Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4587. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45854586458745884589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rica ederim
  • Furkanby F kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan olabilir mi?
    Ayarlar / USB Ayarları
    Burada Kies modunda kullan, Data vb birkaç seçenek vardı. S2 den söz ediyorsunuz. Bu seçenekleri değiştirdiniz mi?
  • Çocuk S2 ile denize girmiş, 2 saat suyun altında kaldıktan sonra fark ettik.
    Sorum şu: Hangi parçası işe yarayabilir. :)) Ekranı pırıl pırıl gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

Eyvallah kardeşim

Eyvallah hayırlı satışlar hocam.
  • içindeki tuzu damıtabilirsen yemeklerde kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpy -- 26 Temmuz 2014; 15:15:36 >
  • mpy kullanıcısına yanıt
    İyi fikir
  • Babamın telefonuna bir rom yüklemeyi düşünüyorum. En önemli beklentim daha iyi pil ömrü ve sorunsuz kullanım.

Rom öneren olursa çok sevinirim.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Babamın telefonuna bir rom yüklemeyi düşünüyorum. En önemli beklentim daha iyi pil ömrü ve sorunsuz kullanım.

Teşekkürler.

aynen bende rom istiyorum ama hiç takan yok ://
  • Pil ömrü iyi olan rom yok. Orjinal romlar dahil. Anca 2 adet pille gün içerisinde dolu dolu kullanabiliyorsunuz telefonu. Ben CM11 kullanıyorum rom olarak. Tamamen sorunsuz. Pil ömrü de 2 pil ile günü rahat bitiriyor.
  • Yazıldı çizildi çok kere.. Kullanımınıza bağlı ancak genel olarak bilinen bir durum; Samsung orj. romları ve bunları taban alan romlar (NeatRom, YsfRom gibi....) daha iyi pil ömrü ve stabilite sunar. Bunu kurun diğer maceralara fazla bulaşmayın. Veya nandroid yedeği alın Cm11 falan kurarsanız kolayca geri dönebilin.

CM11 de fena değil şuan kullanıyorum ama şarjı belirgin olarak daha az gidiyor (-%20 kadar..) ve bazı hatalarla, kilitlenme ve uyumsuzluklarla karşılaşabiliyorum.
  • Pil sorunu olanlara

https://www.dx.com/p/gdw-20000mah-dual-usb-external-battery-charger-power-bank-w-usb-cable-for-ipad-iphone-black-302970

20 000 yazmışlar ama 10 000 mah lık performans veriyormuş. (Yada ben öyle anladım :D )

Bu da 12 000 ama 11 000 mah veriyormuş.
    https://www.dx.com/p/ajy-man-tou-12000mah-power-bank-w-3-charging-adapters-for-cell-phone-tablet-pc-green-286924

Telefonu kullandığınız yerde telefonu şarj imkanınız yoksa iyi bir seçenek olabilir. :)

Ben ileride almayı düşünüyorum..

Yada garanti olsun işim diyorsanız. Biraz daha fazla para harcayıp.

3200 mah samsung pillerden alıp power bank kutusu alıp (2 tane 2 li yada bir tane 4 lü ) kendiniz power bank yapaiblirsiniz :)

http://www.dx.com/p/samsung-3200mah-3-7v-18650-rechargeable-lithium-battery-purple-4-pcs-292091
    http://www.dx.com/s/power+bank+case

Not: Kasa alacaksanız 18650 pil uyumlu olmasına dikkat edin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 27 Temmuz 2014; 22:20:59 >
  • CM11 + apolo kernel kullanıyorum , ses ve kamera performansından memnun değilim siz hangi uygulamaları kullanıyorsunuz acaba ?
    Birde jbye göre şarj daha geç oluyor çok yavaş ilerliyor bunu ayarlama şansım var mı ?

edit : ses için Viper4Android Audio Effects FX kurdum Midgardian'ın verdiği ayarları uyguladım süper oldu , fakat kamera performansı ve yavaş şarj olma sorunu hala devam ediyor olmassa neat veya ysf geçeyim diyorum

edit 2 : şarj süresi can sıkmaya başladı cm11 de , bıraksan anca 5-6 saatte fulleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miranda Kerr -- 29 Temmuz 2014; 19:02:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Babamın telefonuna bir rom yüklemeyi düşünüyorum. En önemli beklentim daha iyi pil ömrü ve sorunsuz kullanım.

Teşekkürler.

aynen bende rom istiyorum ama hiç takan yok ://

Şu anda mantıklı olan NeatRom.

Rom dosyasını indirdim ama doğru düzgün link verip sırasıyla anlatan yer bulmaya çalışıyorum. Mesela hangi kernel ile yüklemem lazım, root nasıl yapılır falan sırayla açık açık anlatan yer yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpy

pil sorununu halletmek istiyorsanız telefonu kapalı kullanın. göreceksiniz ki telefonu açmadığınız sürece pilde azalma olmayacak.

e ozaman biri arayınca ulaşamıcak ne anlamı kaldı telefon kullanmanın

parlaklık 0 ve güç tasarrufu açık olmasına ragmen günde 2 kere şarja takıyorum
  • Arkadaşlar arizali s2 ariyorum ekranini kullanmak için. Satmak isteyen olursa arizali telefonu nunuzu alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar S2'im ve laptop um aynı kablosuz ağdan modeme bağlı. Arada kablo olmadan (bluetooth istemiyorum) wi-fi'den nasıl hızlı cep tel deki dosyaları (resim, video, müzik vs) laptop a transfer ederim?
  • Şarjın geç dolması konusuna pek net cevap veremem. Belki batarya sorunu vardır.Bende böyle bir durum yok. Tamamen boş iken standart 4 saatte doluyor.

Kameraya gelince. CM nin kendi kamerası kalite bakımında kötü değil ama daha net çekenleri var. Misal Snap Camera veya One+ Kamera uygulaması. Samsung un kendi yazılımlarında ve o tabanlı olanlarda AntiShake modu olduğu için kamerayı sağ sola falan oynatınca lag olmuyor. Ama onun dışındaki tüm kamera uygulamaları laglıdır. Ama çekim kalitesi olarak sorununuz varsa dediğim yazılımlara bir bakın derim.

Ben düz cm11 ve apolo ile 3g full açık 4 saate yakın süre almıştım yaklaşık bi 7-8 nightly sürüm öncesinde.Şu an slimsaber veya C-Rom arasında dolanıyorum. Kernel yine Apolo. Son çıkan gustavo da sıkıntı var,bilmiyorum tek ben mi yaşadım.Telefon donuyor sürekli.
  • İyi akşamlar,
    Artık s2 mi bırakmanın yavaş yavaş zamanı geldi. Telefonuma hard format atarak eşime devredip yeni bir telefon alacağım inşallah.
    Telefon ve sd kartı tamamen sıfırlayıp orjinal rom kurup devir teslim yapmak istiyorum.

Hard format atarak telefonu ilk günki haline nasıl çevirebilirim?
    Orjinal olarak hangi rom kurayım ispanya mı? Link verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

Arkadaşlar S2'im ve laptop um aynı kablosuz ağdan modeme bağlı. Arada kablo olmadan (bluetooth istemiyorum) wi-fi'den nasıl hızlı cep tel deki dosyaları (resim, video, müzik vs) laptop a transfer ederim?

Playstore da wi-fi file transfer uygulamaları var. Yanlız onlarda çok hızlı çalışmıyorlar.

Ayrıca paylaşım mantığıyla değilde ftp server tarzında çalışıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 45854586458745884589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.