Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (1758. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17561757175817591760
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar android 2.3.6 dan 2.3.3 dönmek istiyorum bir türlü 2.3.3 sürümünü bulamadım. Nereden bulabilirim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdasgun

arkadaşlar android 2.3.6 dan 2.3.3 dönmek istiyorum bir türlü 2.3.3 sürümünü bulamadım. Nereden bulabilirim acaba?

yesilcin.com da vardır muhtemelen.
  • oradada bulamadım maalesef :(
  • tüm uygulamaları,oyunları kısaca herşeyi telefon hafızasına kaydediyor.Gameloft oyunlarıda çok yer kaplıyor malum.SD karda nasıl kaydedebilirim ? Cihazım2,3,6 sürümünde orjinal.Birşey daha güzel bi lock screen uygulaması var mı ? Teşekkürler şimdiden
  • arkadaşlar sanalpazar ile 1000tl ye kadar s2 bakıyorum satmak isteyen varsa mesaj atsın....
  • quote:

Orijinalden alıntı: aloneman5

arkadaşlar sanalpazar ile 1000tl ye kadar s2 bakıyorum satmak isteyen varsa mesaj atsın....

Ulas bana
  • ulaştım hocam direk pm atsanız daha kolay olurdu sanki:)
  • cihaz aranmaya devam ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

quote:

Orijinalden alıntı: expulse

az önce bir şey fark ettim, şarj olurken %87 deyken bir kaç dk. sonra şarj dolu uyarısı geldi. lan dedim bu kadar çabuk nasıl dolar. çıkartmadan baktım %100 yazıyor kabloyu çıkarttım çat diye düştü %88e. tekrar taktım 88den başladı bakalım kaça gidicek

Bende bugun %50de iken sarjdan cektim yarim saat sonra bi baktim yani %58 olmus bence bu yuzdeligi gosteren uygulamalar cok dogru gostermiyo

Bunun çoğu zaman pek uygulamalarla alakası olmamakta. Benim eskiden kullandığım Sybiam telefonlarda böyle oluyordu. 6 hanelidir onlarda şarj göstergesi bazen 4 inen gösterge 2-3 saat sonra 5 çıkıyordu. Telefonların pil göstergeleri genel de şebeke sistemindeki pil harcanmasında değişen bir durum oldu mu azalan pil göstergesi az oranda sanki şarj etmişsin gibi artıyor.

Şöyle açıklık getireyim. Örneğin Şebeke normal de % 5 pil harcıyorsa o oran % 3 filan düşerse (Zaman zaman olan bir olaydır) Bu pile yansıyor ve nedense azalan pil oranı belli bir miktarda şarj edilmiş gibi artıyor. Bu olay bir çok marka telefon ve işletim sistemlerinde yaşanan bir olaydır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 25 Şubat 2012; 0:06:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chely

tüm uygulamaları,oyunları kısaca herşeyi telefon hafızasına kaydediyor.Gameloft oyunlarıda çok yer kaplıyor malum.SD karda nasıl kaydedebilirim ? Cihazım2,3,6 sürümünde orjinal.Birşey daha güzel bi lock screen uygulaması var mı ? Teşekkürler şimdiden

Bu soruların cevabı bana da lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

quote:

tüm uygulamaları,oyunları kısaca herşeyi telefon hafızasına kaydediyor.Gameloft oyunlarıda çok yer kaplıyor malum.SD karda nasıl kaydedebilirim ? Cihazım2,3,6 sürümünde orjinal.Birşey daha güzel bi lock screen uygulaması var mı ? Teşekkürler şimdiden

lock screen buldum milocker diye beğendim harbiden tavsiye ediyorum hafıza olayındaki sorum hala geçerli tabi
  • quote:

quote:

Bazı uygulamaları sd karta atabilirsin fakat telefonu rootlamadan her uygulamayı sd karta atamazsın...Root ettikten sonra titanium backup programı ile istediğini yaparsınIZ :)
  • quote:

quote:

quote:

lock screen buldum milocker diye beğendim harbiden tavsiye ediyorum hafıza olayındaki sorum hala geçerli tabi

milocker'a bakıyorum

Aslında ben telefonun orjinal temasını bozmama taraftarıyım çünkü gayet stabil, ama yine de denemekte fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mardini

quote:

quote:

Bazı uygulamaları sd karta atabilirsin fakat telefonu rootlamadan her uygulamayı sd karta atamazsın...Root ettikten sonra titanium backup programı ile istediğini yaparsınIZ :)

telefon rootlu şu an. Programsız atılmıyor mu hafıza kartına ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

milocker'a bakıyorum

Aslında ben telefonun orjinal temasını bozmama taraftarıyım çünkü gayet stabil, ama yine de denemekte fayda var

valla orjinalliği hiç bozulmuyor gayette stabil şuanda ücretli bir yazılım sanırım crackli indirdim ben

@Mardini

cevabın için teşekkürler dostum ama rootlama taraftarı değilim uğraşmak istemiyorum daha doğrusu.Başka önerisi olan var mı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mardini

quote:

quote:

telefon rootlu şu an. Programsız atılmıyor mu hafıza kartına ?

sanırım hayır. approb.com sitesinden titanium backupu kur(crrack ile birlikte) istediğini taşı,hatta arkaplanda gereksiz çalışan programları dondur bu şekilde ramdan tasarruf edersin... Şahsen titanium backupsız bir android düşünemiyorum :)
  • Arkadaşlar telefonun makro modunda bir sorun mu var ? Odaklanamıyorum makro modda bi türlü. Versiyon 2.3.5

Arkadaşın neoV'sinde tak diye odaklanıp çektim ama benim telefonda sürekli bozuluyor odak karesi kırmızı oluyor
  • cwr:
    Şahsen eski bir NEO kullanıcısı olarak ben s2nin kamerasını Neo kadar başarılı bulmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkiye34BJK

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _lightning_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

ustular bugün tele update yapayim dedim cep bozuldu garantisi var ama kendim halletmek istiyorum tabiki sizin yardimlarinizla ... update yüklerken sonlarini dogru bir hata verdi ve ekranda telefon ve bilgisayar baglantisini anlatan resim cikti ... simdi ben bu sorunu nasil cözerim

tekrar tak kabloyu ve bekle bakalım. bir süre sonra tekrar update' e devam etmesi gerekir. normal yolla mı update ediyordun yoksa odin ile falan mı?

normal yolla ... yok hocam bekle bekle bir sey yapdigi yok bazen bir seyler yüklüyor sonra yeniden hata veriyor

Kies'te Araçlar menüsünde Acil durum üretici yazılımı kurtarma seçeneği var onu kullanın. Ama wipe yapıp yapmadığını bilmiyorum. Telefon hafızasındaki kişisel verileriniz gidebilir yani.

onuda denedim ama maalesef olmadi

verdim bugün tamire adam yepyeni cep vereceklerini ve yarin veya öteki gün elimde olacagini söyledi ... update yaparken birisi beni aradigi sirada telin arizalanabilecegini söyledi yani o yüzden tel bozulmus olabilir

belki önemsiz olacak ama yinede yazmak istedim cep telefonuma bugün kavustum tekrar sizlerleyim
  • Beyler bu ics'nin offical sürümü ne zaman çıkacak
  • 
Sayfa: önceki 17561757175817591760
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.