Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13801381138213831384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung servise götürdüm, garanti kapsamında ücretsiz takabileceklerini söylediler, ancak telefon kalıcak deyince vaz geçtim. sonra arabada buldum, inanılmaz küçük bir demir, hiç bir yerde de satışını görmedim
  • Liberty Citizen kullanıcısına yanıt
    Satışı konusunda emin değilim kolay parça olduğu için her yerde olur diye düşünmüştüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: y.e.c.

Link varsa atarmisiniz.. Birde parmak izi okuyucu güzel çalışıyormu yani koruyucusuz okumaya gore yuzde kac kayip oluyo sizce..

Alıntıları Göster
    https://m.n11.com/baseus-sm-galaxy-s10-full-kaplayan-pet-ekran-koruyucu-2-adet-set-P396885774?Renk=ŞEFFAF&gclid=EAIaIQobChMIwrrt6ZXk6QIVCsKyCh1x1QbNEAQYASABEgLtUPD_BwE&gclsrc=aw.ds

Daha uyguna bulabilirsiniz sanırım araştırırsanız.
    Kutudan 3 tane çıkıyordu benim aldığımda bunda 2 tane varmış.
    Parmak izi cidden çok hızlı jelatin yok gibi desem yalan olmaz herhalde. Jelatin yokken tanıttım parmağımı sonra jelatin uyguladım hala kullanıyorum. Parmağı sensör bölgesine değdirmeniz yetiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.A.R.U.B -- 3 Haziran 2020; 1:29:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar s10 serisi telefonlarımızın haziran güncellemesi, abd s975U1 serisi telefonlar için çıktı.

Bizim exynos versyinolar için de yakında çıkar diye düşünüyorum.

yeni changelist: 18242889

eski changelist: 18242812

çok bir değişim beklemiyorum ben kendi adıma bu yazılımda, belki bir iki ufak ayar olabilir.
    https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s10-plus/firmware/SM-G975U1/USC/download/G975U1UES3DTDD/342019/
    https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s10-plus/firmware/SM-G975F/TUR/download/G975FXXS5CTD1/337036/
    https://security.samsungmobile.com/identity/anonymous/error.jsp?currTime=2020-06-03_08%3A47%3A13.085
    https://www.sammobile.com/news/samsung-monthly-updates-june-2020-security-patch-details-released/

• S10 Plus için UAG Monarch kılıf kullanıyorum. Denemediğim ekran koruyucu kalmadı. Kılıfın köşeleri tam oval değil. Bütün ekran koruyucuları köşeler kaldırıyor. Kılıfı seviyorum birde ilk çıktığında aldım. Kılıfı satsam zarar, ziyan ama kılıfta güzel ama ekran koruyucu yok. Ekran koruyucusuz kullanmakta istemiyorum. Bir kılcal çiziğe 1500 TL evlat acısı gibi koyar. Önerilerinizi bekliyorum. Cam olmazsa daha iyi olur.

• Merhaba Arkadaşlar, herkesin ekran koruyuculardan şikayetçi olduğunu gördüm. Ben uv ışıklı sıvılı cam koruyucu kullanıyorum. Cam + uv ışık + sıvı geliyor. Önce sıvıyı camın ortasına koyuyorsunuz ardından camı koyuyorsunuz, sıvı tüm ekrana yayılıyor taşan sıvıyı bezle sildim ben ardından uv ışığı 14 dakika camın hertarafına tuttum. Sorunsuz bir şekilde 2 aydır kullanıyorum hiç bir atma yapmadı. Kılıf olarak led kılıf kullanıyorum cihazım s10+. (İkinci led kılıf) led kılıfı tavsiyr ediyorum kendine özel kılıfı olduğu için aşırı hoşuma gidiyor bildirim ışığı olsun, ambiyans aydınlatması olsun şahsen hoşuma gidiyor, tek kusuru kılcal çizik oluşumu. Bahsettiğim camdan baya memnunum, parmak izinde hiç bir sorun yok. Yağlanma yapmıyor, kılcal çizik oluşmuyor. Jelatin kullanmıştım önceden (bir çok farklı ürün) hepsinde çizikler oluşuyor, yağlanma oluyor, ekran bence cam gibi net olmuyor. Tavsiye ediyorum arkadaşlar. Bu aral telefonda tek sorunum bixby tuşu çıktı kayboldu laçka ettim galiba, hiç kullanmadığımdan sorun teşkil etmiyor fakat insanın içinde küçük bir boşluk oluyor, varsın derdim bu olsun s10+ almayı düşünen arkadaşlar varsa uzun zamandır kullandığım cihazı anlatabilirim. iPhone X'den geçmiştim. Şükür kurtulmuştum.

• Parmak izi okuyucu hızlandığını duymuştum, başka ne değişiklik var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kivircikgitarist

Merhaba Arkadaşlar, herkesin ekran koruyuculardan şikayetçi olduğunu gördüm. Ben uv ışıklı sıvılı cam koruyucu kullanıyorum. Cam + uv ışık + sıvı geliyor. Önce sıvıyı camın ortasına koyuyorsunuz ardından camı koyuyorsunuz, sıvı tüm ekrana yayılıyor taşan sıvıyı bezle sildim ben ardından uv ışığı 14 dakika camın hertarafına tuttum. Sorunsuz bir şekilde 2 aydır kullanıyorum hiç bir atma yapmadı. Kılıf olarak led kılıf kullanıyorum cihazım s10+. (İkinci led kılıf) led kılıfı tavsiyr ediyorum kendine özel kılıfı olduğu için aşırı hoşuma gidiyor bildirim ışığı olsun, ambiyans aydınlatması olsun şahsen hoşuma gidiyor, tek kusuru kılcal çizik oluşumu. Bahsettiğim camdan baya memnunum, parmak izinde hiç bir sorun yok. Yağlanma yapmıyor, kılcal çizik oluşmuyor. Jelatin kullanmıştım önceden (bir çok farklı ürün) hepsinde çizikler oluşuyor, yağlanma oluyor, ekran bence cam gibi net olmuyor. Tavsiye ediyorum arkadaşlar. Bu aral telefonda tek sorunum bixby tuşu çıktı kayboldu laçka ettim galiba, hiç kullanmadığımdan sorun teşkil etmiyor fakat insanın içinde küçük bir boşluk oluyor, varsın derdim bu olsun s10+ almayı düşünen arkadaşlar varsa uzun zamandır kullandığım cihazı anlatabilirim. iPhone X'den geçmiştim. Şükür kurtulmuştum.
    Dostum cam koruyucularda parmak izi çalışmıyor acaba sendeki koruyucu ne marka.. Arti s8de kullaniyordum ben dedigin cami ancak sokmesi tam bir izdirap hatta sokerken ekran camini kiranlar var dikkat et..

• Bu problemi yaşayan var mı bilmiyorum ama son güncelleme sonrası şöyle bir problem yaşamaya başladım.

Herhangi birini ilk aradığımda karşı taraf sesimi almıyor. Kapatıp tekrar ararsam duyuyor.
  • Hangi marka model bi link bırakabilir misin bende almak istiyorum fabrika çıkışı jelatini sökmedim 6 aydır kullanıyorum bayağı çizikler oldu ekran yağlanıyor çok yani artık çıkarmak istiyorum ama mutlaka koruyucu olsun istiyorum ana ekran camı çizilsin istemiyorum çünkü. S10+ kullanıyorum ben de.
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    Şu an için indirmedim onu.

Bu arada bizim telefonlar için Almanya'da haziran 2020 güncellemesi yayınlandı.

parmak izi olayını her güncellemede söylerler, bence psikolojik bu.
    https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s10-plus/firmware/SM-G975F/DBT/download/G975FXXS6CTE6/342534/

G975FXXS6CTE6 koduyla yayınlandı. Frija'dan indirebilirsiniz.

edit bu arada bu güncellemenin changelisti mayıs ve nisan güncellemesi aynı, yeni olan hiçbir şey yok demek bu da.

sadece güvenlik güncellemesi, changelist nisan ve mayıs ayı ile aynı. yeni birşey yok bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows 11 -- 3 Haziran 2020; 15:36:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alidarkstone

Bu problemi yaşayan var mı bilmiyorum ama son güncelleme sonrası şöyle bir problem yaşamaya başladım.

Herhangi birini ilk aradığımda karşı taraf sesimi almıyor. Kapatıp tekrar ararsam duyuyor.
    Bu durumu başka bir telefon kullanan yakınım yaşıyor. Telefonunu değiştirdi ancak bu durumu devam ediyor. Kendisi Bimcell kullanıyor belki onunla alakalıdır diye düşünüyoruz. Telefondan olacağını sanmıyorum o yüzden

• Kullandığım ürün bu arkadaşlar. Ayrıca parmak izi çalışıyor, çalışmasa çalışmıyor derim isteyene özel olarak atabilirim.
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Windows 11

Şu an için indirmedim onu.

Bu arada bizim telefonlar için Almanya'da haziran 2020 güncellemesi yayınlandı.

parmak izi olayını her güncellemede söylerler, bence psikolojik bu.
    https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s10-plus/firmware/SM-G975F/DBT/download/G975FXXS6CTE6/342534/

G975FXXS6CTE6 koduyla yayınlandı. Frija'dan indirebilirsiniz.

edit bu arada bu güncellemenin changelisti mayıs ve nisan güncellemesi aynı, yeni olan hiçbir şey yok demek bu da.

sadece güvenlik güncellemesi, changelist nisan ve mayıs ayı ile aynı. yeni birşey yok bu arada.
    Aynen öyle Hiçbir değişiklik yok. Sadece güvenlik güncellemesi..
    https://doc.samsungmobile.com/SM-G975F/DBT/doc.html

• s8+ için kullandım bu tip birşey, araya sıvı sıkıp bi ışıkla sabitleniyor. Ama kaliteli bir ürün değil sökemeyip ekrana zarar veren olmuştu. 3 aya bende söktüm çatladı. Sökerken hiç hoş olmuyor memnun etmedi benide asla kullanmam artık bu tip bir ürün
  • alidarkstone kullanıcısına yanıt
    Bugünlerde yaşıyorum ben de aynı sorunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S10 plus fiyatları zamlanmış mı bana mı öyle geldi bir çok sitede 6500 7500 arası

• Sleeper kullanıcısına yanıt
    Hocam kablolu kulaklıkla farkı nasıl. Özellikle ses şiddeti ve netlik

• şuana kadar içime en çok sinen ana ekranıma kavuştum, uzun süre kullanırım sanırım.

• Bunu nasıl yapabiliriz

• 
Sayfa: önceki 13801381138213831384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.