DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
SAMSUNG GALAXY S2 ŞARJ SÜRESİ>>3GÜN>> RESİMLİ
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
77
Cevap
2
Favori
38.149
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S2 ŞARJ SÜRESİ>>3GÜN>> RESİMLİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3028 Mesaj
      18 Eylül 2011 00:09:13 Konu Sahibi
      Merhaba arkadaslar,

Çoğu S2 kullanıcısı şarjının 1 gün bile yetmediğinden şikayetci. Ben telefonu ilk aldığım hafta hariç, daha sonraki kullanımlarımda hiç 1 günde bitiremedim Malum ilk aldıgım hafta çok kurcalıodum teli 1 günde bitiodu şarjı. Oyun internet müzik vs...

Şimdi ise gün ışığı olarak 3 gün bana rahatca gidiyor

Günde yaklaşık 350-500SmS kesin atıyorum, enfazla 15-20dk konuşmam oluyo gün içersinde, gprs-veri ağı devredışı, wifi lazım olmadıkça açmıyorum. Ekran resimi olaraka gece istanbul boğazını çemiştim yatla tur atarken onu koydum (Not:Koyu ton temalar şarj için çok idealdir)
      Sabah saat 08:30 da şarjdan alırım telefonumu 2 gün tam kullanırım 3. günü saat 23:00 civarında tekrar şarja takarım %1 kalıyo çnki

Buyrun buda Ekran resimim. Sizlerde paylaşırsanız şarj sürenizi memnun olurm

Ufaltılmış önizleme resmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dangerousx -- 18 Eylül 2011; 1:09:45 >

|
      |

• Çavuş
      41 Mesaj
      18 Eylül 2011 10:26:13
      fw versiyonu nedir telefonun ? Yada cfw mi kullanıyorsun. Ben bu güne kadar en fazla 2 günü gördüm ötesinede çıkmadı

• Yarbay
      3028 Mesaj
      18 Eylül 2011 16:40:29 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: pasaxxx

fw versiyonu nedir telefonun ? Yada cfw mi kullanıyorsun. Ben bu güne kadar en fazla 2 günü gördüm ötesinede çıkmadı

Orjinal yazılımı, herhangi bir program vs.. kullanmıorum
      |
      |

• Er
      3 Mesaj
      21 Eylül 2011 18:47:34
      kardeş sen günde 350-500 sms attigini yazmissin sen hiç yemek yemeden uyumadan mi yasiyosun:) ilgimi çekti:)

• Binbaşı
      1413 Mesaj
      21 Eylül 2011 20:27:08
      aynn bnde şu anda 3. gününde şarj %25:) tabi ne yapıyosun derseniz işe giderken müzik+film dönerkende aynı şekilde. gün içindede 2 3 tel görüşmesi o kadar:)
      |
      |

• Binbaşı
      1829 Mesaj
      21 Eylül 2011 20:34:51
      walla böyle diyosanız çok iyi.. geçende bi konu vardı 1 günü zor çıkarıyorum diyenlerle doluydu.. şu telefon aklımı çeliyo bugünlerde ama şarj olayı düşündürüyo işte...
      |
      |

This world will soon be annihilated
    • 21 Eylül 2011 21:08:15
      O kadar para veriyorsunuz 300 TL'lik telefonda da yapabileceğiniz şeyleri yapıyorsunuz sadece. Sonra pili 3 gün gitti deyip seviniyorsunuz. Xperia Arc kullanıyorum bütün gün boyunca sömürürcesine kullanıyorum pili bitse de bitmese de her akşam fişe takıyorum. Cebimizdeki telefon dünya para edecekse eğer sonuna kadar kullanacaksın ki bir şeye benzesin.
    • Çavuş
      92 Mesaj
      21 Eylül 2011 21:14:53
      quote:

Orijinalden alıntı: sucvceza

O kadar para veriyorsunuz 300 TL'lik telefonda da yapabileceğiniz şeyleri yapıyorsunuz sadece. Sonra pili 3 gün gitti deyip seviniyorsunuz. Xperia Arc kullanıyorum bütün gün boyunca sömürürcesine kullanıyorum pili bitse de bitmese de her akşam fişe takıyorum. Cebimizdeki telefon dünya para edecekse eğer sonuna kadar kullanacaksın ki bir şeye benzesin.

Sonuna kadar katiliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      4845 Mesaj
      21 Eylül 2011 22:01:16
      Wifi 3g oyun bak nasıl bitiyor hatta yarım gün anca yeter
      |
      |

• Yüzbaşı
      758 Mesaj
      22 Eylül 2011 16:12:51
      quote:

Orijinalden alıntı: gumuseller

kardeş sen günde 350-500 sms attigini yazmissin sen hiç yemek yemeden uyumadan mi yasiyosun:) ilgimi çekti:)

ben de onu soracaktım:) turkcel bile müşterilerine otomatik olarak 500 tane msj atmıyordur.kime nasıl ne zaman 500 tane mesaj atarsın be mübarek:)
      |
      |

gittikçe azalıyor hayat...
    • Çavuş
      56 Mesaj
      22 Eylül 2011 16:27:58
      quote:

Abi şimdi bir yerde katılıyorum bir yerde katılmıyorum yorumuna. Bu tarz telefonları alıp da, en ufak bir uygulamasını bile kullanmayan binlerce insan var. Bunlara madem kullanmayacaksın o zaman neden alıyorsun be adam diyebilir miyiz? - Hayır. Para onların, keyif onların.

Sadece aksesuar, tasarım olarak bile alınabilir.

• 22 Eylül 2011 22:33:46
      quote:

Orijinalden alıntı: stiletto

Alıntıları Göster

Abi şimdi bir yerde katılıyorum bir yerde katılmıyorum yorumuna. Bu tarz telefonları alıp da, en ufak bir uygulamasını bile kullanmayan binlerce insan var. Bunlara madem kullanmayacaksın o zaman neden alıyorsun be adam diyebilir miyiz? - Hayır. Para onların, keyif onların.

Sadece aksesuar, tasarım olarak bile alınabilir.

Sen de haklısın da bunlar benim kendi fikirlerim. Bana saçma geldiğini belirtirim ama yapma etme demem o kısmı beni ilgilendirmez. Burası forum ortamı sonuçta. O bizi ilgilendirmez bu bizi ilgilendirmez dersek forum mantığı yok olur zaten.

|
      |

• Çavuş
      56 Mesaj
      22 Eylül 2011 22:45:58
      quote:

Alıntıları Göster

Sen de haklısın da bunlar benim kendi fikirlerim. Bana saçma geldiğini belirtirim ama yapma etme demem o kısmı beni ilgilendirmez. Burası forum ortamı sonuçta. O bizi ilgilendirmez bu bizi ilgilendirmez dersek forum mantığı yok olur zaten.

öyle tabi hocam haklısın. Ben de zaten neden böyle birşey yazdın milletten sanane demedim, demem, diyemem. Ben de herhangi bir alternatif durumu belirttim, saygılar :)
      |
      |

• Yarbay
      3726 Mesaj
      22 Eylül 2011 22:56:26
      quote:

+1, telefonlar gelişiyor ancak bataryalar yerinde sayıyor. Süper telefon üretiliyorsa, o süper telefon bütün nimetlerinden faydalanıldığında en az bir gün şarj süresi sunmalı. İlerde pil teknolojisi de gelişir de, süper özelliklere sahip telefonlarımızı şarj bitecek korkusu olmadan kullanırız umarım.
      |
      |

"Biz doğrudan doğruya milliyetperveriz ve Türk milliyetçisiyiz.
      Cumhuriyetimizin dayanağı Türk toplumudur. Bu toplumun
      fertleri ne kadar Türk kültürü ile dolu olursa, o topluma
      dayanan Cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur.
      "
      Mustafa Kemal ATATÜRK
    • Binbaşı
      1413 Mesaj
      26 Eylül 2011 23:39:18
      quote:

çalışırken telefon elinde cakkıdı cakkıdı oynicak halimiz yok oyuncak deil bizde çocuk değiliz. haftasonu gün boyu wifi açık nete girdim gece 3 de bitti şarj bence gayet iyi.
      |
      |

• 27 Eylül 2011 08:26:20
      quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

Alıntıları Göster

çalışırken telefon elinde cakkıdı cakkıdı oynicak halimiz yok oyuncak deil bizde çocuk değiliz. haftasonu gün boyu wifi açık nete girdim gece 3 de bitti şarj bence gayet iyi.

Özelliklerinin %90'ını kullanmayıp da sevinenlerden bahsediyorum. Her dakika alıp eline oynayacaksın demiyorum. Ben de çalışıyorum sonuçta.
      |
      |
    • Binbaşı
      1413 Mesaj
      27 Eylül 2011 19:53:02
      quote:

Alıntıları Göster

Özelliklerinin %90'ını kullanmayıp da sevinenlerden bahsediyorum. Her dakika alıp eline oynayacaksın demiyorum. Ben de çalışıyorum sonuçta.

Herseyini kullaniyorum hicbir sikintim yik. bu gibi cihazlara bu sarj normal.sanki s2 deilde n73 olsa her ozelligini kullancaz.

• 27 Eylül 2011 20:00:33
      quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

Alıntıları Göster

Herseyini kullaniyorum hicbir sikintim yik. bu gibi cihazlara bu sarj normal.sanki s2 deilde n73 olsa her ozelligini kullancaz.

Tamam sen o kesimin içinde değilsen neden üzerine alınıyorsun ki?

|
      |

• Binbaşı
      1413 Mesaj
      27 Eylül 2011 20:57:16
      kullanan herkes alınabilir bnde 3 gün gittiğinden bahsettim ve ona msjınız buna istinaden yazılmış zaten.
      |
      |

• Yüzbaşı
      898 Mesaj
      28 Eylül 2011 00:23:47
      whatsapp yükle 1.5 güne iner, 3g'yi ve sync'i açık bırak 1 günü göremessin.
      |
      |

Şereftir seni sevmek, senle ağlayıp gülmek, GALATASARAY sevgisi, sürecek sonsuza dek...

Nasıl ki bu milletin tacıdır yıldızla ay, yüksel ta arşa kadar, şanlı GALATASARAY!

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
modasor
SEO
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.