Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (3777. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37753776377737783779
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marjinal01

quote:

Orijinalden alıntı: UD97

Arkadaşlar bir şey soracağım: Bu 4.2 sürümünde önceki sürümlerde bulunan "Ayarlar-->Güç Tasarrufu" özelliği kaldırıldı mı?
    Slim Bean yüklemiştim ve onda bu özellik yoktu. Sırf o özellik için eski romum olan Wanam'a geri döndüm.
    Yok mu 4.2'de? Yoksa başka ne gibi çözümler vardır?
    Teşekkürler.

O rom 4.2.2 bazlı sanırım. Başka cihazlardan port edilen romlar bunlar, o yüzden cihaza özel birçok özellik yok bu romlarda, sadece genel işlevleri barındırıyor. Rootbox denemiştim ben de, onda da yoktu Güç Tasarrufu. Belki de 4.2.2 de bu özellik hiç yoktur. Bu ve buna benzer birçok eksik özellik ve uygulama yüzünden ben de 4.1.2 ye dönmüştüm. Artık S2 ye özel 4.2.2 yayınlandığında anlayacağız, o günleri görür müyüz acaba?

Şahsi fikrim, Samsung bir süpriz yapıp 4.2.2 verecek ve orada kesecek. Devamını isteyen S3, S4 alsın diyecek. Kapitalizm çok yaşa!
    Herhangi bir kernel ile güç tasarrufu sağlayabilir miyim? Ya da başka yollarla?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni cikan nordic rom u kulananlar bi kac bi sey anlatabilir mi su an rus rom kullaniorum sarji somuruyodu resmen guc tasarrufu yapinca artik aksam eve geldigimde sarji % 60 la eve geliorum simdi 3g surekli acik muzik felan internet derken ole geciyo

• Omega v22 çıktı

• Samsung Türkiye facebook sayfasında aşağıdaki gibi bir yazı var anlayamadım.Yazıyı koğyalıyorum.Arkadaşlar..

2 için jelly bean bekleyenlere..(arkadaşlar biliyorsunuz bu hesap güncellemenin ülkemizde dağıtıldığını söyledi ancak müşteri hizmetlerl öyle demiyor günlerdir doğru cevap için aradım durdum..güncelleme şuan için sadece teknik servislere dağıtılmış.örneğin ank/necatibey samsung servise telefonunuzu 3-4 günlüğüne bırakıp 4.1.2 yükletebilirsiniz.telefonlara kies üzerinden ne zaman dağıtılacağı ise henüz belli değilmiş. kafaları karıştıran bu hesap kullanıcısının bizlerle dalga geçer gibi bu ayrıntıyı paylaşmaması..yazdıklarım samsung müşteri hizmetlerinden aldığım resmi bilgidir.kısaca beklemeye devam.)
  • Yaa dün ben Nordic kurdum ama Tam bir Batarya canavari çikti Galiba.. Full şarjli şekilde açiyorum HİÇ bir şey yapmadan 1 saat sonra elime alip baktigimda %98-95 arasi şarj kalmiş oluyor..

Bakalim bi kaç gün kullanalim olmadi yapariz bişiyler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 2 Nisan 2013; 19:37:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARIKAN

Samsung Türkiye facebook sayfasında aşağıdaki gibi bir yazı var anlayamadım.Yazıyı koğyalıyorum.Arkadaşlar..

2 için jelly bean bekleyenlere..(arkadaşlar biliyorsunuz bu hesap güncellemenin ülkemizde dağıtıldığını söyledi ancak müşteri hizmetlerl öyle demiyor günlerdir doğru cevap için aradım durdum..güncelleme şuan için sadece teknik servislere dağıtılmış.örneğin ank/necatibey samsung servise telefonunuzu 3-4 günlüğüne bırakıp 4.1.2 yükletebilirsiniz.telefonlara kies üzerinden ne zaman dağıtılacağı ise henüz belli değilmiş. kafaları karıştıran bu hesap kullanıcısının bizlerle dalga geçer gibi bu ayrıntıyı paylaşmaması..yazdıklarım samsung müşteri hizmetlerinden aldığım resmi bilgidir.kısaca beklemeye devam.)

kiese oranla odin okar basitki bu bekleme ne diye anlamıyorum

• Yav yalan yalan. Hala inanıyor musunuz onlara. Servislere vermisler, ama kies e vermemisler. Yalanini yiyim onlarin. Kesin yine servislerde Nordic kuruyorlardir.

• Dorimanx stock JB üzeinde hafif laglı çalışıyor, 4.2.2 custom rom kullanıyorum fena akıyor stock romlarla ilgili sıkıntısı var demek.. Yakın zamanda düzeltir inş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

Yav yalan yalan. Hala inanıyor musunuz onlara. Servislere vermisler, ama kies e vermemisler. Yalanini yiyim onlarin. Kesin yine servislerde Nordic kuruyorlardir.

Hayir servislerdeki OJV surumu. Nordic, Cek falan degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: black_side

Yeni cikan nordic rom u kulananlar bi kac bi sey anlatabilir mi su an rus rom kullaniorum sarji somuruyodu resmen guc tasarrufu yapinca artik aksam eve geldigimde sarji % 60 la eve geliorum simdi 3g surekli acik muzik felan internet derken ole geciyo

Şarjı sömüren yazılımın versiyonu değil güç tasarrufunun kapalı olması. Güç tasarrufunun açık olması bir nevi daha iyi şarj süresi için yapılan düzenlemelere izin vermek demek. Yeni çıkan iskandinav ülkeleri sürümü için de durum böyle bundan sonra çıkacak versiyonlar için de böyle olacak. Hepsi stabil sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _lightning_

quote:

Yav yalan yalan. Hala inanıyor musunuz onlara. Servislere vermisler, ama kies e vermemisler. Yalanini yiyim onlarin. Kesin yine servislerde Nordic kuruyorlardir.

KUrdurdunuz mu? OJV diye bir sürüm ilk kez görüyorum.
  • Arkadaşlar Bildiginiz EN uzun şarj süresi olan Stock Rom hangisidir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabey444

heralde benden başka alaman romu kullanan yoktur herkes nordiç kullanıyor. inadıda alaman romu kullanacam

Bende alman romunu kulaniyordum bence sarz konusunda hepsinden iyi can sıkıntısından nordice geçtim almanya nodricten iyi bence

• wanam 14.4 çıkmış lsn bazlı. onu kuracağım birazdan.
  • quote:

quote:

quote:

OJV bizim CSC(Ülke) kodu. Türkiye, Kenya, Afrika, Irak, Nijerya, Afganistan... sürümleri için. Kurdurmadım henüz, yarın ya da perşembe gidecem. Forumda kurduran bir arkadaş vardı, ona sordum PM ile. Sürüm de XWLSD.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

OJV bizim CSC(Ülke) kodu. Türkiye, Kenya, Afrika, Irak, Nijerya, Afganistan... sürümleri için. Kurdurmadım henüz, yarın ya da perşembe gidecem. Forumda kurduran bir arkadaş vardı, ona sordum PM ile. Sürüm de XWLSD.

Siz OJV sürümü deyince bende yazılım olarak sürüm anladım. Ülke kodu deseydiniz anlaşırdık

Neyse yine de Irak sürümünü aynen alıp yükleyecekler demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2D4E48676 -- 2 Nisan 2013; 22:08:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Arkadaşlar Bildiginiz EN uzun şarj süresi olan Stock Rom hangisidir ?

NORDIC EN SON SÜRÜM BUGÜN GÜN BORU WİFİ AÇIK-VERİ AÇIK ŞEKİLDE DIŞARIDAYDIM...HALEN %50 LERDE DURUYOR PİL SEVİYESİ..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: avmehmet

son nordic surumunu yukledikten sonra igonun devamli daha once kullandigim versiyonunu kurdugumda cozunurluk hatasi verip kapaniyor. bende mi sorun var acaba...

Nasıl bir hata alıyorsunuz? Tam olarak yazın, bir bakalım. Ben de çok uğraşırım iGo ile. Bu tür şeyler genelde sys.txt dosyası ile alakalıdır. rom kaynaklı olduğunu sanmam. Birkaç gün önce en son sürümünü (9.6.22.290143) buldum bir navigasyon sitesinden. Tam fonksiyonlu, sıkıntısız çalışıyor, tavsiye ederim. Kullandığım rom Wanamlite.

hocam bende dediğiniz sürümü kurdum 4. apkyi kurdum eğer aynı yerden bahsediyorsak ilk açılışta sesle ilgili bir hata veriyor ama açılıyor.programda seste sıkıntı yok fakat dik durumda açarsanız programi ve sonra yatay yaparsanız ekranın alt kısmında bir önce ki ekranın görüntüsü kalıyor. Aynı şekilde yatay açıp dik yaparsanız bu sefer de sağda eski görüntü kalıyor. sys dosyası yoktu bende bir önceki igo mywyin sysni kopyaladım olmadı. Ne yapabiliriz sizce?

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bir şey soracağım: Bu 4.2 sürümünde önceki sürümlerde bulunan "Ayarlar-->Güç Tasarrufu" özelliği kaldırıldı mı?
    Slim Bean yüklemiştim ve onda bu özellik yoktu. Sırf o özellik için eski romum olan Wanam'a geri döndüm.
    Yok mu 4.2'de? Yoksa başka ne gibi çözümler vardır?
    Teşekkürler.

O rom 4.2.2 bazlı sanırım. Başka cihazlardan port edilen romlar bunlar, o yüzden cihaza özel birçok özellik yok bu romlarda, sadece genel işlevleri barındırıyor. Rootbox denemiştim ben de, onda da yoktu Güç Tasarrufu. Belki de 4.2.2 de bu özellik hiç yoktur. Bu ve buna benzer birçok eksik özellik ve uygulama yüzünden ben de 4.1.2 ye dönmüştüm. Artık S2 ye özel 4.2.2 yayınlandığında anlayacağız, o günleri görür müyüz acaba?

Şahsi fikrim, Samsung bir süpriz yapıp 4.2.2 verecek ve orada kesecek. Devamını isteyen S3, S4 alsın diyecek. Kapitalizm çok yaşa!
    Herhangi bir kernel ile güç tasarrufu sağlayabilir miyim? Ya da başka yollarla?

Android 5.0'ın 480x800 çözünürlüklü cihazları desteklemeyeceği söyleniyor.

Bu durumda Samsung istese de güncelleme veremeyecektir.
  • 
Sayfa: önceki 37753776377737783779
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.