Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (1542. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15401541154215431544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shankai

quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: spawn_666

@gimmeluck
    Anladım. ozaman turkiyeye döndugun zaman telefonu kayit yaptir bi şekilde imei klonlama saglikli degil telefona hard reset yada rom attigin zaman telefonun çekmez hale geliyo kullanamiyosun başka yolun yok

hocam, gercekten kayit ettirecegim zaman EFS yedegiyle geri orjinal imei` ne donemiyor muyum?

Dönersin hocam, efs klasörünün yedeği elinde olduğu sürece bir sorun olmaz. Hatta el ile bile girebilirsin IMEIni ama uğraştırıcı karmaşık durumlar var.

Dostum imeinde herhangi bir sorunda yine klonlattign yerden kendi imeini girdir sen elleme bunlar çok riskli işler hata kabul etmez en ufak bir yanlışta telefonun kullanılamaz hale gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spawn_666 -- 21 Ocak 2012; 22:33:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

Arkadaşlar cwm ile backup aldim bu yedek sistem ayarları dahil şu anki herşeyi yedek alırmı yoksa sadece apkler mi ? Komple formatlarsam tekrar restore yapsam aynı su anki görünüme mi gelir ?

herseyı alır iso dosyası gıbı dusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: El nino9

Hallettim yardımınız için teşekkür ederim kendi kendine düzeldi. Daha önce kiesle yedeklediğim için kıes olmadan alamıyordum.

rica ederim, yukardaki yollardan farklı bir şekilde hallettiyseniz, nasıl hallettiğinizi de yazarsanız örnek teşkil eder, yol göstermek açısından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykt1 -- 21 Ocak 2012; 22:45:51 >
  • arkadaşlar bu telefonun ekranı gorilla glass değilmi acaba? iki gündür kullanıyorum ekran resmen kılcal çizik doldu. desire z gorilla glas cam kullanıyor ozon bir süre kullandım tek kılcal çizik oluşmadı bilseydim ekran filimini sökmezdim sizin telefonlrın ekranı ne alemde çizik varmı çok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marosarap

arkadaşlar bu telefonun ekranı gorilla glass değilmi acaba? iki gündür kullanıyorum ekran resmen kılcal çizik doldu. desire z gorilla glas cam kullanıyor ozon bir süre kullandım tek kılcal çizik oluşmadı bilseydim ekran filimini sökmezdim sizin telefonlrın ekranı ne alemde çizik varmı çok?

Gorilla Glass. Hiç yok benimkinde ama ben sadece 2-3 hafta koruyucusuz kullandım. Ancak; bir akraba koruyucusuz kullanıyor 6-7 aydır, geçenlerde silip baya dikkatli baktım ekranına onda da tek bir çizik yoktu. 1-2 kişi çizilenler olmuştu forumda ama böyle iki günde kılcal çizik doldu şeklinde ilk defa duyuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _lightning_ -- 21 Ocak 2012; 23:32:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _lightning_

quote:

arkadaşlar bu telefonun ekranı gorilla glass değilmi acaba? iki gündür kullanıyorum ekran resmen kılcal çizik doldu. desire z gorilla glas cam kullanıyor ozon bir süre kullandım tek kılcal çizik oluşmadı bilseydim ekran filimini sökmezdim sizin telefonlrın ekranı ne alemde çizik varmı çok?

Gorilla Glass. Hiç yok benimkinde ama ben sadece 2-3 hafta koruyucusuz kullandım. Ancak; bir akraba koruyucusuz kullanıyor 6-7 aydır, geçenlerde silip baya dikkatli baktım ekranına onda da tek bir çizik yoktu. 1-2 kişi çizilenler olmuştu forumda ama böyle iki günde kılcal çizik doldu şeklinde ilk defa duyuyorum.

4 ayda 2-3 kılcal çizik oluştu. 1 tane hafif belirgin. ondada sağlam düşürmüştüm. parçalanmadığına şükrettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

quote:

4 ayda 2-3 kılcal çizik oluştu. 1 tane hafif belirgin. ondada sağlam düşürmüştüm. parçalanmadığına şükrettim

bnde 4 adet çizik oluştu derin değil ama çok rahatsız edici iyisimi filim kullanayım
  • @EmreFB1907
    Birkaç gün önce koruyucuyu değiştirmiştim ben de ve hiç beğenmedim, ışıkta rengarenk oluyor (rainbow efect diyorlar ya) ve dokunmatik performansını düşürdü. Çıkarıp öyle kullanıyım diyordum, olmadı şimdi.
  • İyi akşamlar bugün öğle saatlerinde doğubanktan kvk 2 yıl garantili 1570 TL worlde 8 taksite beyaz galaxy s2ime uzun zaman sonra kavuşmuş bulunmaktayım. Yanında da 25tlya ultra thin yazan sgp olabilir benziyor onu aldım uzun zaman sonra uzun zamandır da zaten forumu takip ediyordum çoğu android terimi öğrendim tabi telefon kullanmak gibi olmasa da.Birkaç şey sormak istiyorum.
    1.Telefoncu şarjı bittikten sonra 4 saat taksan yeter dedi bazıları 12 saat diyor hangisi daha doğru?
    2.3G kısayolunu yukardan aşağı kayan kısayollara ekleyebilir miyim daha kolay açma kapama açısından?
    3.Kameranın birçok ayarı var siz nasıl yaptınız?
    4.Applanet yada o tarz program arıyorum ama bulamadım siz tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykt1

quote:

Orijinalden alıntı: El nino9

Hallettim yardımınız için teşekkür ederim kendi kendine düzeldi. Daha önce kiesle yedeklediğim için kıes olmadan alamıyordum.

rica ederim, yukardaki yollardan farklı bir şekilde hallettiyseniz, nasıl hallettiğinizi de yazarsanız örnek teşkil eder, yol göstermek açısından.

Tabi kiesi silip tekrar kurdum ve telefonu acip kapattiktan sonra tekrar bagladim ve sorun cozuldu
  • quote:

Benim ekranda da çok kılcak çizik var 3 aya yakın oldu alalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan1995

İyi akşamlar bugün öğle saatlerinde doğubanktan kvk 2 yıl garantili 1570 TL worlde 8 taksite beyaz galaxy s2ime uzun zaman sonra kavuşmuş bulunmaktayım. Yanında da 25tlya ultra thin yazan sgp olabilir benziyor onu aldım uzun zaman sonra uzun zamandır da zaten forumu takip ediyordum çoğu android terimi öğrendim tabi telefon kullanmak gibi olmasa da.Birkaç şey sormak istiyorum.
    1.Telefoncu şarjı bittikten sonra 4 saat taksan yeter dedi bazıları 12 saat diyor hangisi daha doğru?
    2.3G kısayolunu yukardan aşağı kayan kısayollara ekleyebilir miyim daha kolay açma kapama açısından?

O kilifn resmini alablrmym hocam. Hem.tek basina. Hem telefna taklmd halde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SezerEkrem

quote:

İyi akşamlar bugün öğle saatlerinde doğubanktan kvk 2 yıl garantili 1570 TL worlde 8 taksite beyaz galaxy s2ime uzun zaman sonra kavuşmuş bulunmaktayım. Yanında da 25tlya ultra thin yazan sgp olabilir benziyor onu aldım uzun zaman sonra uzun zamandır da zaten forumu takip ediyordum çoğu android terimi öğrendim tabi telefon kullanmak gibi olmasa da.Birkaç şey sormak istiyorum.

Şu an ilk şarjında kendi kamerasıyla çekip özel olarak size pm atarım.eğer isterseniz aldığım yeri de söylerim.
  • ArcS konusunda ArcS'in ekranı Galaxys2den daha iyi diyorlar

Bir de buraya soralım, aynı şekilde mi düşünüyorsunuz ?
  • quote:

@EmreFB1907
    Birkaç gün önce koruyucuyu değiştirmiştim ben de ve hiç beğenmedim, ışıkta rengarenk oluyor (rainbow efect diyorlar ya) ve dokunmatik performansını düşürdü. Çıkarıp öyle kullanıyım diyordum, olmadı şimdi.

valla ben çizilecek diye gidip abuk subuk şeyleri ekrana takamam. Çizilecekse çizilsin napalım. aldığım zevki düşürmesinden iyidir. Daha çok dikkat etmeye çalışırım mecbur
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

quote:

Orijinalden alıntı: spawn_666

quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

arkadaşlar bende kulaklık falan takınca yukarıdaki barda kulaklık işareti çıkmıyor italya romu falan yükledim kulaklık işareti çıkmıyor sizde de öylemi ?

aynen kulaklık işareti çıkmıyor birde şu uygulamalara tıkladığında sende Anasayf diyemi yazıyo sonunda a varmı yani komple Anasayfa diye yazıyomu?

aynen anasayf yazıyor

Bende KK5 2.3.6 var bende de öyle bu bir sorun olmasa gerek.
  • quote:

1- 4 saat yeter . 12 saat gereksiz. zaten 3 saatte full şarj oluyor sonrasında voltaj vermiyor.
    2- 3g kısayolu için kapatma tuşuna elini basılı tutarsan orda veri dolaşım modu var. Onu ordan kapayıp açabilirsin. Tavsiyem kullanmadığın zaman kapat. çok şarj yiyor edge yada 3g
    3- kameranın birçok ayarı yok herşey otomatik yada kapalı olacak genelde
    4- blackmart alpha yı kullan. Şu an en iyisi o.

@cwr

Böyle birşeyin mümkünatı yok. Oled ekranla lcd ekranı karşılaştırıp bu sonuca varmak komiklikten öte gitmez. Oradaki cahil insanlar sadece telefonlarını övüyorlar. Ekran kalitesi neye göre belirlenir bilmiyorlar. Daha parlak ekran daha iyi sanıyorlar. Bunun testini siyahdaki başarısı(arc ın ekranı karanlıkta siyah ekranda gri gözükür, samsung zifiri siyah veriyor), verebildiği kontrast. İsteğe göre renklerdeki canlılık yada doğal renkler arasında geçiş yapabilmek sağlar. Arc ın ekranının samsung kadar canlı renk vermesi mümkün değil kontrast oranı çok farklı. Eğer samsung ekranını dinamikten standarda geçirirseniz doğal renkler alırsınız. Boşuna aldırış etmeyin o yorumlara

Şunuda eklemeliyim. Bütün o ekranları samsung veriyor htc vb. diğer telefon üreticilerine. Oled panelleri ise kendisi kullanıyor. Arkadaşlar komiklik yapıp htc nin ekranının daha iyi olduğunu bile söyledi zamanında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 22 Ocak 2012; 0:13:18 >
  • quote:

Hayırlı olsun hocam öncelikle,
    1-İçindeki şarjı bitir, tak, dolunca çek. Dolunca akımı kesiyor zaten kendisi.
    2-Hayır oraya ekleyemezsiniz, ancak Data Enabler Widget kullanabilirsiniz. Ondan daha pratik. Ana sayfadan tek dokunuşla açıp kapatabiliyorsunuz.
    3-Kamerada sadece kayıt yerini hafıza kartı yaptım ve Sarsıntı önleme özelliğini açtım, gerisi varsayılan ayarlarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

ArcS konusunda ArcS'in ekranı Galaxys2den daha iyi diyorlar

Bir de buraya soralım, aynı şekilde mi düşünüyorsunuz ?

Bırakın Bravia Engine'i tüm yazılımsal görüntü geliştirme özelliklerini koysalar bile bir LCD ekrandan Super Amoled+'tan daha iyi bir görüntü alınamaz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SezerEkrem

quote:

Şu an ilk şarjında kendi kamerasıyla çekip özel olarak size pm atarım.eğer isterseniz aldığım yeri de söylerim.

Özelde değil de burda paylaşırsanız sevinirim, biz de bakalım
  • 
Sayfa: önceki 15401541154215431544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.