Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (1530. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15281529153015311532
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

şarja usb ile bağladıysan normal bir durum. Fakat prizden bağlayınca böyle birşey olmamalı. Oyun oynarken bile azalmıyor bende.

yok prizden sarjdaydi.
  • Arkadaşlar vodafone cepten paketi kullanıyorum. Fakat bu telefonda bağlantı rezalet çoğu yerde ya çekmiyor yada çok yavaş kalıyor. Eski nokia E72 telefonumda hiç böyle sorunlar olmazdı. Açıkcası benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Ben zaten daha çok mobil internet işlemleri için bu telefonu seçmiştim. Ama onu bile doğru düzgün yapamıyor. Ne anlamı kaldı böyle olduktan sonra dev ekranda internette takılmanın? Sizde de böyle sorunlar oluyor mu? Yada bu durumu iyileştirmenin bir yolu var mı? (firmware vs. gibi işlemlerle)
  • Arkadaşlar herkese merhabalar :D güle güle kullanın telefonunuzu :) sizden ricam acaba benim kendi yazdığım bu uygulamayıda telefonunuza yüklermisiniz? Eksikleri nelerdir belirtirseniz çok memnun olurum..

https://market.android.com/details?id=com.tasarimprojesi.donem1

İstediğiniz dilde istediğiniz kelimenin doğru okunuşunu dinleyin ve speaker inizin dilinde(ses giriş çıkışınızın dili neyse onda çeviri yapılır siz dilerseniz değiştirirsiniz default olarak tükrçe gelir. örneğin ingilizce yapın sonra programdan da ingilizce seçin bişey yazın o okusun sonra da siz okuyun ve karşılaştırmayı görün..) konusun karşılaştırsın telaffuzlarınızı. Yakında videosunu çekmeyi düşünüyorum fakat daha ekran videosu çeken bi uygulama bulamadım (root gerektirmeyen :))

Güncellenmiş versiyonudur. Lütfen destek çıkalım :D saolun ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatality-one

Arkadaşlar vodafone cepten paketi kullanıyorum. Fakat bu telefonda bağlantı rezalet çoğu yerde ya çekmiyor yada çok yavaş kalıyor. Eski nokia E72 telefonumda hiç böyle sorunlar olmazdı. Açıkcası benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Ben zaten daha çok mobil internet işlemleri için bu telefonu seçmiştim. Ama onu bile doğru düzgün yapamıyor. Ne anlamı kaldı böyle olduktan sonra dev ekranda internette takılmanın? Sizde de böyle sorunlar oluyor mu? Yada bu durumu iyileştirmenin bir yolu var mı? (firmware vs. gibi işlemlerle)

Avea ile kullanıyordum, Vodafone a geçtim. Avea tam çektiği yerde daha hızlı ancak ikisi de yeterince hızlı. Vodafone ile 4-5 mbps gördüm marketten indirme yaparken. Kullandığınız, 100 mb'ı geçince hızı 96 kbps ye düşüren Vodafone Cepnet paketi olabilir mi? Onu da kullanmıştım bir ara 100 Mb dan sonra mobil siteler hariç kullanamıyorsun, çok yavaş oluyor.
  • Arkadaşlar vatandaşın biri aşağıdaki linkte Sony kablosuz gamepad ile telefonda oyun oynuyor. Bunu S2 de nasıl yapabiliriz. Eğer bu mümkünse Sony gamepad alabilirim. :)

Sony kablosuz gamepad ve android telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: _lightning_
    Avea ile kullanıyordum, Vodafone a geçtim. Avea tam çektiği yerde daha hızlı ancak ikisi de yeterince hızlı. Vodafone ile 4-5 mbps gördüm marketten indirme yaparken. Kullandığınız, 100 mb'ı geçince hızı 96 kbps ye düşüren Vodafone Cepnet paketi olabilir mi? Onu da kullanmıştım bir ara 100 Mb dan sonra mobil siteler hariç kullanamıyorsun, çok yavaş oluyor.

Evet dediğiniz cepnet paketi fakat benim derdim yavaşlıktan ziyade bazen hiç çekmemesi -ki nokia da böyle bir şey hatırlamıyorum. Zaten birkaç kişi forumda telefonun 3G bağlantısının rezil olduğunu yazmıştı. Sanırım bende de aynı durum var. Yada telefon değilde Vodafone un nane yemesi de olabilir.
  • quote:

quote:

Evet dediğiniz cepnet paketi fakat benim derdim yavaşlıktan ziyade bazen hiç çekmemesi -ki nokia da böyle bir şey hatırlamıyorum. Zaten birkaç kişi forumda telefonun 3G bağlantısının rezil olduğunu yazmıştı. Sanırım bende de aynı durum var. Yada telefon değilde Vodafone un nane yemesi de olabilir.

Hattım Tukcell ve canavar gibi 3G hatta çoğu zaman H bağlantı var. Herşeyi telefonlara mal etmemek lazım.

Kolay Gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1980burcu

arkadaşlar herkese merhaba lütfen bana yardımcı olun.
    gmail ve hotmaili kapamak istedim fabrika ayarlarına dönmem gerektiği yazınca bende tamam dedim.ama bi baktım rehber mesajlar herşey silinmiş.telefon yeni ve bende hiçbişey anlamıyorum.biri bana yardım edebilirmi.geri getirebilirmiyim

lütfen bi program falan yokmu kurtarmak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

quote:

Hattım Tukcell ve canavar gibi 3G hatta çoğu zaman H bağlantı var. Herşeyi telefonlara mal etmemek lazım.

Kolay Gelsin

benimde turkcell fakat, bağlantıyı otomatiğe alınca genelde dışardayken telefona arayan bilgisi mesajı geliyor ulaşılamadığı için. yani telefonun 2g-3g arası geçişlerde komple off oluyor gibi bir durum var, o yüzden kullanacağım zaman 3g ye alıyorum diğer zmanlarda full 2g(edge) de tutuyorum. diğer telefonlardada bu otomatik modda geçiş sıkıntıları var sanırım, iphone kullanan bi arkadaşta bu durumdan bahsetmişti. bu konu hakkında fikri olan varmı?
  • Arkadaşlar go locker kurdum ama şarz daha hızlı azalıyor, go locker kullanan arkadaşlar bunun farkında mı acaba ? Birde go locker olsun veya sistemin kendi kilit ekranı olsun farketmiyor önce bir ana menü ekranın gösteriyor hemen sonra kilit ekranına geçiyor, sistemim 2.3.6 ve bu çok sakıcı bir durum, yani niye çak diye kilit ekranı çıkmıyor karşıma ?
  • quote:

Arkadaşlar vatandaşın biri aşağıdaki linkte Sony kablosuz gamepad ile telefonda oyun oynuyor. Bunu S2 de nasıl yapabiliriz. Eğer bu mümkünse Sony gamepad alabilirim. :)

Sony kablosuz gamepad ve android telefon

Aosp rom olmasi gerekli yani cm yad miui rom
  • Arkadaşlar telefonum arada bir kendi kendine kapanıp açılıyor sebebini bilen var mı? Telefonda Root yok. Ama 3-4 tane crackli uygulama var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestyle_

quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Başka firmware yüklediğinde o firmwarenin kerneli de yüklenir siyah da gider root da gider geriye kalan download modunda gördüğün +1 olan bi sayaçdır

Son soru.
    Hocam o sayacı sıfırlamak için jig aldım diyelim. Sıfırlayabilmek için eski bootloader olan bir firmware yüklemem gerekecek değil mi?

Evet gerekli olan dosyayi imzamda bulabilirsin
  • slm arkadaşlar bende geçen hafta beyaz renk s2 aldım aranıza katıldım 1 haftadır kurcalıyorum genelde memnunum telden,fakat şöyle bi sorun var,tabi sorun denirmi orası da ayrı,görüşmeyi sonlandırmak istediğimde menü tuşuna basıyorum,haliyle ekran kararmış oluyo görüşme sırasında,fakat bazen ekran açılıyor kısa görüşmede özellikle,bazen 2-3 kere basmama rağmen bişey olmuyor tabi karşı taraf kapatınca ekran geliyor,ben güç tuşunu kapatmak için ayarladım orda sorun yok,ama ekrandan kapatmak istediğimde ekranı getiremiyorum,telefonu salladığımda açılıyor ekran,ama menü tuşuyla açılmıyor,neden olabilir bu sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pejmurde

quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

quote:

Kolay Gelsin

benimde turkcell fakat, bağlantıyı otomatiğe alınca genelde dışardayken telefona arayan bilgisi mesajı geliyor ulaşılamadığı için. yani telefonun 2g-3g arası geçişlerde komple off oluyor gibi bir durum var, o yüzden kullanacağım zaman 3g ye alıyorum diğer zmanlarda full 2g(edge) de tutuyorum. diğer telefonlardada bu otomatik modda geçiş sıkıntıları var sanırım, iphone kullanan bi arkadaşta bu durumdan bahsetmişti. bu konu hakkında fikri olan varmı?

Eski telefonumun (Wave) ilk versiyonlarında bahsettiğiniz sıkıntı vardı, SGS2 de hiç karşılaşmadım o tip bir durumla. Hep otomatikte kullanıyorum zira çok fazla internet kullanımım var ve hızı bağlantı tercih sebebim, birinden diğerine manuel geçmek istemiyorum, akıllı telefon onu da kendisi yapsın. Otomatik modda tek sıkıntı bataryayı daha hızlı ütüketmesi, bende başka sıkıntı yok.

Kolay Gelsin
  • quote:

quote:

Benim S2 ve diger telefonlarda elde ettigim cekim gucu ayni tamamen bir sorunla karsilasmadim simdiye kadar. Buyuk ihtimal vodafonedan kaynaklaniyordur bulundugunuz sehirde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnGeeN_uA

Arkadaşlar benim sorunumda bi garip :) Bluetoottan kız arkadaşımın resmini attım telefona.. Mp3lerin bilinmeyen coverların hepsi kız arkadaşımın resmi oldu :):) zaten tüm gün görüşüyoruz bide telefonda görüyorum bunu nasıl düzeltebilirim...

Sorunum güncel :)
  • cm9 ile QtADB olayını keşfettim müthiş bişey, tel bildiğiniz pc ekranında ,linux uydu kullananlar bilir ftp nin sapladığı özelliklerdende fazlası var.
  • evet aynı sorun bende de oldu mecburen şarkıyı sildim bulamadım çaresini.sonradan 2-3 fotoğraf attım onlarda olmadı ama neden oluyo bilmek lazım,bilen arkadaşlar söylerse seviniriz
  • Beyler telefonumda bazı sorunlar var. Mesela durduk yerde ekranı kendi kendine sanki güç tuşuna basıyormuşum gibi açılıp kapanıyor. Biri aradığında konuşma bitince telefonun ekranı kararıyor, güç tuşuyla da açılmıyor. Mecburen bataryayı söküyorum. Değişim talebiyle servise yollayabilir miyim?
  • 
Sayfa: önceki 15281529153015311532
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.