Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.513
Cevap
327
Favori
1.700.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13171318131913201321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Son gelen UI 2.1 Nisan güvenlik yamalı güncelleme ile pil kullanım değeri. Açıkçası pekte fark eden birşey yok güncelleme sonrası. Zaten bu değerleri alıyordum az çok.

Şaka gibi hocam ben s10 plus te 7 saati zor görüyorum ne yapıyorsunuz anlamadım 9 saat nedir ya. Varsa yaptığınız bir ayar paylaşın lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• extense E kullanıcısına yanıt
    Kullanmadığım bütün uygulamalar uykuda. Face kullanmıyorum. Uygulaması devre dışı. Birde bu değer komple WiFi kullanımı. Mobil ve WiFi karışık kullanırsam 7.40 ile 8 saat arası oluyor.

Gereksiz yere konum ve BT açmam hep kapalıdır. AOD da dokununca göster şeklinde.

• galaxy store ye kamera güncellemsi gelmiş yapan varmı acaba bi sıkıntı çıkarmı güncellesek sanki one u.i 2.1 ile kamera güzelleşti gibi sonra bozmasınlar
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    merhaba ben s10+ kullanıyorum 2 günde bir şarj ediyorum telefonu bu aralar az kullanıyorum ekran süremi ölçemek için 2 günün toplamınımı alacam yardımınız için şimdiden teşekkürler
  • matea3535 kullanıcısına yanıt
    Iki hata düzeltmesi yapılmış...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kamera güncellemesi gelmiş. Bazı hatalar giderildi diyor.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: cocorii

Telefonun kendi kamera yazılımında ois , eis ve superstady özellikleri gerçekten çok başarılı. Lakin farklı kamera yazılımları farklı kameralarla bazen stok programdan daha iyi anlaşırken bazıları naparsanız yapın istenen performansı vermiyor çünkü ilgili donanıma yapılan özel bi yazılım değil.. öncelikle kullanacağınız yazılımı araştırın ois gibi özelliklere destek veriyor mu diye. Veya en basidi youtube a s10 da o yazılımı kullananların çekmiş oldukları videolar varsa izleyin tavsiyem. Ama s20 daha bir yeni telefon olmasına rağmen yazılımlar tam oturmadığı için s10 şuan için s20 den daha iyi daha net daha az sallanan videolar çekiyor bu konuda bir sürü inceleme mevcut araştırıp bakabilirsiniz. Ama ben s10 dan memnunum kamerasından..

Alıntıları Göster
    Aynen dediklerinize katılıyorum. Bu arada s20 serisinden s10 serisinden daha iyi video çektiğini gösterdiği iddia edilen bir video izledim geçenlerde. Burada da paylaşılmıştı hatta.

İki telefonla aynı anda video çekmiş adam. Ön kamera ile yaptığı çekimde S20 de noise (gürültü, kumlanma) çok bariz görünürken s10 da neredeyse hiç noise yok. İki telefonun arka kamerası ile yapılan çekimlerde de S20 de hem noise görünüyor hem bazı yerlerin detaylarında sıkıntı var. S10 ise noise olmadan ve daha detaylı çekmiş. Amerika da İtfaiyeciler su çeksinler diye caddelerde bir şey olur( adı aklıma gelmedi şuan) Onu çekmiş. Arka planda çim alan var. S10 ile çekilende çimler az biraz detaylı görünürken yani çim olduğu belli iken s20 ile yapılan çekimde ise çimler halı gibi durmuş.

S20 ile yapılan çekimde beğendiğim tek şey oldu yalnız. Işıklı panolarda yazılar net görünürken s10 da yazılar net görünmemiş. s20 kamerası ışığı iyi toparlıyor s10 göre ama dediğim gibi diğer konularda kamerası şuan s10 gerisinde kalmış.

Video'yu çeken ve paylaşan değil ama o video sosyal ağlarda paylaşanlar o video'ya göre s20 daha iyi çekiyor diyorlar. Göz ve nizam var onu nasıl diyorlar o video'ya dayanarak oda garip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 3 Nisan 2020; 18:33:14 >

• wifi araması mesajı geldi mi size de ? TT bugün mesaj attı bana, ücetsiz şekilde wifi aramanız aktif edilmiştir. Mevcut tarifeniz üzerinden wifi üzerinden HD şekilde arama yapabilirsiniz diye. Daha sonra telefonu uçak moduna alıp denedim. wifi üzerinden arama yapabildim.

HD+ simgesi gitti şu anda içinde wifi simgesi olan telefon ahizesi işareti var. Turk telekom daha yeni geçiyor herhalde wifi aramasına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 3 Nisan 2020; 18:53:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rdmsy

Hocam xr dan memnun musun ben xs i iade ettim ekran baya sarı geldi çekilen fotolar da sarı gibi alışamadım amazondan almıştım hemen iade aldilar xr düşünüyorum ya da s10 e yi sattığım fiyata iPhone 7

Alıntıları Göster
    Hocam epey zaman geçmiş ama görmüşken bilgi amaçlı sorayım dedim. İade ederken kısa sürede amazon ücreti iade etti miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

wifi araması mesajı geldi mi size de ? TT bugün mesaj attı bana, ücetsiz şekilde wifi aramanız aktif edilmiştir. Mevcut tarifeniz üzerinden wifi üzerinden HD şekilde arama yapabilirsiniz diye. Daha sonra telefonu uçak moduna alıp denedim. wifi üzerinden arama yapabildim.

HD+ simgesi gitti şu anda içinde wifi simgesi olan telefon ahizesi işareti var. Turk telekom daha yeni geçiyor herhalde wifi aramasına.

O mesaj öğleyin banada geldi (s10+)
    Dediğiniz gibi uçak modunu alıp arama yapayım dedim..olmadı.

• adela A kullanıcısına yanıt
    ayarlardan wifi aramasını açtınız mı hocam. wifi aramasını açtıktan 15 20 sn sonra aktif oldu bende.
  • Tam ekran video cekimde kac fps cekiyordu s10+

Bu hata düzeltmesi ben yeni fark ediyorum da 4k 30 fps de video sabitleme aktif oldu sanki önceden olmuyordu gibime geldi. Video sber stady diyor ya ois le alakalı mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkan388 -- 3 Nisan 2020; 21:2:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan388

Bu hata düzeltmesi ben yeni fark ediyorum da 4k 30 fps de video sabitleme aktif oldu sanki önceden olmuyordu gibime geldi. Video sber stady diyor ya ois le alakalı mi acaba
    Hayır.! yine 1920x1080 Full Hd de çalışıyor.

• Arkadaşlar morhipo sitesinde Gökçe elektronik üzerinden ürün satın alicam güvenilir bir site mi ? Bilgisi olan var mi ?

Ben de 4k 60 fpsde de çalışıyor hocam. Bu kameranın üst simgesindeki el işareti simgesine bahsediyorsunuz değil mi?

Edit: ona tıklayınca otomatik full jd ye düşüyor, şimdi farkettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagropa -- 3 Nisan 2020; 21:58:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagropa

Ben de 4k 60 fpsde de çalışıyor hocam. Bu kameranın üst simgesindeki el işareti simgesine bahsediyorsunuz değil mi?

Edit: ona tıklayınca otomatik full jd ye düşüyor, şimdi farkettim.
    Aynen

Bende kullanmaya başladığım zaman öyle sanmıştım ama çekilen videolara bakınca 1080p olduğunu görmüştüm 2 ay önce.

• Hocam cahilliğime verin bu wifi araması nedir ? Bende ayarlarda kapalı duruyor hattım Vodafone ve üstte VoLTE diye bi simge var. Wifi araması destekliyor mu vodafone ?

• quote:

Orijinalden alıntı: olcayypc

Arkadaşlar morhipo sitesinde Gökçe elektronik üzerinden ürün satın alicam güvenilir bir site mi ? Bilgisi olan var mi ?
    Morhipo güvenilir sitelerden dir ama satıcıyı bilemem
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Turkcell kullananların mesaj mı atması lazım acaba Turkcell'e. Turcell benim hat ve wifi aramasına izin vermiyor.
  • 
Sayfa: önceki 13171318131913201321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.