Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1633. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16311632163316341635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu hepsiburada cildirtacak beni 3gun oldu hala onaylanmadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ikinci el snaodragon islemcili s10 plus almayi dusunuyorum fakat malum ancak yurt disi cihazlardq mevcut bu noktada size sunu sormak istiyorum biu imeisi server kayitli mubabbeti guvenilir mi nedir bu server kaydi?
  • WhatsApp niye kullanmaz niye arayıp rahatsız eder ben kızıyorum ya sitemdede no yanında sadece WhatsApp yaz face twt Eposta olur yaz ama yok inadına arıyor ingirdeyi ingirdeyi diyaloğ can sıkıcı ebat ölçü kesinlik gerektirir cevap için bizde araştırma gerektirir zaman alır bulur cevabı yazarız
    engelli SMS kutusuna baktım ısrarla 3 gün arayan kişi yazmışki, lastik soracağım beni ararmısın , yuh çüş, aramam, lazım olan lastiğin ebat ölçü adet vs vs ne konuşacaksın yazsaydın dikkate alabilirdim konuşmak istemiyorum rahatsız oluyorum

özellikle internet Google forum sosyal paylaşım kullanıpda ürün ve bilgi sormak için yazmak yerine sesli rahatsız etmesi art niyetli kötü niyetli kimi eşek gibi anırarak telefonun mikrofonunu zorluyor

mesela şurada yazdığımız konular detaylar bunu sözlü olarak ne anlatabilirsin nede karşındaki anlar ancak yazarak okuyarak kolay forum kültürü böyle

kolay kullanım için size fikir verebilir şu şekilde kullanıyorum ortada yonca yaprağı yarı saydam Simge ye tıkladığımda bu fonksiyonları seçip ekledim kullanışlı

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 7 Aralık 2020; 19:36:18 >

• s10+ işlemcisi snanpdragon olursa Türkiye Avrupa GSM hat ve bazı konularda uyumsuzluk yapıp pişman olan var internetteki hızı düşüyor filan Amerikadaki bazı alıcılarda işlemcinin exsinos olduğunu yazmışlar Amazon usa sitesinde son üretim telefonlar her ülkede aynı, buna göre Samsung daha iyi ve uyumlu olduğu için ekonomik olduğu için kendi üretimi bunu al, bu işlemcinin geri eski sürümleri sorunlu diye bu yeni sürüm aynı değil versiyonu farklı buda iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 7 Aralık 2020; 19:13:30 >
  • Exynoslu al pisman olmazsin diyorsun yani usta. Aklimi s20 ye de kayiyor gerci ama onun da cok isinma problemi varmis. Karsilastirma videosu izledim s10 daha bile iyi.s20 den aslinda ama.almisken ust modelini alayim hemde tof kamerasi var diye aklim gidiyor. Yani simdi sen bana al exynosu s10plus i kafan rahat olsun mu diyorsun
  • o işlemciyi ısrarla tavsiye edenlerin xioami telefon satıcıları olduğunu sanıyorum dolaylı satış takdiği, markayı al demek yerine s işlemi olsun, niye olsun, Huawey de kullanmıyor onu, mi note 10 s işlemci ama bir dürü şikayet var, şikayetvardaki konuları okuyun görün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • m.ayan52 M kullanıcısına yanıt
    Hocam mailleştik samsungla. Maalesef samsung TR de satılan exynos işlemci s10e çift sim i hiç bir türlü desteklemiyor. S20 filan da almam valla. Kazık kadar ele cebe sığmayan telefonları sevmiyorum. S10e yi de sırf bu yüzden aldım. Severek 2 yıldır kullanıyorum. Sizi de haberdar etmiş olayım.
  • lBesiktASK kullanıcısına yanıt

Yok canim ne bulanikligi tertemiz hersey çalışıyo.. Bulursan bana da link atarmisin bende alim dursun kenarda..

• y.e.c. kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam haber ederim.
  • Arkadaşlar whtasapp ve Instagram görüntülü görüşmede telefon dehşet ısınıyor normal mi bu durum ? Oyunda bile bu kadar ısınmıyordu telefon. Anlamadım gitti.

• elimde 2 adet kılıf var s10 plus'a ait. biri samsung'un orijinal kırmızı/bordo renkli deri olan versiyonu. kutusu da mevcut. diğeri ise spiegen'in içi süet olan mıknatıslı modeli. tanesi 100 TL. İlgilenenler irtibata geçebilir.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
  • expressimo kullanıcısına yanıt

Evet ısınıyor. Ben Samsung'u olan birini arayacak olursam şebeke üzerinden arıyorum

• elimde s 9 plus snapdragon server kayıtlı ve s 10 exynos var daha öncede s8 exynos kullandım , snapdragon bir kere bile ısınmadı, yavaşlamadı şu an hala s 10 nu satıp 9 plusla gittiği kadar devam edeyim mi diye düşünüyorum s 9 plus 2900 batarya kaldı 5:30 saat akran süresi, s 10 2800 batarya var 4 saat ekran süresi ikisinde aynı şekilde kullanım var . Önemli olan server kaydını kendin yaptıracaksın buradaki telefoncular hem 2 katı fiyata hemde ne idiğü belirsiz bir imei tamiri yapıyor para uçabilir. kendi bulduğun bi sağlam imei ile tamir yapılırsa snapdragon farkını hissedersin. ayrıca gcam kurlumu çok tahat snapdragonlarda.

• s10+'da whatsapp'tan arka kamerayla bir şey göndermeye çalışınca geniş açı kamerasıyla çekiyor. bütün kullanıcılarda mı var bu sorun? çözümü var mıdır?

• Dark-Eagle1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam buldugum snapdragonlu cihaza eleman eski ve su an calismayan bir cihazinin imesini kaydettirmis , eski cihazi distributor garantiliymis kayitli cihazmis ,link attim sorgulayin imeiyi dedim imei kayitli dedi ithalat yoluyla kaydedilen imei oldugunu soyledi. Sizce guvenilir mi ? Sirf bahsettiginiz sebepler yuzunden snapdragonlu kovaliyorum
  • Dmitritch kullanıcısına yanıt
    Evet bendede öyle ön arka kamera değiştirme tuşuna iki kere basın düzelecektir.
  • İyice kontrol ettikten sonra alın ikinci elde aldıktan sonra almasaydin o zaman kardeşim oluyor maalesef.
  • Telefonunuzun sol kısmında hafif Aralık var mı tırnak ucu girecek kadar, telefonu uzun süredir kılıfla kullanıyorum bugün cıkarsın farkettim sağ tarafta yok ama sol tarafta arka kapakla ekran arasında hafif açıklık var toz girmiş sizde de öyle mi rica etsem kontrol eden olursa yazabilir mi ? Telefonum s10 plus

• lBesiktASK kullanıcısına yanıt
    Kozmetigune bakarim , Imei sorgulatirim , ayarlardan islemciye bakarim , kameralarini kontrol ederim vs baska nelere dikkat etmemi onerirsiniz?
  • Fundalinau kullanıcısına yanıt

Şimdi kontrol ettim hiç öyle bi açıklık yok

• 
Sayfa: önceki 16311632163316341635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.