Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mertcan-39 , mydonose13 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
35.982
Cevap
432
Favori
2.246.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Düz S20 yerine neden bunu alayım anlamadım tam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt

Biraz daha iyi batarya ama RAM'i düşük sanki. Galaxy M51'de bile 8GB ram var.

• Ben S20FE kamerasını çok beğendim.

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LGatakan kullanıcısına yanıt

Cihaz bana kaba geldi. Hepsiburada’da fiyatları aynı gibi bi şey. Bu kadar para vereceksem kesinlikle S20 alırım.

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt

Gayet iyiymiş foto.

• Bixy tuşu ile ekran görüntüsü almak için uygulama var mı? Telefon içindeki değiştirme bölümünde uygulama atama ve el feneri var

• Buds+ hediyesini sadece müşteri hizmetleri ile birlikte oluşturulan siparişlere tanımlıyorlarmış. Siparişi kendiniz verdiyseniz buds+ eklemiyorlar. Cihazı geri verip birdaha alsam vericek misiniz diyorum o zaman olur diyor. Salak kampanyanızı bi tarafınıza sokun cidden. Bir telefon alıyoruz diye peşinizde mi gezeceğiz. Yeni alacaklar da dikkat etsin. Müşteri hizmetlerini darlamadan almayın.

• LiveForSpeed kullanıcısına yanıt

Değişk bir şey anlamadım, ben de müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek aldım ancak maillerimde buds görünmüyor. Ürün Cuma günü elime geçecek, budsla birlikte mi gelecek gelmeyecek mi anlamadım açıkçası.

• Hepsiburada üzerinden alan arkadaşlar samsung members uygulamasında avantajlar bölümüne tıklayıp kulaklığı alabilirler

• akinbakbay A kullanıcısına yanıt

Hocam bahsedilen dokunmatik sorunu bu sanırım. Bazen kaydırırken tıklama gibi algılıyormuş, veya iki parmakla zoom yaparken algılamıyor garip şeyler oluyor diyorlar.

Siz başka bir gariplik sezdiniz mi veya çok da problem değil mi bu durum? (Sadece şarja takılıyken olmuyor değil mi?)

• rodriguez2 kullanıcısına yanıt

Benim en buyuk sıkıntım instagram gibi programlarda. Aşağı kaydiriirken sanki bisey durduruyo. Parmagın iki hareketi ile 1 cm bile kayma olmuyor.

• S9+ değişim ile aranıza katılıyorum bende.

Beyaz renk FE ve Galaxy watch siparişi verdim. Çarşamba günü için randevu maili geldi sistemden.

HB de kılıf ve ekran koruyucu var görünüyor ama seçenek çok yok.

Kılıf : https://www.hepsiburada.com/tbkcase-samsung-galaxy-s20-fe-kilif-mat-silikon-siyah-p-HBV00000YCDWI?magaza=angeliletisim

Ekran koruyucu : https://www.hepsiburada.com/ipg-samsung-galaxy-s20-fe-fan-edition-gorunmez-ekran-koruyucu-p-HBV00000YREBC?magaza=IPG%20SERPORT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahsiyet -- 17 Ekim 2020; 18:43:31 >

• Telefondan fabrikasyon ekran koruyucu çıkıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Telefondan fabrikasyon ekran koruyucu çıkıyor mu?

Çıkıyor

• 4 Ekim'de ön sipariş vermiştim samsung'un kendi sitesi üzerinden S20FE ve Watch Active; 15'inde kargoya verildi 16'sında elime geçti, kargo baya hızlıydı. Çok fazla ilgilenecek zamanım olmadı ama S8'den upgrade eden birisi olarak telefon güzel. Ön kamerasını yabancı kitle fazla gömmüş ancak o kadar kötü bulmadım.

Dokunmatik sorunu beni endişelendiriyor; henüz bir şey fark etmedim, çok da vaktim olmadı gerçi. Hayırlısı.

Bu arada değişim fiyatları süper, keşke cihazım yurt dışı olmasaydı :)

• Air Bag A kullanıcısına yanıt
    cihazınızın durumu nasıldı çizik vs?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar merhaba 2800 tlye s9 plus alıp bugün degisim kampanyasına katildim. Ayrıca watch Active hediyesinide verdiler yani kabaca fiyatla 4300-4500 tl ye almış oldum telefonu. Fakat cekincelerim var pil konusunda ben isim gereği gece 2 ye kadar dışarıdayım. Pil olarak memnun edermi beni.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung shop dan mt ile konuşarak değişim talebinde bulundum.
    M20 model cihazi 1600 tl max iade edilebilir dendi.
    Ayrıca kulaklık hediyesi de olacak.
    27 ekim e randevu oluşturdum.
    Temsilci gelip m20 cihazi inceleyecek ve bir değer biçecek.
    Kalan tutarı da online sitesinden ödeme yapıp teslim alacam.
    Bakalım surec nasıl isleyecek.

• Bana sadece buds kulaklık teklifinde bulundular watchi kendiniz mi söylediniz?

• yldrm000 Y kullanıcısına yanıt

S9 plus'ı da yakın zamanda mı almıştınız?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.