiğim zaman böyle bir problem olmuyor.

İlk başlarda amann diyip çok sallamadım ancak şuan takılıyorum biraz :)

• ynsylcn86 Y kullanıcısına yanıt

Akıllı bileklik yada saat kullanıyor musunuz?

• Arkadaşlar 2aylık aksesuarları tam.Kutusuyla. Tertemiz S20 plus kaç lira eder.

• FKRKN kullanıcısına yanıt
    5000 eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: FKRKN

Arkadaşlar 2aylık aksesuarları tam.Kutusuyla. Tertemiz S20 plus kaç lira eder.

5700-5800 seviyelerinde satarsınız TR garantiliyse hocam.

S20 'ler de 5000 - 5200 arası ediyor.

• Passenger kullanıcısına yanıt
    hocam s20 nin sıfırı 5800 zaten samsungda şuan :) malesef ama o fiyatlara gitmiyor yanlış yönlendirme yapmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: capslockAa

hocam s20 nin sıfırı 5800 zaten samsungda şuan :) malesef ama o fiyatlara gitmiyor yanlış yönlendirme yapmayalım.

Arkadaş S20 Plus sormuş. 6800 hocam şu anda sıfırı. 5 bin TL diyorsunuz bu mu doğru yönlendirme yapmak?

Bence siz cihazı S20 olarak anladınız.

• FKRKN kullanıcısına yanıt
    Geçen ay 5400 e sattım
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt

Kullanıyorum hocam ama kullanmadığım zamanlarda da yapıyor maalesef.

PC den, saatler den vs her yerden eşleştirmeyi kaldırdım gene de aynı

• capslockAa C kullanıcısına yanıt

Sen satar mısın telefonunu 5000'e?

• ynsylcn86 Y kullanıcısına yanıt

Bende de benzer sorun var. Huawei Watch Gt2 kullanıyorum.

Saatle eşleştirmeyi kaldırdığımda olmuyor.

hocam sahibinden ve letgo incelerseniz hak vereceksiniz. o fiyatlara kimse almaz 0 alırlar
  • quote:

hocam sahibinden ve letgo incelerseniz hak vereceksiniz. o fiyatlara kimse almaz 0 alırlar

Peki hocam. Geçen ay 5200'e S20 sattık bilgin olsun :) Bazıları alıyor yani.

• ben satmam fakat satmiyor olmam satılacağı anlamına gelmiyor malesef. 6800 sıfır fiyatı s20 plusun. maxsimum satılacağı fiyat 5500 hemn satmak istiyorsan 5000 e gider
    evet çünkü geçen ay fiyat 6800 dü hocam şuan 5800 umarım anlatabilmisimdir :)
  • quote:

evet çünkü geçen ay fiyat 6800 dü hocam şuan 5800 umarım anlatabilmisimdir :)

S21 Plus 5800 TL ye alınabilecek bir link paylaşır mısın hocam?

s20 den bahsediyorum yanlış anlamayın. s20 plus 6800 şuan ama 2 aylık cihaz en az 1500 lira değer kaybeder . siz 5800 e gider yazmışsınız ama çok nadir zor bi ihtimal. bin daha verip sıfırı alinacakken kimse 2 aylık cihaz almıyor android de. sahibinden letgoda 5000 e rahat bulabilirsiniz s20 plus 2 - 3 aylık
  • quote:

s20 den bahsediyorum yanlış anlamayın. s20 plus 6800 şuan ama 2 aylık cihaz en az 1500 lira değer kaybeder . siz 5800 e gider yazmışsınız ama çok nadir zor bi ihtimal. bin daha verip sıfırı alinacakken kimse 2 aylık cihaz almıyor android de. sahibinden letgoda 5000 e rahat bulabilirsiniz s20 plus 2 - 3 aylık

İyi de hocam mevzu başladığından beri konu S20+. Sürekli fiyatı 5800'e düştü diyorsunuz inatla. Ben de araştırıyorum hiçbir yerde göremedim :D Benim S20 Plus'ım olsa vermem işin açıkçası hocam o fiyata. Vardır mutlaka cihazlar. Siz de vermezsiniz emin olun.

İyi akşamlar.  

• 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.