Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1611. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.462
Cevap
326
Favori
1.698.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16091610161116121613
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yuh aptx koymamışlar mı?

Bütün s20 serisinde yokmuş yahu. FE 'de dahil. Acaba hata mı var özelliklerde diyecem de bilemedim. Piyasada APTX kulaklıklar az diye mi yaptılar acaba. Kendi kulaklıklarında inatla AAC kullanıyor ondandır herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 26 Kasım 2020; 23:28:47 >
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt

Az önce geliştirici seçeneklerinden baktım. Bluetooth ses codec'i seçme kısmında aptX görünüyor. Cihaz düz S20.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]
  • En güzel yöntemi şu aslında. APTX destekli bir cihaz bağlayıp, sonradan o menüye girmek lazım. Default olarak APTX seçili olarak gözüküyorsa aptx desteği var demektir.

Bende APTX destekli kulaklık var. Farklı codecler seçsem de menüden çıkıp tekrar girdiğimde APTX yazıyor. SBC destekli bir hoparlör bağladığımda SBC yazıyor.

Acaba burada yazanlar, android içinde olan liste mi ? He telefona mı gözüküyor yoksa gerçekten telefonun desteklediği codecler mi listeleniyor ?

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt

Bluetooth kulaklığım olsa denemek isterdim ama kablolu kulaklığa devam :)

• lazım olan bluotutlu mikrofonla video çekimlerinde olabildiğince fazla kaliteli ses kaydı için, bu konuda başka aletler çok pahalı, yeni çıkacak ucuza olanları bekliyoruz onun için azami bant genişliği gerekli, şuana kadar müzik dinlemelik kulaklıklarda yapılanlardaki mikrofon kalitesi yetersiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 27 Kasım 2020; 0:1:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

yuh aptx koymamışlar mı?

Bütün s20 serisinde yokmuş yahu. FE 'de dahil. Acaba hata mı var özelliklerde diyecem de bilemedim. Piyasada APTX kulaklıklar az diye mi yaptılar acaba. Kendi kulaklıklarında inatla AAC kullanıyor ondandır herhalde.

APT desteği olmadığı fikrini nereden edindiniz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1453frkn

Samsungun smart swich uygulaması ile çok rahat taşırsınız dert etmeyin, zaten s10 un kurulum ekranında size soracak verileri taşımak istermisiniz diye, wallpapera kadar taşımıştı benim :)
    Hocam iCloud’daki şifreleri vs nasıl aktarabilirim peki? Bütün şifrelerim orada.

• s10e güncel sürüm kullananlar ne kadar ekran süresi alıyor acaba?

• Bu WhatsApp bildirimleri gelmemesi sorununu nasıl aştınız arkadaşlar? Telefonun ekran belli bir süre kapalı kaldımı bildirim ekranı açana kadar gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • warofthe1 kullanıcısına yanıt
    Son sürüme güncellemeyin derim yarım saat azaldı ekran süresi
  • İphonedan geçiş yapmadığım için kesin bilgiye sahip değilim hocam icloud hakkında, arkadaşlardan bilgisi olan varsa yardımcı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1453frkn -- 27 Kasım 2020; 10:43:17 >
  • arda_sahan A kullanıcısına yanıt
    Bende sorun yok. Güncelleme yaptın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

3 senede bir adet telefon veya bilgisayar değişebiliyorum HB Vatan gibileri her gün bu konuda SMS atıyor olum her gün alacak değiliz atamayın pil bitimi bunların yüzünden CHP li belediyelerde atıyor internet satmak isteyen bilinmedik dolandırılar atıyor
    Örnek gelen mesaj, 44 liraya sınırsız internet veriyoruz ve link,
    Ulan cahil kaç mbps 8 mi 16 mı dürüctce bunu yazsana yok yazmaz çünkü 2 mbps dir aman uzak durun aman Allah bu dolandırıcıları kahretsin coronadan yok etsin yerli gavur bunlarda

Keşke parti adı vermeden sadece belediyerde atıyor deseydiniz çünkü hangi partiden olduğu fark etmeden tüm belediyeler mesaj atıyor. Bizim burada yasal sebeplerle belediye başkanı, yardımcısı ve bir çok görevlisi değişti ve başka partiye geçti o yeni gelen belediye de mesaj atıp duruyor. Hatta eskisine göre daha fazla mesaj atıp duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 27 Kasım 2020; 12:23:48 >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Akpartili belediye sınırında ikamet ediyorum gelmiyor ama CHP li belediyelerden SMS ler geliyor her gün şu günü bu günü bilmem ne günü, etkinlik toplantı günü, bırakın virüs salgınında etkinlikleri rahat bırakın milleti milletin uyumasınada müsade etmiyor

• Lütfen siyasete girebilecek şekilde yazmayalım. Sonra ister istemez konu değişiyor 🙂 saygılar.

• Pil kullanımı 5 saat ekran süresi ile 1.5 gün.
    normalde 4 saat ekran suresi ile 2 gün kullanırdım.
    saat akşam 9 gibi şarja takardım. Şimdi güncelleme dolayısı ile biraz fazla kurcaladım.
    Yani 2 gun gitmedi ama 1.5 gün gitti ekstra olarak 1 saat ekran suresi ile.
    Pil durumu aynı bence bir fark yok
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanici32 -- 27 Kasım 2020; 13:4:33 >
  • kullanici32 K kullanıcısına yanıt

One ui 3.0 ile şu ekranın tekrardan geri gelmesi muazzam olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tucsonFL -- 27 Kasım 2020; 13:7:36 >
  • Android 11 daha cikmadi ama yukleyen arkadaslar var sanirsam ? S10+ kullanıcısiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodLeSs CapTive -- 27 Kasım 2020; 13:22:53 >
  • Burda S10Plus-S20 tartışması, M51 ana konusunda S10Plus-M51 tartışması

La bu S10+'cılar size ne etti Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 16091610161116121613
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.