Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1613. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16111612161316141615
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bilgi için teşekkürler, zaten şu anda her türlü hızlı gidiyor. Güncellemeyi yapayım o zaman daha hızlı şarjın tükeneceğini düşünmüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt

• Arkadaşlar telefonun üzerinde gelen ekran koruyucu dışında, ekran koruyucu takan memnun olan var mı? Şu UV ile yapışandan takmıştım gayet güzel aslında memnunum ama parmak okuyucu bazen biraz çok zorluyor. Çıkarıp bant takmaya karar verdim hangisini önerirsiniz? Cihazım S10+
  • Merhaba az önce s10 plus sipariş geçtim. Kılıf da gelsin istiyorum ama spigen rugged armor bulamadım. S7de çok memnundum bu kılıftan. Siz hangi kılıfı kullanıyorsunuz? Bir de kutu içinden iyi ekran koruyucu çıkıyor mu yoksa alayım mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rubelhizb -- 27 Kasım 2020; 20:34:29 >
  • Dayanamadım aldım 4699'a
  • Bu komut programı daha çok, telefonda yerleşik halde bulunan ve bir türlü silinemeyen uygulamalar için kullanılan bir program

• ÖZGÜNBEY kullanıcısına yanıt
    Peki pile nasıl etkisi oluyor hocam bilmediğimden soruyorum. Çünkü pil tüketiminde kendi uygulamalarının çok fazla şarj harcamadığını görüyorum
  • fifa_05 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam daha da altı artık mümkün değil görünüyor :)
    Hayırlı olsun hocam. Hepsiburadadan aldın sanırım. Ben de ilk ordan aldım. Sonra amazonda 90 tl pahalı görünce onu iptal edip amazondan aldım. Hepsiburadaya güvenmiyorum. Kılıf olarak ne düşünüyorsunuz
  • rubelhizb kullanıcısına yanıt
    Teşelkürler hocam. Bana 100 TL çek vermişti ondan hepsiburadadan aldım.

Aslında 3-4 senedir xiaomi kullanıyorum arayüzüne çok alıştım. Çift uygulama olayını da çok kullanıyorum onun eksikliğini hisseder miyim bilmiyorum.
    Fiyatı kaçıramamk için aldım ama hala tereddütteyim:))

Hiç kılıf bile bakmadım henüz:)

Teşekkürler:) @guitarra.35
    Aynen çekle 4699+kargo idi. Sorun yaşarsam daha doğru düzgün adamlarla muhattap olayım diye iptal edip 90 lirayı göze aldım. İnşallah ikimiz de sorunsuz kavuşuruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fifa_05

Teşelkürler hocam. Bana 100 TL çek vermişti ondan hepsiburadadan aldım.

Aslında 3-4 senedir xiaomi kullanıyorum arayüzüne çok alıştım. Çift uygulama olayını da çok kullanıyorum onun eksikliğini hisseder miyim bilmiyorum.
    Fiyatı kaçıramamk için aldım ama hala tereddütteyim:))

Hiç kılıf bile bakmadım henüz:)

Teşekkürler:) @guitarra.35

Çift ekran dediğiniz şey split screen tarzı alt alta iki uygulamayı aynı anda görüntülemekse multistar uygulamasını kullanıp telefonu öyle kullanabilirsiniz hocam, hayırlı olsun bu arada :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LIKE A BOSS -- 27 Kasım 2020; 21:13:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖZGÜNBEY

Bu arada telefonun 24 saatte ve durağan halde ne kadar güç harcadığını görmek için 25 saat boyunca elime almadım ve şimdi elime alıp baktım, sadece %4 harcamış

Etkisi şu şekilde oluyor :D

@orhanncolak

Maşallah hocam çok iyiymiş, bende bi deneyeyim var mı bi link falan :)
  • LIKE A BOSS L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler:)

Yok hocam o değil. Mesela benim telefonumda 2 tane facebook 2 tane trendyol 2 tane watsapp uygulaması kurulu. Xiaomide sistem her uygulamayı çift yapmaya izin veriyor.

Samsungda bildiğim kadarıyla çift simli cihazlarda var bu. Ve sadece messenger uygulamaları kullanılabiliyor. Watsapp, facebook messenger gibi

Güle güle kullanın hocam, ben daha önce xiaomi kullandım ama samsung arayüzü kesinlikle daha güzelleşmiş. Galeriden tutunda her özelliğine kadar. Bir süre alışınca dönmek istemeyeceksiniz zaten :) Şu an Huawei Mate 20 var ilana koydum, samsung arayüzünden sonra hiç tat vermiyor mesela :)

Çift uygulama için bir şey diyemem tabiki sizin için çok önemli bir özellikse.

• rubelhizb kullanıcısına yanıt

Ben mesela kılıf olarak linkteki silikon kılıfı kullandım hala duruyor telefon gelince tekrar bunu kullanacağım. Eğer ince ve silikon tarzı bir kılıf düşünüyorsanız öneririm.

https://www.hepsiburada.com/aksesuarkolic-samsung-galaxy-s10-plus-premium-silikon-kilif-siyah-p-HBV00000LN6QP?magaza=FiberAksesuar

• Yönerge ve linkleri özelden atayım.

Yalnız baştan söyleyeyim, hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum, bu işin mesuliyeti tamamiyle bu işe girmek isteyenin üzerinedir :)

Tamamdır teşekkür ederim hocam :)
  • Bir de arama kaydetme özelliği var onu ararım diye düşünüyorum. Hayırlısı bakalım :)
  • 
Sayfa: önceki 16111612161316141615
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.