Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1635. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16331634163516361637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: F@ruk

Güvenlik güncellemesi gelmiş. Gelecek ay gelecek güvenlik güncellemesi sanırım One UI 3.0 ile birlikte gelir.

OneUI 3.0 Android 11 ile gelecek. Oda Ocak-Şubat ayını işaret ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fundalinau kullanıcısına yanıt

Benimde sol arkada açıklık var tırnak giriyor biraz zorlayinca. çok sıkıca bastırıncada yapışıyor 2 dk sonra geri eski haline geliyor 3 4 gün önce bende farkettim (ikinci el aldım belki cihaz açılmış olabilir) sağ tarafta oyle bir durum yok ama cihaz s10e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanici32 -- 9 Aralık 2020; 0:46:13 >
  • kullanici32 K kullanıcısına yanıt
    Bende de sol sağa göre daha açık görünüyor milimetrik. Samsung shoptan sıfır aldım
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Biliyorum, bende zaten gelecek ay dedim yani Ocak.
  • S10e güncelleme gelmiş.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt

hocam merhaba. ben de geçen hafta turkcellden vodafone'a geçtim. bu sabah deli gibi hat kesilmesi yaşadım, özel dns kapatınca düzeldi gibi ama en büyük etkinin kılıf olduğunu düşünüyorum. Spigen rugged armor kullanırken kopma yaşadım, ince bir kılıfa geçince hat kesilmesi ortadan kalktı. Bu arada benim cihaz s20. Sizin bu kopma sorunu halen devam ediyor mu?

• Benimki reklam engelleme dns yüzündendi ve o gün düzeldi kapatınca. Bir daha sorun olmadı. Kılıf ile şebeke kopması olduğunu da ilk kez duydum. Bende spigen kullanıyorum her cihazda. Hiç sorun yaşamadım bu güne kadar.

• F@ruk F kullanıcısına yanıt

Bir sonraki Güvenlik güncellemesi dediğiniz için öyle söyledim Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]  11 ana güncelleme olacak malum. Sadece Güvenlik değil. Aynı kapıya çıkıyor gerçi her ikiside..

Daha s10 plusa Aralık güncellemesi veremediler Türkiye için. S10 ve s10e dünden beri almış durumda.

Ne kadar başı boş bir firma oldu bu Samsung.

• quote:

Orijinalden alıntı: kullanici32

Benimde sol arkada açıklık var tırnak giriyor biraz zorlayinca. çok sıkıca bastırıncada yapışıyor 2 dk sonra geri eski haline geliyor 3 4 gün önce bende farkettim (ikinci el aldım belki cihaz açılmış olabilir) sağ tarafta oyle bir durum yok ama cihaz s10e

Ben 2.e almadım hatta ön siparişle ilk alanlardan biriyim 2. El olsa ben de sizin gibi düşünecektim ama sanırım üretim hatası,sağ tarafta hiç yok çünkü edge ekran yapısından da kaynaklı olabilir magazadakilere bakarım bir ara..

• quote:

Orijinalden alıntı: sallami

S10e güncelleme gelmiş.

Cihazınız Türkiye cihazı mı s10+ güncelleme gelmemiş henüz 🤔

• kameralarda kayıt kalite kaybı cihaz ısınmasına sebep olan yavaş hafıza kartıdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubelhizb

Bende de sol sağa göre daha açık görünüyor milimetrik. Samsung shoptan sıfır aldım

Benim de sizin gibi normal o zaman..

Cihazım TUR/TUR/TUR kayıtlı. Hiç oynanmadı.
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    S10 serisinin hafıza kartı okuyucusu usb2.0. Hızlı kart taksanız bile en yavaş hızda okuyup yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SercanBaydar09

@ÖZGÜNBEY sanırım bahsettiği durum bende de var toz girince belli oluyor anca. İnce Kağıt girebilecek aralıkta hafif boşluk var bazı kısımlarında.Bilerek boşluk bırakılmış olabilir.Ben de toz birikince kağıt sokup denemiştim zorla çıkmıştı :)). tam o ekran ile aliminyum kısmında var . o kadar da hafif boşluk mecbur olacak bence.

Olması normaldir belki ama sağ tarafta hiç boşluk olmaması tuhaf o yüzden dikkatimi çekti

• quote:

Cihazım TUR/TUR/TUR kayıtlı. Hiç oynanmadı.

Normalde hepsine aynı zamanda gelirdi s10 plusa gelmemiş..

• S10 cihazı mi satıyorum, note 10 Snapdragon alacağım. Kalemli cihaz lazım bana

Samsung TR güvenlik güncellemesini bile vermeyi beceremedi. Bunu da basardilar bir alayı beceriksizlik insan çalışıyor naparsin

• SercanBaydar09 S kullanıcısına yanıt

Tekrar baktım ama yok :) Benim cihazda mı bi anormallik var acaba :D

• quote:

S10 serisinin hafıza kartı okuyucusu usb2.0. Hızlı kart taksanız bile en yavaş hızda okuyup yazıyor.
    S10+ cihazımız kart da UFS 2.1 veriyolunu destekliyor

bu nedir aşağıdaki tabloda resimde görebilirsiniz çok daha yüksek veriyi destekliyor
    oysa piyasadaki kartlar daha düşük olanları sahteleride var ayrı ama C10 da 80 ile 170 arası okuma destekleyen kartlar bunun fazlasını telefon destekliyor o halde azami en fazla hızlı kartı kullanmak lazım ben 170hız olanı aldım geldiğinde 3 gün sonra takıp test yayıp yayınlayacağım,

Kamera tek çekimde yani resim video karışık seri çekim bu yeni sistem,
    100 hızındaki kartla kayda basmakla çekimin sonlanması 2 dakika, 170 hızındaki kart gelince ne olacak bakacağız en az 2 katı veya daha yukarı hızda olabilir, ayrıca telefonun dahili hafızasına çevirdiğimde 1 dakika oldu yani daha hızlı 100 hıza göre,
    önemli olan tüm yeni nesil telefon ve kameralarda 170 hızındakinin ustalarca tercih edilip kullanıldığını gördüm neden fazla para versin, hızlı kart olmazsa cihaz ısınıyor, 4k 60 fsp çekerken görüntüde bozulmalar yaşanabiliyor bu gopro 9 blackda da aynı sorun harici hafıza kartından kaynaklı

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s10+-9535.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 9 Aralık 2020; 15:46:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 16331634163516361637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.