Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S2 ŞARJ SÜRESİ>>3GÜN>> RESİMLİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
2
Favori
38.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sucvceza

O kadar para veriyorsunuz 300 TL'lik telefonda da yapabileceğiniz şeyleri yapıyorsunuz sadece. Sonra pili 3 gün gitti deyip seviniyorsunuz. Xperia Arc kullanıyorum bütün gün boyunca sömürürcesine kullanıyorum pili bitse de bitmese de her akşam fişe takıyorum. Cebimizdeki telefon dünya para edecekse eğer sonuna kadar kullanacaksın ki bir şeye benzesin.

+1

3G'yi, mobil interneti, senkronizasyonu, gps'i kapat, Ekranın parlaklığını kıs vs uğraş dur ne gerek var bunlara. Her akşam yatarken tak sabah çıkart en güzeli Bu dediğim işlemleri yaptığım da ATRİX 4 günü geçiyor çok rahat

• MobileFun dan ben orjinal 2000mahlık batarya siparişi verdim o zaman görün siz :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurnl

quote:

O kadar para veriyorsunuz 300 TL'lik telefonda da yapabileceğiniz şeyleri yapıyorsunuz sadece. Sonra pili 3 gün gitti deyip seviniyorsunuz. Xperia Arc kullanıyorum bütün gün boyunca sömürürcesine kullanıyorum pili bitse de bitmese de her akşam fişe takıyorum. Cebimizdeki telefon dünya para edecekse eğer sonuna kadar kullanacaksın ki bir şeye benzesin.

Sonuna kadar katiliyorum

ozman 300 tl lik dandik bi nokia yada 300 tl lik yine başka bi tel alsaydın niye gidipte 1 milyar verdin xperiaya anlamış deilim komik geldi mantık hatası var :S:S
  • Ben iphone 3gs te. Ekran nerdeyse en kısık seviyede. 250-300 kadar mesaj atınca şarj bitiyor. kullanım süresi bu halde bile 4:30 saat falan yani. Sırf şarj için bi arayışa girdim s2 alacaktım s3 çıkacakmış 4-5 ay sonra. Onu beklemeye karar verdim.
  • 1 gunu cikarsin yeter de artar benim icin. Wifi 3g gps ekran parlakligi ne varsa acarim acimam.
  • Benim 3g devamlı açık 10-30 dakika arası görüşmem oluyor internete 3-4 saat giriyorum bu şekilde android 2.3.3 sürümünde rahat 15 saatlere kadar görüyordum, şu 2.3.5 güncellmesini yükledikten sonra 10 saati zor görüyorum . Güncelleme sonrası sizde de bu şekilde batarya problemi oldu mu .
  • quote:

aynen katılıyorum arkadaşım!

eğer pil süresi ise sizin için önemli olan, o zaman nokia1100 kullanın. yanına dabi media oynatıcı. tamamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rouvax

MobileFun dan ben orjinal 2000mahlık batarya siparişi verdim o zaman görün siz :P

Dostum bataryayi aldın mi.. Eğer aldıysan Eski bataryaya nazaran ne ve ne kadar fark oluştu yazar misin.. ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 3 Aralık 2011; 23:40:48 >
  • Dangerousx elbette doğru söylüyordur, bunu tartışmak için yazmıyorum ama yalnızca ekran görüntüsünün çok geçerli bir kanıt olmadığını vurgulamam gerek. Benim de telefonum Galaxy S2 ve pili tam boşalmadan şarja takıp çıkarıp bir süre sonra tam dolmadan geri çıkarırsam, eski sayacın işlemeye devam ettiğini farkettim. Bilmiyorum sizde de öyle mi?

Bu arada ben ilk fırsatta teli şarja taktığımdan dolayın şarjın tam olarak ne kadar gittiğinden emin değilim. Gördüğüm rekor süre zannederim yaklaşık %25 şarj varken 22-23 saat gibiydi; günün önemli bir kısmında Wi-Fi ve 3G açık değildi ve az konuşma yapmıştım.

SAMSUNG GALAXY S2 ŞARJ SÜRESİ>>3GÜN>> RESİMLİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatipoglu -- 24 Kasım 2011; 14:51:11 >

• arkdaslar telefonu akşam yatmadan önce şarja taksam ve sabah çeksem bu batarya yada telefon için sorun olur mu .. benim bildğim şarj dolduktan sonra akım kesiliyor ama emin olmak istedim ama bence yine de bataryaya zararı vardır diye düşünüyorum
  • Ben telefonu yogun kullaniyorum 3G devamli acik sekilde sarji gunde 10-11 saat ancak gidiyor .
  • Bu batarya süresine ulaşabilmem için telefonda hangi ayarlari yapmam lazim arkadaşlar Telefonu yeni aldim ve hala çözemedigim noktalari var..

hangi menüden neyi kapatmaliyim veya açmaliyim... ?
  • dün aldım bende onun için bakınıyorum telefondamı sorun var diye. 7-8 saat oldu şarzdan alalı ilk sarj olayı adamlar dedı 12 saat tut sarjda tam 12 saat almadım. aldıktan 7-8 saat sonra (bu arada habire kurcaladım :D) şarj yarı oldu. Dedım bune :S Bunun şarjı 24 saat bile gitmez ozaman dedım ve sımdı ıcım rahatladı :) benimde 2g küsür diyordu. Bu arada duvar kağıdını arkası siyah hareketli renkli noktalar var onu yaptım sarjı etkilermi
  • quote:

Orijinalden alıntı: maXimump0wer

dün aldım bende onun için bakınıyorum telefondamı sorun var diye. 7-8 saat oldu şarzdan alalı ilk sarj olayı adamlar dedı 12 saat tut sarjda tam 12 saat almadım. aldıktan 7-8 saat sonra (bu arada habire kurcaladım :D) şarj yarı oldu. Dedım bune :S Bunun şarjı 24 saat bile gitmez ozaman dedım ve sımdı ıcım rahatladı :) benimde 2g küsür diyordu. Bu arada duvar kağıdını arkası siyah hareketli renkli noktalar var onu yaptım sarjı etkilermi

Dostum telefonunu kies ile güncelle ve 2.3.5 yani son sürüme yükselt... bak o zaman görüceksin batarya nasil uzun gidiyo.. benimki şuan 29. saate girdi ve hala %36 batarya gücü kaldi akşama biraz daha oyun fln kasicam ki yarin sıkıntı olmasin..

Bende geçen günlerde ve teli ilk aldigim zamanlarda sıkıntı yaşadim ama güncelleme ile batarya sıkıntım bitti..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 5 Aralık 2011; 17:27:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

quote:

dün aldım bende onun için bakınıyorum telefondamı sorun var diye. 7-8 saat oldu şarzdan alalı ilk sarj olayı adamlar dedı 12 saat tut sarjda tam 12 saat almadım. aldıktan 7-8 saat sonra (bu arada habire kurcaladım :D) şarj yarı oldu. Dedım bune :S Bunun şarjı 24 saat bile gitmez ozaman dedım ve sımdı ıcım rahatladı :) benimde 2g küsür diyordu. Bu arada duvar kağıdını arkası siyah hareketli renkli noktalar var onu yaptım sarjı etkilermi

Dostum telefonunu kies ile güncelle ve 2.3.5 yani son sürüme yükselt... bak o zaman görüceksin batarya nasil uzun gidiyo.. benimki şuan 29. saate girdi ve hala %36 batarya gücü kaldi akşama biraz daha oyun fln kasicam ki yarin sıkıntı olmasin..

Bende geçen günlerde ve teli ilk aldigim zamanlarda sıkıntı yaşadim ama güncelleme ile batarya sıkıntım bitti..

dostum ben daha önce hiç kullandığım telefonlarda güncelleme yapmadım nerden nasıl yapabilirm ve güvenlimidir ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

quote:

dostum ben daha önce hiç kullandığım telefonlarda güncelleme yapmadım nerden nasıl yapabilirm ve güvenlimidir ?

Samsung'un sitesinden Kies yazilimini indireceksin..

Link;http://www.samsung.com/tr/support/mobilesoftwaremanual/mobilesoftwaremanual.do?page=MOBILE.SOFTWARE.MANUAL

Yukaridaki linke tikladiginda, açilan sayfada Kies'i İndirin (windows) yazisi ona tiklacaksin ve indireceksin.. o programi indirdikten sonra kurup pc'e yeni başlat aticaksin... Daha sonra telefonunu pc'e USB kablosuyla bagladiktan sonra Kies programini açicaksin ve zaten Kies hemen seni uyaracak güncelleme var diye... daha sonra yapman gerekenler zaten kieste de yaziyo orayi okuyup yaparsin.. çok basit yani..

Güncellemeden önce bilgileri yedekle öyle yap...

• ben telefonu koydum hiç şarj etmeden beklettim. ram kullanımını 150 cıvarina aldım. 4. günde %45 kalmıştı. hehe ama ram kullanımı sureklı 300 lerde olursa 3 günden aza duser kullanmadan öyle birşeyde var. ama 2 tane 20 tl ye cin mali pil alıcaksın 2000 civarlarındakinden. kullan gitsin.
  • Şarj sıkıntısı çekenler bana PM yoluyla ulaşabilirler.İlaç bende :)
  • Vaybe benim konu baya popüler olmuş

Ama bugün teli düşürmem sonuçu iç ekran kırıldı dokunmatik kısmında hiç sorun yok ekran gitti. Arıyorum tel çalıyor ama ekranda hiç görüntü yok :( 300-400TL kaçıcak gibi bana
  • Geçmiş olsun..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.