Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10'un ekranında neden beyaz bir ışık yanıp sönüyor? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
3.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

Yurt dışındakiler de gösteriş veya bilindik olduğu için alıyor. Steve Jobs yıllar evvel kendisi demiş Apple sosyal bir statü

Alıntıları Göster
    Samsung bilinmedik bir sistem yani. Öyle mi ? Bence yanılıyorsunuz. Yurtdışı gördünüz mü bilmem ama en azından almanyadaki marketleri bir gezmenizi önerirm. Statü meselesine gelince o söylenen yıllar önce idi. Şuan iPhone ile en tepe bir diğer marka arasında fiyat farkı yok. TR’den bahsetmiyorum. Almanya mediamarkt sitesine girin zaten demek istediğimi anlayacaksiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• En pratiklerden biri şuan Samsung. Çentikten daha hoş bir yapı. Üstelik kullanışkan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ***RAMMSTEIN***

Ram kıyaslaması falan mı yapıyorsun ? Yani samsung 8 gb ram ile hala daha 3 gb’lık 8 Plustan hızlı değil bunun farkındasınız değil mi ? Ya da gerçekten araştırmıyorsunuz. Yazılım anlamında samsungdan daha dolu kullanmak istiyorsan o da imkansız değil sonuç olarak kullanabiliyorsun. Sadece birazcık bilgi. Söylemek istediğim bu. Apple fanı değilim her iki cihaz da elimde mevcut. Ama ne yazık ki android kullanan her cihaz benim için çer çöp. Malesef.

Alıntıları Göster

• Bu laf banaysa Note kullanıyorum zaten ve evet, ölü piksele benzeyen bildirim bence çirkin. Zaten bana ya da değil, iPhone ne alaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 7 Mart 2019; 23:49:24 >
  • 1 hafta s10 bir hafta iphone xs max 512 gb telefonu kullanıyorum iki telefon markasına haksızlık olmuyor :=)

• aliosman2323 kullanıcısına yanıt
    Samsung o paraya ne veriyor? Android. Yazılım maliyetinden yana bir sıkıntıları yok. Üstelik bunu 1000$ iPhone ile denk fiyatlara yapıyor. Vay be gerçekten ne büyük marifet.

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Yuksek donanım veriyor.

• aliosman2323 kullanıcısına yanıt
    Diğerleri düşük donanım mı veriyormuş. Samsung kadar donanım maliyetinin üstüne kâr marjı koyan yoktur. Üstelik ekran gibi en yüksek fiyatlı donanım kendi maliyeti. Demek dışarıdan alsalar ve kendi yazılımlarını falan geliştirseler 2000$'lara falan iteleyecekler 😂

Neden diye eleştireceğinize yarabbi şükür diyorsunuz. Sonra iPhone boş falan komik.

• Bu video'da da görüleceği üzere S10 "açık ara" fark atmış ayfona. Ama isheepler bunu göremez. Çünkü, onlar hiçbir zaman etraflarına bakıp diğerleri neler yapmış bakmazlar. Sadece apple ağzı ile boş konuşurlar.

• Allah'a şükür s10 alamadık, yoksa birde durduk yere boşu boşuna endişelenecektik, Allah korumuş resmen...

• Çok telefon kullandım; iPhone, LG, Huawei, Samsung, Xiaomi, General Mobile gibi ama bugüne kadar kullandığım en iyi telefon desem gerçekten yalan olmaz. Pişman olmazsınız o kadar net söyleyeyim. Tabi herkesin kendi tercihi lütfen yukarıdaki yorumlarda olduğu gibi İPhone vs. Samsung savaşı yapmayın. Ben iPhone'a bilgisayardan bir tane fotoğraf atmak için iTunes da bin takla atıyorum. Sırf özgür olacağım diyede iPhone'a JB atıp telefonu garanti dışı bırakmakta çok mantıksız geliyor. Bu yüzden Android tercih ediyorum. Ama hakkını yemem hızlı telefon ve güzel telefon iPhone'lar.

• MORUK FIYATI 2 KATI BIRAKTA SUS

• Herkesin tuttuğu kendine diye bir söz var. Mesela bana göre de en iyi telefon, su an kullandığım z5 compact. 3 yildir en ufak bir sorun bile yaşamadım. Insanlarda ego oldukça, bu kavga asla bitmez. Çünkü daima herkesten üstün olma hevesi var icimizde. Benimki en iyi düşüncesi sarmış herkesi. Ama biz de hakliyiz; kaç bin tl para verip, üstüne bi de kötü mal almak olmaz değil mi? Benim ki en iyisi :P

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    işte bu reklam pazarlama söylemlerine inanan bi kitle var malesef o matrixten çıkmak istemiyorlar
  • Konu Samsun'daki beyaz ışıktı delinin biri kuyuya taş atmış 40 tane akıllı çıkaracağım diye uğraşıp duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ***RAMMSTEIN***

Samsung bilinmedik bir sistem yani. Öyle mi ? Bence yanılıyorsunuz. Yurtdışı gördünüz mü bilmem ama en azından almanyadaki marketleri bir gezmenizi önerirm. Statü meselesine gelince o söylenen yıllar önce idi. Şuan iPhone ile en tepe bir diğer marka arasında fiyat farkı yok. TR’den bahsetmiyorum. Almanya mediamarkt sitesine girin zaten demek istediğimi anlayacaksiniz.

Alıntıları Göster
    Ben zaten Avrupadayım gördüğümü söylüyorum en çok tercih edilen iPhone sonra da orta segment Samsung telefonlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu telefon ios olsa, kenarları yamuk olmasa, alt ve üst boşlukları eşit olsa alırdım. Arka tasarımı, dik kameralı iphone lardan daha iyi.

• inovasyon işte ne güzel????

• ***RAMMSTEIN*** kullanıcısına yanıt
    evet hızlı değil 0,0003 saniye fark ediyor ama nedenini söyleyeyim sana ios tamamen boş bir işletim sistemi olduğu için. :d mesela ferrari 100 kmde 15 litre benzin yakarken, fiat 7 litre benzin yakıyor. şimdi anladin mi nedenini? :ddss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vartolu Saadettin -- 12 Mart 2019; 14:25:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel telefon çıkardılar helal olsun bırakın beyaz noktayı felan

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.