Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birkaç gündür ciddi araştırma içerisine girdim ve 7 yıllık iphone serüvenimin sonunda sıkıldığımı farkettim. Şu an androide geçmiş bulunmaktayım ve kullanmak için sabırsızlanıyorum. Mesajınız için teşekkür ederim, karar verme sürecimde ki son etki sizin yazınız oldu ve siparişi verdim.

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]
  • Ben sero B kullanıcısına yanıt

2017 de çıkan Note FE Exynos ile bu yıl çıkmış olan Snapdragon 865 yonga setlerini karşılaştırmak ne kadar mantıklı sizce ? Artı olarak Snapdragon 865 nasıl iphone 8deki işlemciye gerçekten nasıl yetişemiyor iphone 8 mi kaldı ya..

• chakal131 kullanıcısına yanıt

Ben XS Max modelinden düz S20 modeline geçmiştim 4 ay önce. Hiç pişman olmadım sizin de memnun kalacağınızı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: chakal131

Birkaç gündür ciddi araştırma içerisine girdim ve 7 yıllık iphone serüvenimin sonunda sıkıldığımı farkettim. Şu an androide geçmiş bulunmaktayım ve kullanmak için sabırsızlanıyorum. Mesajınız için teşekkür ederim, karar verme sürecimde ki son etki sizin yazınız oldu ve siparişi verdim.

Dediğim gibi ben 11 pro max den s20+ a gectim pişmanlık yaratacak bir durum yok. Sarj nispeten daha az gidiyor o kadar o da kullanımla alakalı.. Onun dışında tüh diyeceğim birşey yaşamadığım gibi telefonun hafifliği ve ekran kalitesiyle büyük artıları var..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vural460

2017 de çıkan Note FE Exynos ile bu yıl çıkmış olan Snapdragon 865 yonga setlerini karşılaştırmak ne kadar mantıklı sizce ? Artı olarak Snapdragon 865 nasıl iphone 8deki işlemciye gerçekten nasıl yetişemiyor iphone 8 mi kaldı ya..

Adam telefonla 4k 10dk video cekince ısınıyor diye şikayet ediyor sonra 30 yillik fotografciyim diyor.. ne beklersin.. 30 yil öncede kalmış fotografcı olur olsa olsa 😆😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Vural460

Android cephesinde her sene muazzam farklılık olmuyor işlemci cephesinde.

Samsung u Hyundai ye, Apple ise vw benzetiyorum. Hyundai çok güzel donanım ve ucuz araçlar ile gayet iyi satıyor. Mesela motoru verimsiz. Ama geliştiriyorlar. Vw ise ufk değişiklikler ile her sene en çok satan oluyor. Donanımlar ise kısıtlı ancak motor verimli.

İphone larda donanım kısıtlı. Ama işlemci bütün telefonlarda benzer. Samsungda müthiş donanımlar var. Ama en düşük modelinde saçma sapan işlemciler var. Hadi onu geçtim amiral geminde bunu yaparsan 2.elde tabiki algın düşer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: FinalVerdict93

Adam telefonla 4k 10dk video cekince ısınıyor diye şikayet ediyor sonra 30 yillik fotografciyim diyor.. ne beklersin.. 30 yil öncede kalmış fotografcı olur olsa olsa 😆😂

Alıntıları Göster
    Fanboy luk sevimsizliktir. Note fe dediğin cihaz note7 yani amiral gemisidir. Hayır en ufak oyunlarda bile aşırı ısınıyor. 4k video olmasınada gerek yok. Sd 865 kullandım adeta yağ gibi. Ne bir ısınma ne bir aşırı şarj tüketimi. Çok beğendim. Buna rağmen bilader beğenmiyor işlemciyi. İphone 8 bile değil diyor. Eğer işlemci tek olay olsa gider ios alırdı. Ama ekran ve şarj ile fiyatı değerlendirildiğinde ios mamtıksız kalıyor. Bugün bir tane 15 16 k lık iphone alana kadar kaçak 3 tane asus rog 3 phone alınıyor. Yani sen fiyattan dem vuruyor isen samsungun rezil ötesi servislerine bulaşana kadar 3 te 2 fiyatına kaçak alırım daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ben sero

Fanboy luk sevimsizliktir. Note fe dediğin cihaz note7 yani amiral gemisidir. Hayır en ufak oyunlarda bile aşırı ısınıyor. 4k video olmasınada gerek yok. Sd 865 kullandım adeta yağ gibi. Ne bir ısınma ne bir aşırı şarj tüketimi. Çok beğendim. Buna rağmen bilader beğenmiyor işlemciyi. İphone 8 bile değil diyor. Eğer işlemci tek olay olsa gider ios alırdı. Ama ekran ve şarj ile fiyatı değerlendirildiğinde ios mamtıksız kalıyor. Bugün bir tane 15 16 k lık iphone alana kadar kaçak 3 tane asus rog 3 phone alınıyor. Yani sen fiyattan dem vuruyor isen samsungun rezil ötesi servislerine bulaşana kadar 3 te 2 fiyatına kaçak alırım daha iyi.

Alıntıları Göster

Oyun diyor ya geldi bitane daha pubg ci..Yav tamam sen git 6 inclik telefonda oyun oyna kardeşim hadi..

• Konu eger ısınmaysa, yazılımı düzgün optimize edilmemis her telefon ısınma sorunu yasayabilir, işlemcinin ne olduğunun önemi kalmaz.
    İphone hiçbir zaman donanım satmaya çalışmadı ama çıkarttığı her cihazın yazilımsal optimizasyonunu hep olabilecek en iyi, en verimli hale getirerek işini düzgün yaptı. O yüzdendir ki, android cephesinde her markada ve modelde bir sürü yazilimsal sorun olabilirken, apple ürünlerinde herhangi bir problemde adamların hisse değeri düşer. :)
    Samsung sevmemeyi anlarim, servis şikayetlerine de hiç lafım yok ama hem fiyat politikasi hem de cikarttiği cihazlar olarak Türkiye piyasasındaki yeri hakkında bir laf söyleyemiyorum. Kaçak grup dışında böyle bir yere sahip kimse yok sanırım.

Gelelim işlemciye, snapdragon işlemciler hem daha hızlı hem de daha verimli çalışiyor o kesin ama o işlemciyle cihaz getirtip apple fiyatindan satmaya çalışmamalarını da çok iyi anliyorum. Yoksa zaten ben de alamazdim.

Bu politika ile bir kaç seneye zaten işlemcileri de iyice geliştirmiş olurlar. Akıllıca bir yaklaşım.

• krki K kullanıcısına yanıt
    Ayarlar Ekran Yanlışlıkla Dokunma Koruması...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brave353 -- 8 Kasım 2020; 19:43:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben sero B kullanıcısına yanıt
    Note fe dediğin cihaz 2016 amiral gemisi aynı dönemin amiral gemisi olan iPhone 7 de şu an özellikle son güncellemelerden sonra cayır cayır ısınıyor

• Yillar sonra iPhone dan samsung a döndüm bugün. S20 plus aldım. Kamera ayarları için tavsiye verebilecek var mi ? Ayrıca genel olarak şöyle yaparsan daha iyi diyebileceğiniz ince ayarlarda lütfen.

• Arkadaşlar uzun süre s8 plus kullandım. Şimdi de s20 ye geçmek istiyorum. Yalnız aklımdaki soru işareti şu: s8 plusa hiçbir şekilde ekran filmi uyduramamıştım. Yaptırdığım tüm filmler hep edge bölgelerinden kabarıyordu ve benim bir süre sonra canımı sıkmaya başlıyordu ben de söküp atıyordum. Bir süre ( yaklaşık 1.5 gün) ekran filmi kullanmadım hemen cihaz çizildi. Şimdi ise s20 de en korktuğum durum bu. Cihazın kendisiyle gelen ekran filmi eskiyip kendim bi ekran filmi taktırsam yine böyle kabarma sorunu yaşar mıyım? Tecrübesi olan varsa bilgilendirebilir mi lütfen?

• nmckn N kullanıcısına yanıt
    s20 nin ekranı neredeyse düz çok hafif bir eğim var

• capslockAa C kullanıcısına yanıt
    Ama yine de edge kenarları var. Bu da üçüncü parti ekran filmlerinde sıkıntı yaratır diye korkutuyor beni.

ekran filmini düz ekrana göre kestirdim ben bir sıkıntı yaşamadım 3 aydır

• Arkadaşlar Turkcell kullananlar dijital operatör den cihazının 4.5g uyumlu görünüp görünmediğine bakabilirmi benim cihaz uyumlu görünmüyor
    Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

bende de düz s8 var, bazı filmlerde kalkma vs olabiliyor. iyisini yaptırdım ben ve yaklaşık 8 10 aydır sorunsuz kullanıyorum hergün dezenfektan sıkmama rağmen. uygulama yapanda işi iyi yapmalı bence

s20 almayı bende düşünüyorum, s8 e göre kavis az ise sorunsuz film yapılır ozaman

• İbrahimEsad kullanıcısına yanıt
    S20 plus var enterasan bendede öyle gorunuyor.

• jrbuji J kullanıcısına yanıt
    dijital operatörün bir hatasıdır o. 4.5 g yi kullanabiliyorsunuz sonuçta

• 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.