Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13181319132013211322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkür ederim arkadaşlar. Hoparlör sesi hakkında ne düşünüyorsunuz deneme fırsatı bulamadım gsmarena en ses yüksekliği olarak çok sağlam puan vermiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cocorii kullanıcısına yanıt
    Olsun hocam ne demek,

Wifi araması telefon şebekesinin olmadığı yerlerde wifi ağlarını kullanarak arama yapmaya yarayan bir teknoloji. Mevcut paketinizi kullanarak arama yapıyorsunuz. Ve yine volte de olduğu gibi HD kalitesinde görüşmeye izin veriyor.

Volte 4g frekansı üzerinden konuşturuyor HD kalitede,
    Wifi araması ise wifi üzerinden görüştürüyor HD kalitesinde,
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Bir arayıp sor istersen, bende de eskiden çalışmıyordu. Birisi modemden falan demişti, bende xiaomi routerdan şüpheleniyordum. Meğer operatör aktif edince oluyormuş demek ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Bir arayıp sor istersen, bende de eskiden çalışmıyordu. Birisi modemden falan demişti, bende xiaomi routerdan şüpheleniyordum. Meğer operatör aktif edince oluyormuş demek ki.
    Bir numaraya mesaj atıp açtırmak gerekiyor sanırım. Turkcell sitesinde öyle yazmış.
  • yuémcé kullanıcısına yanıt
    Ben telefonu alırken kılıf da istedim. Yokmuş, neredeyse vazgeçecektim. :D Bir senelik S10e Spigen kılıfla kullandım ve kılıf bile çatladı ama telefon ilk günkü gibi pırıl pırıl kılıfın içinde. Tamam, güzel cihazlar bu telefonlar ama kılıfsız o güzellikleri çok uzun sürmeyebiliyor ne yazık ki. Sonradan üzülmektense güzel bir kılıf almayı tercih ve tavsiye ederim her zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Ben telefonu alırken kılıf da istedim. Yokmuş, neredeyse vazgeçecektim. :D Bir senelik S10e Spigen kılıfla kullandım ve kılıf bile çatladı ama telefon ilk günkü gibi pırıl pırıl kılıfın içinde. Tamam, güzel cihazlar bu telefonlar ama kılıfsız o güzellikleri çok uzun sürmeyebiliyor ne yazık ki. Sonradan üzülmektense güzel bir kılıf almayı tercih ve tavsiye ederim her zaman.
    Spigen Samsung Galaxy S10e Kılıf Tough Armor Black ile mi kullandınız. Ben onla kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Hocam epey zaman geçmiş ama görmüşken bilgi amaçlı sorayım dedim. İade ederken kısa sürede amazon ücreti iade etti miydi?

Alıntıları Göster
    Ürün ulaşınca anında iade ettiler. Satıcı Amazon ise 1 gün bile sürmüyor iadeler.

Spigen'de ben Galaxy S5'ten beri Neo Hybrid tercih ederim. Ceviz kırardım o kılıf ve o telefonla. :D Ancak bu modelde yanda parmak izi okuyucu olduğundan o taraftaki plastik kısım biraz ince, orasını kırması biraz kolay oldu. Ama içteki TPU kısım esas korumayı yaptığı için hiç sorun olmadı.
  • Bu arada elimde şeffaf bir Galaxy S10e kılıfı var bir yıl önce aldığım. Artık işime yaramıyor ve duruyor evde. Satsam satılmaz, atsam da niye atayım. Yeni S10e alan biri varsa sadece kargo bedeli karşı ödemeli olarak bir ücret almadan gönderebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Spigen'de ben Galaxy S5'ten beri Neo Hybrid tercih ederim. Ceviz kırardım o kılıf ve o telefonla. :D Ancak bu modelde yanda parmak izi okuyucu olduğundan o taraftaki plastik kısım biraz ince, orasını kırması biraz kolay oldu. Ama içteki TPU kısım esas korumayı yaptığı için hiç sorun olmadı.
    Anladım.Benim s10e aldığımın abimde s8 versiyonu var. O benim s8 çok düşüp duruyor ve kılıf çok iyi koruyor dedi. Onun üzerine telefonu netten alırken yanında s10e versiyonunu da sipariş geçmiştim.

Keşke şu telefonları kılıfsız kullanılacak şekilde yapsalar. Güzelim tasarımları bozuluyor kılıf ile kullanınca.
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Ben telefona 2 senelik kasko yaptırdım. Bire bir değişim falan var ama ben bile kılıfla koruyucuyla kullanıyorum kasko yerine keşke bir üst model alsaymışım
  • Arkadaşlar selam.

İmei atılmış, sim unlock edilmiş bir s10plus'a odin üzerinden güncelleme "yalnızca" güncelleme yapmak mümkün mü?

Defalarca cevaplanmış olabilir grubu güzelce inceledim ama bulamadım. Sayfanın ana mesajı da bu konularda pek içerik barındırmıyor.

Teşekkürler.

• Rdmsy kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam tşk ederim.

Plastik telefon çağına dönmemiz gerekli onun için. Cam ve metal telefonlar çizilme ve kırılma konusunda zayıf ne yazık ki.

Galaxy S5 dayanıklılık testi vardı. Telefonun üstünden arabayla geçiyorlar, sadece kamera kırılıyor. Telefon ve ekran çalışıyor hâlâ. :D
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl ben de yaptırmıştım kasko. Uyguna bulsam yine yaptırırım. Ya sonra kaskoyu arayıp derdi anlatıp vs. uğraşmaktansa kılıf her türlü iyi.
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    4k 30 fps de çalışıyor video sabitleme

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 13181319132013211322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.