Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU] (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.254
Cevap
56
Favori
356.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar allah aşkına yardımcı olun bi kaç gün önce aldım telefonu ama bi kaç sorun yaşıyorum

1- Ayarlarda bi türlü bulamadım ekrana üstten gelen bildirimi nasıl kapatacam bakın bildirim kapatmayı demiyorum başka bi uygulamadayken üstten bir anda çıkan bildirimi diyorum whatsappın kendisinden kapattım ama instagramdan kapatamadım

2- İnstagramın kamerası çok yakın çekiyor full zoom yapmış gibi bunu nasıl düzeltecem

3- Whatsapp kamerası bulanık çekiyor hiç net değil

4- Aldıgım ssler net çıkmıyor bunu özellikle whatsappta bi konuşma ss ini aldıgımda cok net farkedıyorum

5- Chromeda dizi izlerken veya bazı uygulamalarda sanal tuşlar beyaz bi şekilde orda sabit duruyor sanal tuşların dokundugumda çıkmasını istiyorum nasıl yapacam lütfen yardımcı olur musunuz

• Şu telefona baktıkça istettiğim telefondan tatmin olamıyorum. 1440p'yi gerçekten verebilir mi 6.7 inç? Veremiyordur umarım.

• Emrecan3321 E kullanıcısına yanıt
    29 mayista mi aldiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar cihazdaki ekran açık süresi sanırım 12 se sıfırlanıyor bunun bir çözümü var mıdır?

• Kılıf bulamıyorum bu tele dükkanlar da yok hiç. İnce şeffaf kılıf alan var mı netten? Link verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Enıac

Kılıf bulamıyorum bu tele dükkanlar da yok hiç. İnce şeffaf kılıf alan var mı netten? Link verebilir misiniz?
    Spigen alın hocam, basit bir şey alırsanız sararma oran hızı artacaktır.
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/galaxy-s10-lite-kilif-spigen-liquid-crystal-P410599463
  • Passenger kullanıcısına yanıt
    Oo süper teşekkürler. Siz kullanıyor musunuz bunu?

• spigen kılıf kendi sitesinden 49.90 a aldım bende, akşam takmış olurum. şeffaf olması güzel
  • Arkadaşlar yeşil ekran sorununun çözümü var mı? telefonu alacağım fakat bu sorun çıkarsa diye almaktan çekiniyorum
  • Arkadaşlar yazım size görünmüyor mu kimse cevap vermedi de
  • yakoggdh Y kullanıcısına yanıt
    evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşlar allah aşkına yardımcı olun bi kaç gün önce aldım telefonu ama bi kaç sorun yaşıyorum

1- Ayarlarda bi türlü bulamadım ekrana üstten gelen bildirimi nasıl kapatacam bakın bildirim kapatmayı demiyorum başka bi uygulamadayken üstten bir anda çıkan bildirimi diyorum whatsappın kendisinden kapattım ama instagramdan kapatamadım

2- İnstagramın kamerası çok yakın çekiyor full zoom yapmış gibi bunu nasıl düzeltecem

4- Aldıgım ssler net çıkmıyor bunu özellikle whatsappta bi konuşma ss ini aldıgımda cok net farkedıyorum

5- Chromeda dizi izlerken veya bazı uygulamalarda sanal tuşlar beyaz bi şekilde orda sabit duruyor sanal tuşların dokundugumda çıkmasını istiyorum nasıl yapacam lütfen yardımcı olur musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: z1hasanz1

Arkadaşlar allah aşkına yardımcı olun bi kaç gün önce aldım telefonu ama bi kaç sorun yaşıyorum

bahsettiğin uygulamarın sorunları telefon bazında çözümü olmayan, uygulama sağlayıcıların bu modele yönelik yapması gereken güncellemeler ile çözülecek sorunlardır, ben android cephesinde çok telefon kullandım, daha whatsap kısmında kaliteli fotoğraf çekip göndereni görmedim, önce kamera uygulaması ile fotoğraf çekip yollayacaksın, onda bile görüntü bozulur,
    ön kamera diğer telefon modellerine göre baya yakın çekiyor, dediğin gibi zoom yapmış gibi bu normal kamera uygulamasında da öyle bunun çözümü olacağını sanmam.
    ss almayı şimdi kontrol ettim bende herhangi bir bozulma yok, aldığın ss i galeri de açtığında normal, ama whatsaptan birine yollarsan görüntü bozulur, bu whatsapın veri tasarrufudur, görüntülerin bozulmasını istemiyorsan, belge şeklinde gönd

• drcot D kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enıac

Oo süper teşekkürler. Siz kullanıyor musunuz bunu?
    Kullanmıştım evet reis. Tel değişti şimdi ama buradaki ortamı seviyorum.
    şanssızlık olmuş hocam size denk gelmiş. oradan alan arkadaşlar ben dahil denk gelmedik yeşil ekrana ama amazonun iade konusunda problemi yok bence edin ve baska cihaz isteyin kafaniz rahat olsun.

• Passenger kullanıcısına yanıt
    siz en son s20 i iade etmistiniz s10 lite a devam edecektiniz şimdiki durum nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakoggdh -- 4 Haziran 2020; 14:44:50 >
  • Spigenin şeffaf kılıfını aldım ben de. Hayatımda ilk kez bir şeffaf kılıfa 50 TL verdim ama gerçekten de verdiğim paraya değdi. Kılıf çok şık, çok sağlam ve telefonu tutuş hissiyatını da daha keyifli hale getirdi. Kesinlikle tavsiye ederim bu kılıfı.

https://www.spigen.com.tr/urun/galaxy-s10-lite-kilif-spigen-liquid-crystal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ileride hep sapsari oluyor hocam bunlar. özellikle ben aracta uzun sure cam önünde bırakıyorum teli birkac ay sonra canlılık kalmıyor maalesef yoksa en güzel kılıf bunlar kesinlikle.

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.