Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (1011. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10091010101110121013
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nohackmove

@EternitY.Y
    o özellik telefona 2 kere vurunca değil ortadaki "Home" tuşuna ard arda 2 kere basınca açılıyor. :D
    Gerçi bende o programı kullanmayı bilmiyorum ya neyse.
    quote:

Orijinalden alıntı: EternitY.Y

çoook tesekkur ederim herkese düzeldi şimdi.. çeviriyorum daha 1 e kadar saymadan dönüyor ekran...
    telefonu kullanmayı bilmiyorum hiç, kurcalayıp bozmuşum demekki çok tsekkurler herkese..

birde telefonun kısayollarına ait videolar izledim böyle başka siteler varmı kısayolları anlatıp telin başka diğer kolay kulanım açıklamasının yapıldığı bi yer?

birde hala telin üstüne 2 kere vurunca voice açılmıor ona ne yapmam gerek

iki kez vurunca voice açılmıyor. voice açıldıktan sonra iki kez vurursan dinlemeye geçiyor.
  • arkadaşlar kieste 2.3.4 guncellemesını yuklıyımmı?onerırmısınız?root yada rom yuklemıcem cıhaza bana baya karısık geldı orjınal guncellemeyı kullanayım dıyorum sızce nasıl bır surum gecmemde yarar olurmu?sorunları varmı neler acaba onerırmısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

hayır klips ile çıkıyor yine. yuvaya zarar vermiş olabilirsiniz.

Teşekkürler aldığımda öyleydi, bi sorun çıkarmadı henüz, umarımda çıkarmaz, emin olmak için sordum. Bunun için değiştirmeye gerek varmı bilmiyorum.
  • arkadaşlar gs2de kullanımı kolaylaştıran ipuçları gibi bir konu açmayı düşünüyorum.iphone bölümünde böyle konular oluyordu arada.daha önce farkedilmeyen yeni yeni özellikler öğreniyordu insanlar.böyle bir konu açarsam insanlara yardımcı olur diye düşünüyorum.ne dersiniz?ilk kendi bildiklerimi yazarım.insanlar yazdıkça ilk mesajı editlerim diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceycey84x

quote:

Orijinalden alıntı: kaiser802

quote:

Orijinalden alıntı: ceycey84x

quote:

Orijinalden alıntı: kaiser802

turkcell den aldığım ekran koruyucu film hassasiyet açısından iyiydiyse de ekranda parmak izi ve yağı bırakması nedeniyle
    nedeniyle gayet can sıkıcıydı.dikey dokunuşlarda ekran üstünde beliren izleri yatay dokunuşlarla düzeltebiliyordum.bu rutinden
    sıkıldım ve çıkartıp attım filmi dün ekrandan..gerçi cam çizilmez deniyor ama güven de olmaz.önereceğiniz bulması kolay olan
    ekranda parmak izi yağı vs bırakmayan film nedir.

http://www.hepsiburada.com/Liste/sgp-samsung-galaxy-i9100-s2-ekran-koruyucu/ProductDetails.aspx?productId=telkilsgpgals2ekr&categoryId=16102

ürün SGP Samsung Galaxy i9100 S2 Ekran Koruyucu diye geçiyor.sıkıntı çıkarmaz umarım.öneriniz için sağolun.

bende bu markanın arka kapak koruyucusu yanı urunu hb dadan aldım lınkını atayım

http://www.hepsiburada.com/Liste/sgp-galaxy-s2-neohybrid-soul-black/productDetails.aspx?productId=telkilsgpneohybsbl&categoryId=16102

içinden ekran koruyucuda cıktı ultra crystal daha denıyemedım ekran koruyucuyu telefonumun servısten gelmesını beklıyorum ben bu arada coka rastırdım ekran koruyucu ıcın sıtede arastırrısan gorursun ısıgı bıraz az gecırır bu onerdıgım ultra fine turuncu olan ama parmak ızı falan bırakmaz.

arka kapak şıkmış.önerin için sağol.
  • arka kapagı 1 gun kullanabıldım telefon degısımden gelsın kullandıkca eksısını ve artı yonunu solerım genelde kullananalar memnun almak ıstersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceycey84x -- 24 Ekim 2011; 13:54:50 >
  • Telefon sarjdayken ekran hassasiyetini kaybediyor ekran koruyucusunu bile acmakta zorlaniyorum.Uygulamalari acmaksa imkansiz gibi birsey.

Bu konuda yardimci olabilecek var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CmlCngz -- 24 Ekim 2011; 14:00:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CmlCngz

Telefon sarjdayken ekran hassasiyetini kaybediyor ekran koruyucusunu bile acmakta zorlaniyorum.Uygulamalari acmaksa imkansiz gibi birsey.

Bide yoğun kullanımda dene bakalım, ısınma ile mi ilgili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ares8000

quote:

Telefon sarjdayken ekran hassasiyetini kaybediyor ekran koruyucusunu bile acmakta zorlaniyorum.Uygulamalari acmaksa imkansiz gibi birsey.

Denedim sadece sarj olurken oyle oluyor cikrtir cikartmaz duzeliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

arkadaşlar gs2de kullanımı kolaylaştıran ipuçları gibi bir konu açmayı düşünüyorum.iphone bölümünde böyle konular oluyordu arada.daha önce farkedilmeyen yeni yeni özellikler öğreniyordu insanlar.böyle bir konu açarsam insanlara yardımcı olur diye düşünüyorum.ne dersiniz?ilk kendi bildiklerimi yazarım.insanlar yazdıkça ilk mesajı editlerim diye düşünüyorum

Güzel olur eğerki ilk mesajı editleyerek yeni paylaşımları eklemeyhe devam edersen sayfalarca kafa karışıklığida olmaz bu topicte ki en büyük sorunda buydu bir aralar zaten.
  • quote:

quote:

quote:

Bi yorum yapamayacağım o zaman, ısınma ile ilgili olsaydı sadece, bi donanımınıza baktırın diyebilirdim. Birde size sorayım, rica etsem hafıza kartınıza sizde bakabilirmisiniz, ileri ittirip klipsi attrımadan sadece çekerek çıkıyormu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ares8000 -- 24 Ekim 2011; 14:35:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

arkadaşlar gs2de kullanımı kolaylaştıran ipuçları gibi bir konu açmayı düşünüyorum.iphone bölümünde böyle konular oluyordu arada.daha önce farkedilmeyen yeni yeni özellikler öğreniyordu insanlar.böyle bir konu açarsam insanlara yardımcı olur diye düşünüyorum.ne dersiniz?ilk kendi bildiklerimi yazarım.insanlar yazdıkça ilk mesajı editlerim diye düşünüyorum

çok guzel olur.. iş yeri bi çok sayfayı açmıyor yazılı kullanım kolaylaştırıcı olaylar ve cihaz hakkında bilgi guzel olurdu.
  • quote:

quote:

quote:

hocam şarj aletinizle ilgili bi problem olablr bnmde basıma ıphone kullanırken gelmsti baska bi şarj aletyle denedgm zman sorunun şarj aletndn kaynaklandıgını görmstm bide onu deneyn istersenz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bi yorum yapamayacağım o zaman, ısınma ile ilgili olsaydı sadece, bi donanımınıza baktırın diyebilirdim. Birde size sorayım, rica etsem hafıza kartınıza sizde bakabilirmisiniz, ileri ittirip klipsi attrımadan sadece çekerek çıkıyormu ?

Baktim cikiyor cekincede ama itip kitleyince yerine oturuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeryx

quote:

quote:

quote:

hocam şarj aletinizle ilgili bi problem olablr bnmde basıma ıphone kullanırken gelmsti baska bi şarj aletyle denedgm zman sorunun şarj aletndn kaynaklandıgını görmstm bide onu deneyn istersenz.

Orijinal kutudan cikan sarj aleti ama birde baska sarjla deneyeyim.Gerci pek birsey degisecegini sanmiyorum ama bakalim
  • @Sadays hocam,

Linke bi bakabilirmisin

http://yesilcin.com/panel-onerisi-t1066.0.html;msg6486#new
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Baktim cikiyor cekincede ama itip kitleyince yerine oturuyor

Teşekkürler, sizde de aynı durum varsa benim telefonda bir problem yoktur heralde. Size tavsiyem alalı bir ayı doldurmadıysa yazılım sorunu olduğundan emin değilseniz ayı doldurmadan servise gösterin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ares8000 -- 24 Ekim 2011; 15:45:53 >
  • telefonu ilk aldığımda gmail hesabımı yuklemiştim telefona şimdi yeni kendime bir gmail aldım onu 2. hesap olarak ekledim telefona ama ilk eklediğimi silemiyorum. gizlikten fabrika ayarına dönmem mi gerekiyor illaki..

rehberimi uygulamalarımı kaybetmeden yeni hesabıma nasıl geçebilirim?
    birde nedir bu senkroniz olayı? ne işe yarıyor senkronizeyi açık bırakınca
  • quote:

Orijinalden alıntı: EternitY.Y

telefonu ilk aldığımda gmail hesabımı yuklemiştim telefona şimdi yeni kendime bir gmail aldım onu 2. hesap olarak ekledim telefona ama ilk eklediğimi silemiyorum. gizlikten fabrika ayarına dönmem mi gerekiyor illaki..

rehberimi uygulamalarımı kaybetmeden yeni hesabıma nasıl geçebilirim?
    birde nedir bu senkroniz olayı? ne işe yarıyor senkronizeyi açık bırakınca

Hesaplar ve senkronizasyon u aç hesabını tıkla ve sağ alttaki hesabı sil seçeneğinden silebilirsin.
  • quote:

quote:

quote:

Bu durum bazı kullanıcılar da mevcut, kullanım klavuzunda da yazıyor diye hatırlıyorum "ekran hassasiyetini yitirebilir".

İphone'da da olur Samsung'da da.

Yani bir sorun değil.

Ama şöyle bir şeyi sorabiliriz. Neden herkeste olmuyor ?

Muhtemelen evimiz ya da iş yerimizdeki elektrik tesisatından.
  • 
Sayfa: önceki 10091010101110121013
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.