Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (2002. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gktgemre , gktgemre Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.580
Cevap
323
Favori
1.706.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20002001200220032004
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Neyse bende susacağım :D

• yuémcé kullanıcısına yanıt
    Boş verin hocam sallayın geçin
    Arkadaş değişik biraz
  • Gidin sıfır alın o zaman hocam ben kendi cihazımı o fiyatta aşağı vermem şahsen 😄
  • Ben 9.300e aldım inanman varsa faturasını da atarım buraya 7.500 az bile söyledim.
  • SON OF GOD kullanıcısına yanıt

Hocam doğrudur ama sizin 9.300'e almanız, şu an sıfırı 6.400'ler gezerken o fiyatlara satmanız imkansız ve hayal. Neyse bol şanslar :)

• O zmn bende satmam kullanırım 😄
    Kardeşime falan veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SON OF GOD -- 10 Mayıs 2021; 18:41:53 >
  • SON OF GOD kullanıcısına yanıt

En güzeli :)

• Zararina satacağıma aile faydalansin dimi hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SON OF GOD

Ben 9.300e aldım inanman varsa faturasını da atarım buraya 7.500 az bile söyledim.

Sıfırından pahalı 2.el durumu arabalardan sonra telefonlara da mı sıçradı nedir  

• quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

Bakırköy İncirli deki Samsung servisini tavsiye ederim,Önce pil ölçümü yapıyorlar değişmesi gerekiyorsa da garanti varsa garantiden değiştiriyorlar..

Tesekkur ederim bana da orası yakın,

oraya email attım

muhtemelen oraya gidicem,

• quote:

Orijinalden alıntı: SON OF GOD

Yok kesinlikle knox sayacı etkilenmiyor şarj da sıkıntı olmuyor a11 çok daha iyi
    Aynen videodaki gibi yapmıştım bende en erken güncellemeyi alan cscyi seçin ztn telefon sıfırlanır kendini başlatır açılınca da yazılım güncellemesinden yaparsiniz en son güncellemeyi.

Hocam değerli bilgilendirme için teşekkür ederim. A11 ilk geldiğinde herkes şarj süresinin muazzam azaldığından bahsedip 10'a geri dönmeye çalışıyorlardı. O dönem o kadar gözüm korktu ki hiç 11'a geçmeyi düşünmedim. Şimdi ne diyorsunuz 11'e geçelim mi artk? benim şarj süresi çok önemli

• Frank Lapidus kullanıcısına yanıt
    Şarj önemli ise geçme
  • Arkadaslar s10 alsak tahtakaledeki satıcılardan imei kayıtlı olanlardan ne gibi sorunlarla karsılasabiliriz.? Bu satıcıların sattıkları iyi işlemcili olanlardan mı. Bilgim yok bu konular hakkında aydınlatırsanız sevinirim . Rom rot felan anlamam ben onlardan normal cihazlar gibi güncelleme geldiyse güncellerim bir sıkıntı olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBBDAD18F -- 10 Mayıs 2021; 22:1:45 >
  • Merhaba arkadaşlar, s10e için andorid 10 dan,11 geçmeye değer mi ? Özellikle mobil veri fazla dan şarj yeme sorunu giderildimi ?
  • Android 11 Mart sürümün deyim s10plus kullanıyorum Android Ondaki kadar iyi bir mobil veri performansı yok pilde
  • Geçmeyin bence. Özel bir ihtiyaç varsa o zaman el mahkum...

Sadece pil de değil problem. Pek çok uygulama (Hepsiburada bile) hala kapanıyor. Uyum sorunları var. Belki de pil performansını olduğundan kötü gösteren budur.

Iki gün önceki çökmelerden sadece biri...

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

Geçen ay olan çökmelerden örnekler

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sallami -- 10 Mayıs 2021; 22:53:20 >

• ohoooo.. A11'de google.un kendi uygulamaları , hatta samsungun kendi uygulamaları bile stabil çalışmıyorsa pes! o zaman isabet olmuş ki hala a10'da kalmışım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Muttaki_34

Merhaba arkadaşlar, s10e için andorid 10 dan,11 geçmeye değer mi ? Özellikle mobil veri fazla dan şarj yeme sorunu giderildimi ?

Ben s10e kullanıyorum

android 11 surumundeyim

herhangi bir sorun yasamıyorum,

• 
Sayfa: önceki 20002001200220032004
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.