Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende 4 Aydır Almanya DBT kullanıyorum kalıcı olarak. Her şey harika. Niçin TR rom kullanıyorsunuz anlamıyorum. Ben Almanya Rom kullandığımın farkında bile değilim. Her şey aynı TR rom kullandığım zaman ne varsa. Tek fark hiç sorun yaşamamak ☺️☺️
  • ssavtak kullanıcısına yanıt

Hocam ben de zaten dbt'ye geçmiştim android 10'dayken ve oldukça memnunum  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Passenger kullanıcısına yanıt
    özellikle s20 diye belirtmiştim ben 5800 diye yukarıda ama haklısınız bende o fiyata vermem çünkü telefonumdan çok memnunum :) iyi akşamlar hocam :)
  • Bende çok memnunum S20 düz kullanıyorum 1 senedir. 7000 lira verseler satmam. Zaten yerine alınacak bir tane bile alternatif telefon yok. Böyle bir telefon çıkmadığı sürece satmam.

Hocam pili hala günü çıkarıyor mu senesi dolmasına karşın?

• Aramızda galaxy buds pro kullanan var mı almaya değer mi amazonda hediye çekim var 1000 tl ye gelicek bilemedim

• Selamlar, S20+ ya da S20 Ultra'ya geçmeyi düşünüyorum. Ya da zorlarsam veya fiyatının düşmesini beklersem Note 20 Ultra olabilir. S20 Ultrayı 2 aylık 7000 civarına buldum tanıdıktan.

Şikayetiniz sıkıntınız var mıdır bu modellerden? Ben serviste teknikerim ama bu cihazlardan pek gelmiyor :) Acaba bizim milletin alamadığından mı yoksa sorunu olmadığından mı diye düşünmüyor değilim.

• Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt

Hocam bende de GT2 var, amazfit GTR var hepsinden kaldırdım eşleştirmeye gene de yapıyor anlam veremedim.

Telefonu daha yeni sıfırladım, halen yapmakta. Bakalım yeni güncelleştirme çıkınca tekrardan sıfırlayacağım durum ne olacak.

Hocam merhaba,

Bende S20 yi ilk aldığımda Almanya romunu indirip kurmuştum. Daha sonra geçenlerde telefonu sıfırladım ve sıfırdan kurulum yaptım. Şimdi benim Almanya romu gidip TR roma mı geçmiş oldu :) Çok anlamıyorum bu konulardan maalesef :(

• ynsylcn86 Y kullanıcısına yanıt

Phone info uygulamasını indirin. Orada aktif csc koduna bakın. Tur ise Türkiye romundasınızdır ama DBT ise almanyadasınız.

• tucsonFL kullanıcısına yanıt

Hocam baktım TUR olarak gözükmekte. Gitti bizim DBT :)

Şimdi SamFW den aşağıdaki yazılımı indiriyorum 30 dk sı kaldı. Bunu Odin ile yükledikten sonra gene DBT oluyor değil mi ? Yanlış hatırlamıyorsam bu şekilde yapmıştım daha önce.

Birde her sıfırladığımızda bu DBT gidecek mi ?

• AP VERSION G980FXXS6CUA8

• CSC VERSION G980FOXM6CUA8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynsylcn86 -- 3 Mart 2021; 21:54:39 >

Odinden rom atmakla csc değişmiyor hocam. Android 10'da csc değişiyordu ama 11de değişmiyor maalesef şimdilik.

• capslockAa C kullanıcısına yanıt
    Hani nerede 2-3 aylık temiz S20+ 5000 TL ye benmi görmüyorum?
    Sıfırından yüksek fiyata 2.el telefon satıyorlar 1aylık 1,5 aylık..8-9 ayliklarda 500-600 TL düşük sıfıra göre..Millet uçmuş..
  • tucsonFL kullanıcısına yanıt

Hadi ya romu boşa indirdik :)

Hocam CSC Android 11 de değiştirme yöntemi çıkınca haber verebilir misiniz :)

Tabi ki. Çıkarsa ilk sayfaya da eklerim  

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt

Bu uçukluk her yerde var şu an. Geçen sene yaşanan çılgınlık hali bizim millette eser miktarda olan aklı da alıp götürdü!

Adam otomatik Corolla'yı 189'a almış, kapının önüne çekmiş, Sahibinden'de filan millet hem daha düşük segment, hem de ikinci el olan arabalarına 200'den fiyat çekmeye başlıyor :)

Bendede aynı dert var, watch gt2 ile kullaniyorum bazen zil sesi bazen bildirim seslerinde kesinti oluyor çözümünü bulamadım maalesef
  • claswan kullanıcısına yanıt

Ayni seyi düşünüyorum. Ebatin büyük olmasi ayrica düşündürüyor. 2100 tl fark istiyor arkadas takas için.

• quote:

Orijinalden alıntı: tucsonFL

Hocam pili hala günü çıkarıyor mu senesi dolmasına karşın?

Çıkarıyor diyebilirim. Sabah 06.40'da açıyorum. İki hat var telefonda şahsi hattım vodafone şirket hattım Turkcell. Vodafone u e-sim olarak kullanıyorum. Yoğun görüşme yapıyorum gün boyunca (2 saatten fazla). Arada fırsat buldukça Sosyal Medya bakınıyorum, Hay Day oynuyorum. Bu ikisi ise toplam 1 saat civarı oluyor. Akşam 18.00'de eve geldiğimde şarjım %15 - 20 arası kalmış oluyor. Eve gelince kısmi şarj yapıyorum %50 civarına kadar. Yatana kadar yoğun kullanıyorum (en az 2 saat) gece 00.00'da yatarken tekrar şarja koyup telefonu uçak moduna aldığımda şarj yine % 15 civarı kalmış oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssavtak -- 4 Mart 2021; 9:18:42 >

İyiymiş valla hocam. Teşekkür ederim bilgilendirme için.

• 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.