Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10'un ekranında neden beyaz bir ışık yanıp sönüyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
3.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S10 satın almayı planlıyorsanız veya aldıysanız ekranın üst kısmında yanıp sönen beyaz bir ışık olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Aslında bu bir hata veya kusur değil tamamen telefonun yakınlık sensörü ile ilgili.

Ayrıca Bkz.Microsoft'un Chromium tabanlı tarayıcısı ilk etapta sadece 64 bit Windows 10'da çalışacak
    Güney Koreli şirket telefonun kullanım kılavuzunda bu konuyla ilgili açıklamaya yer vermiş olsa da çoğu kişinin gözünden kaçmış olabilir. Beyaz noktanın yakınlık sensörünün bulunduğu yeri vurgulamak için tasarlandığı ve sadece telefon görüşmesi yaparken yandığı belirtiliyor.

Yakınlık sensörü ne işe yarar?

Yakınlık sensörü kişinin telefonu kulağına yaklaştırıp yaklaştırmadığını algılamaya yarıyor. Eğer kulağına götürmüşse cihazın ekranının kapanmasını sağlar.

Sonuç olarak eğer Galaxy S10 satın aldığınızda ekranında yanıp sönen beyaz bir ışık görürseniz endişelenmeyin. Yukarıdaki videoda tüm Galaxy S10 modellerinde var olan bu noktanın nasıl göründüğüne bakabilirsiniz.

• Ram kıyaslaması falan mı yapıyorsun ? Yani samsung 8 gb ram ile hala daha 3 gb’lık 8 Plustan hızlı değil bunun farkındasınız değil mi ? Ya da gerçekten araştırmıyorsunuz. Yazılım anlamında samsungdan daha dolu kullanmak istiyorsan o da imkansız değil sonuç olarak kullanabiliyorsun. Sadece birazcık bilgi. Söylemek istediğim bu. Apple fanı değilim her iki cihaz da elimde mevcut. Ama ne yazık ki android kullanan her cihaz benim için çer çöp. Malesef.
  • Keşke ekran altında değil de kamera açıklığında olsaymış. Bu hali hoş görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 7 Mart 2019; 20:6:32 >
  • Rezil bir seri. Umarım s11de kızaklı yapıya geçer Samsung.

• Süper alet kıskananlar çatlasın

• Xiaomi'de olsa beceriksizler olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 7 Mart 2019; 20:45:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • S10 u kendine yakın hissediyorum 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: aliosman2323

Bu mesaj silindi.
    Bence sen kendi kendine konuyu trollemeye çalışıyorsun. Kimse burada iPhone muhabbeti açmadı. Durup duran yerde bahsini açıp tartışma çıkarmaya çalışıyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Evet işim gücüm yok 10 senedir bu muhabbeti açıyorum.

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Gerçekten içi boş cihaz olsa tüm dünyada 2/3 modelle 26374 model çıkaran firmalara kafa tutabilir mi ? 😁 Yani konu bu kadar basit olabilir mi ?

• ***RAMMSTEIN*** kullanıcısına yanıt
    Demek istedigim Samsung'un 32283883 adet model çıkartıp çıkartmaması iphone nin içinin boş olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

• quote:

Demek istedigim Samsung'un 32283883 adet model çıkartıp çıkartmaması iphone nin içinin boş olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
    İşte bu çok düz bir mantık. Hadi bizim ülkede gösteriş diye alınıyor diyelim. Yurtdışındakiler de mi bu durumun farkında değil ? Yani 11 senedir herkes gerçekten içi boş cihaz olduğunu anlamadı mı bir tek sen çözdün yani. 😁 Bu arada içi boştan kastın özgürlük ise jailbreak yapar özgürce kullanırsın. Yani iPhone içi boş cihaz demek çok düz bir mantık. Bunu demeye çalışıyorum.

• Keşke benim olsa yemişim beyaz ışığını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Içi bostan kastım verdiğiniz paranın çok altında teknoloji satın almanız. Yoksaki doluluk boşluk kısmını Samsung la kıyaslarsak maalesef boş kelimesi yetersiz kalır.

• quote:

Içi bostan kastım verdiğiniz paranın çok altında teknoloji satın almanız. Yoksaki doluluk boşluk kısmını Samsung la kıyaslarsak maalesef boş kelimesi yetersiz kalır.
    Ram kıyaslaması falan mı yapıyorsun ? Yani samsung 8 gb ram ile hala daha 3 gb’lık 8 Plustan hızlı değil bunun farkındasınız değil mi ? Ya da gerçekten araştırmıyorsunuz. Yazılım anlamında samsungdan daha dolu kullanmak istiyorsan o da imkansız değil sonuç olarak kullanabiliyorsun. Sadece birazcık bilgi. Söylemek istediğim bu. Apple fanı değilim her iki cihaz da elimde mevcut. Ama ne yazık ki android kullanan her cihaz benim için çer çöp. Malesef.

Türk halkı ne zamandır yazılıma 10.000tl verir oldu gözlerim yaşardı doğrusu.

• quote:

Türk halkı ne zamandır yazılıma 10.000tl verir oldu gözlerim yaşardı doğrusu.
    Türkiyeden telefon almak büyük cesaret ister. Bu güne kadar yurtiçi cihaz kullanmadım kullandırtmadım da. 256 lık Xs Max 6300, s10 plus 4900 tl’ye geliyor (Katar’dan). Yani bu rakamlar ortadayken yurtiçi telefon alanları kutlarım gerçekten. 😁

Öyle ama herkezin böyle bir şansı yok maalesef.

• quote:

Öyle ama herkezin böyle bir şansı yok maalesef.
    Malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: ***RAMMSTEIN***

İşte bu çok düz bir mantık. Hadi bizim ülkede gösteriş diye alınıyor diyelim. Yurtdışındakiler de mi bu durumun farkında değil ? Yani 11 senedir herkes gerçekten içi boş cihaz olduğunu anlamadı mı bir tek sen çözdün yani. 😁 Bu arada içi boştan kastın özgürlük ise jailbreak yapar özgürce kullanırsın. Yani iPhone içi boş cihaz demek çok düz bir mantık. Bunu demeye çalışıyorum.

Alıntıları Göster
    Yurt dışındakiler de gösteriş veya bilindik olduğu için alıyor. Steve Jobs yıllar evvel kendisi demiş Apple sosyal bir statü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.