Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Alınmaz tabi ki

Daha düşük fiyata bulamadım. En düşük fiyat bu. Kaç tl civarında alınabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fafa1236 F kullanıcısına yanıt

60 hz sarımtırak ekranlı apple falan 10 bin para sayıyorlar bence bu fiyat gayet iyi, 120 hz kaliteli ekran ve kusursuz kasa

• propilen P kullanıcısına yanıt

Hali hazırda iphone 11de var elimde. se2020 de kullandım. Androide biraz geri dönmek istiyorum. O yüzden s20 baktım. S21'de çok pahalı.

En son samsung tarafında s10e kullanmıştım. Kompakt cihazlar seviyorum. 11 çok kaba. Takoz diyebilirim.

Bu fiyata kaçırma bence 2 gün sonra stoklarda kalmayacak düz s20

Almanı tavsiye ederim...

hocam 11 hem kaba hem ekranı kötü s20 kullandıktan sonra bunu fark edeceksiniz, canlı ve yağ gibi ekran ayrıca gayet kompakt bir cihaz.

ayrıca bu 12 serisine falan o kadar para vermeye gerek yok, ekranlar gerçekten kötü sarımtırak ve mat ayrıca kasa kalitesi kötü çerçevelerde boşluklar var, yarın oralar hep toz dolacak

şu an alınacak kompakt en iyi cihaz s20 serisi

• quote:

Orijinalden alıntı: propilen

hocam 11 hem kaba hem ekranı kötü s20 kullandıktan sonra bunu fark edeceksiniz, canlı ve yağ gibi ekran ayrıca gayet kompakt bir cihaz.

ayrıca bu 12 serisine falan o kadar para vermeye gerek yok, ekranlar gerçekten kötü sarımtırak ve mat ayrıca kasa kalitesi kötü çerçevelerde boşluklar var, yarın oralar hep toz dolacak

şu an alınacak kompakt en iyi cihaz s20 serisi

11 çok agır birde. 1 saat sonra bileklerim uyusuyor. Bilek ağrısı yapıyor. S20 exynoss olayı korkutuyor beni. 2019 da elimde s10e snapdragon ve exynoss vardı. Arada daglar kadar fark vardı. S20 de çok ısınma sorunu var mı ?

Birde 5G li bir model düşünmelimiyim sizce ?

hocam snapdragon model kullanmadım bilmiyorum

ben s20 kullanıyorum

ısınma sorunum yok, pubg full grafik ayarları 120 hz ekran 40 dk oynuyorum takılma ısınma donma vb yok

almadan önce araştırmıştım snapdragon ile arasında fark 1 sn daha az uygulama açılışlarında ancak snapdragon sarj konusunda %7 daha iyiydi.

5g için yaşadınız yer önemli eğer 5g nin hemen geleceği ve tam performanslı bir şekilde kullanabileceiğiniz bir bölgedeyseniz 5g düşünün derim.

s20 nin snapdragonlu modeliyle kıyaslamalar var youtube da onları izleyin hocam, çok fark olmadığını göreceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: propilen

hocam snapdragon model kullanmadım bilmiyorum

ben s20 kullanıyorum

ısınma sorunum yok, pubg full grafik ayarları 120 hz ekran 40 dk oynuyorum takılma ısınma donma vb yok

almadan önce araştırmıştım snapdragon ile arasında fark 1 sn daha az uygulama açılışlarında ancak snapdragon sarj konusunda %7 daha iyiydi.

5g için yaşadınız yer önemli eğer 5g nin hemen geleceği ve tam performanslı bir şekilde kullanabileceiğiniz bir bölgedeyseniz 5g düşünün derim.

Hocam peki fiyatta daha düşme olur mu ? Yoksa diğer arkadaşların dediği gibi stok komple kalkar mi ?

benim fikrim

stok eritiyorlar ve stok kalkacak diye tahmin ediyoruz özellikle s21 in bazı kırpılmış özellikleri insanları s20 ye yönlendirecek gibi düşünüyorum. s20 ler yakında bitmeye başlar.

• propilen P kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim bilgiler için.

• Telefonunuz yeni sanırım. Pil tüketiminin stabil olması için 7 –10 günlük süreye ihtiyaç var. Ayrıca telefonunuzun şarjını birkaç kez tamamen kapanana kadar bitirin. Yani teliniz kapansın sonra şarj edin. Bunu 3–4 defa yapın ve her defasında tamamen şarj edin. Bu şekilde pil dengesi oturacaktır. Bir de farkında olmadığınız ancak pil tüketimini artıran bir uygulamada olabilir. O uygulamayı ya da çok kullanmadığınız uygulamaları derin uykuya alın.

5850e satıyordu vatan bende takip ediyorum s21 ve dolar kuru bu iki sebepten ötürü düşeceğini düşünüyorum acelem yok ama 5600 5500 görürsem alırım diyorum kendime halada s20 fe kararsızlığı var bir yandan

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

5850e satıyordu vatan bende takip ediyorum s21 ve dolar kuru bu iki sebepten ötürü düşeceğini düşünüyorum acelem yok ama 5600 5500 görürsem alırım diyorum kendime halada s20 fe kararsızlığı var bir yandan

Ekran farkı, Gorilla glass3, 8k yok, plastik arka kapak vs. Bunlar almamama sebeb oldu benim için. FE listemde değil hocam maalesef. Kararsizim bende bekleyeyim mi alayimmi bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fafa1236

Daha düşük fiyata bulamadım. En düşük fiyat bu. Kaç tl civarında alınabilir?

Alıntıları Göster

Hocam alınır, sen o arkadaşı dikkate alma kendisi Apple trolü.

Çağ dışı berbat tasarım ve ekranlara arkadaşların dediği gibi 8-9K isteyen çöp cihazlara inat yapıştırın.  

• <ben 5850 ye teknosadan almıştım s20.Ama inanılmaz ısınıyor yazık paraya.Alev topu resmen.

• Gerçekten s20 de çok ciddi bir ısınma mevcut mu ? Exynos test videoları izledim. Öyle bariz bi derece farkı yok gibi. Kararsız kaldım.

Şu ısınma muhabbeti de bir bitmedi gitti. Cihazda ısınma yok hocam, 2 aydır kullanıyorum. Ne yaparsam yapayım ısınmıyor. Anca 10 dk boyunca 8K video çekerseniz ısınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: fafa1236

Gerçekten s20 de çok ciddi bir ısınma mevcut mu ? Exynos test videoları izledim. Öyle bariz bi derece farkı yok gibi. Kararsız kaldım.

Android 11 - OneIU 3.0 ile ısınma ve stabilite sorunu gayet iyi durumda hocam.

Her güncellemede cihaz daha mükemmel bir hal alıyor.

• 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.