Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU] (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.254
Cevap
56
Favori
356.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Quick paneli aşağı indirin sağdaki 3 noktaya basın Quick Panel Düzenine girin oradan parlaklığı üstte göster ayarı var oradan yapın..
    Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU] Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU]

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür. Yaptım.
  • celll C kullanıcısına yanıt
    Ben S10 Plus tan geçtim S10 lite a benimki biraz da mecburiyetten olmuştu ama bi pişmanlık yaşamadım SD işlemci gerçekten Exynos a oranla çok daha iyi ısınma,takılma donma,pili sömürme gibi sıkıntıları yok.. kamera ekran su gecirmezlik stereo ses gibi özellikler S10 Plus ta daha iyi tabikide ama S10 Lite deki kamerada ekranda gayet iyi..
  • ercan_elo_bil kullanıcısına yanıt
    Bu S10 lite için geçerli değil bizim A11 güncellemeleri olduğu gibi duruyor S10e,S10 ve S10+ için güncellemeler geri çekildi..
  • Samsung bildiğiniz üzere feedbackler için samsung members programında yazılanları en çok dikkate alıyor. ben de s10lite da 11 e guncelledikten sonra gördüğüm 2 bug i bildirdim. bunlardan rahatsız olanlar varsa aramizda ve onlar da bildirirse bir dahaki güncellemede bunlar çözülmüş olur.

ilki bir mesaj geldiğinde bildirim çubuğunu aşağıya çektiğimde genellikle mesajin yarısını görebiliyorum. yanitla sil butonları alt kısımda kalıyor.

ikincisi ise son uygulamalar kısmı eskisi gibi akıcı değil. hizlica acip kaydırma yaptığımda ufak takilma titreme yapıyor. android 11 i iki kez temiz kurulumla yükledim.
  • Şimdi güvenlik güncelleştirmesi geldi 187 mb.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android dosyalar kısmında obb vs. içeriğini göremiyorum önceden görüyordum.

• Makakubukak kullanıcısına yanıt

Aynen hocam içerikler yok oldu bendede

• Melo474 M kullanıcısına yanıt

Yani buradaki dosyalar farklı uygulamalarla da erişmeye çalıştım yine olmadı en sonunda ingilizce forumları araştırdım,bu bölüme erişimimiz engellenmiş.Umarım bir hatadır ve güncellemeyle düzeltilir yoksa Android ve Samsung olarak kullanacağım son telefon olabilir.

• Birkaç gündür aramalar ile ilgili sorun yaşıyorum. Ben istediğimi arayabiliyorum ama beni arayan ulaşamıyor. 4.5gyi kapatınca sorun düzeliyor.
    Sim kartı başka telefona takınca sorun düzeliyor, başka sim kartı bu telefona takarsam o hat da sorun yaşıyor. Yani sorun telefonda.
    Bu sorunu yaşayan, çözümünü bilen var mıdır? Hat turkcell, android 11 yüklü.

Teşekkürler
  • williamwallace88 W kullanıcısına yanıt
    Peki denemek için taktığınız başka hatlarda Turkcell mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Peki denemek için taktığınız başka hatlarda Turkcell mi

Evet, şu an yakınımdaki herkes Turkcelli olduğu için başka hat deneyemedim. Pandemide de tanımadığın birinin hattını istemek kolay değil :)

Ama sorun şebekede değil, çünkü kendi hattımı başka telefona takınca (s10e) 4.5g açıkken sorun yaşamıyorum

• williamwallace88 W kullanıcısına yanıt
    müşteri hizmetlerini arayıp yapılandırma ayarlarını yeniden isteyebilirsiniz belki faydası olur
  • yakoggdh Y kullanıcısına yanıt

malesef aradım ama çözüm olmadı. # ile başlayan kodlar gönderdiler kısıtlamaları kaldırmak için olmadı. daha sonra uzaktan hattımı kullanıma kapatıp tekrar açtılar yine olmadı.

durup durduk yere bozulması canımı sıktı. android 11e güncelleyeli çok oldu, yakın zamanda başka güncelleme kurmadım. hattımda da bir değişiklik olmadı

• Alarm kuruyorum alarm calmiyor bazı günler nedenini bulamadım bu sorunu yaşayan var mı
  • Darkforwhite D kullanıcısına yanıt
    saat uygulaması uykuda yada derin uykuda olabilir mi
  • Nereden bakıyorum ona hocam
  • 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.