Şimdi Ara

Samsung Galaxy S 2 video inceleme (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
3
Favori
142.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kusura bakmayın ama bir sorum olacak. aranıza yeni katılıyorum bu arada.. benim galaxy s2 de otofokus ve pembe nokta sorunu var. bu konuya çözüm bulundumu? canım çok sıkılıyor. o kadar para verip aldım doğru dürüst video kaydedemiyorum. yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • Çoğu kişi olumlu cevaplar vermiş fakat çözünürlük berbat ve hotspot yok bunun yanında internetten izlenen videolarda tıkanma oluyor ve 1080p video oynatabiliceğini sanmıyorum videoda değinilmemiş
  • Bir kaç kişi görüşmelerde gelen sesin azlığından ve boğukluğundan bahsetti acaba böyle bir durum yaşadı mı kullananlar, yani gürültülü biryerde duymak sorun olabiliyor mu?
  • videoyu daha şimdi izliyorum :D lol

@sokak_papagani: aynı şikayeti apple iphone 4s tede okumuştum.. S2 konusundada var.. ben kullanıyorum bende yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 5 Şubat 2012; 19:34:17 >
  • slm merhaba öncelikle bu galaxy s2 den almayı düşünüyorum olumsuz etken çözünürlük demişsiniz bir sorum olacak amoled plus ekran bu çözünürlük eksisini kaldırıyormu veya film,video izlerken derinlik olsun kesksinlik olsun netlik olsun 4s gibi performans verebiliyorumu yani video film izlerken çözünürlük işe yarıyormu ve bu tel dedikleri kadar çokmu ısınıyor? bu sorularımı cevaplarsanız inanın çok mutlu olacağım:)
  • çözünürlük telefonun kalitesini çokmu düşürmüş ya herkes şikayetçi bide çözünürlük ne demek? biliyorumda nerde işe yaradığı hakkında bilgim yok
  • öncelikle merhaba galaxy s2 deki bu ısınma olayı çokmu olumsuz yönde etkiliyor ve etkiliyorsa bunun bir çözümü varmı? aynı şekilde çözünürlükte olumsuz yönde demişsiniz bu göze çokmu çarpıyor birde merak ettiğim birşey daha var bu telefondaki hd kalitesinde izlediğimiz videolar yada filmler bunlar amoled plus sayesinde çözünürlüğün verdiği dezavantajdan kurtuluyormu? bu sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurum:)
  • 6 aydır kullanıyorum gayette memnunum s3 ü iphone 5 i görmeden almayı düşünmüyorum
  • 4s bir ayrıcalık falan diyorlar fakat galaxy s2 çok daha iyi dimi video testlerde bellki galaxy s2 nin farkı
  • Merabalar efndm ben amerikadan s2 alıcam da malum çok param yok. Bir sorun olursa sararma falan var die duydum ta amerikayamı gitcek telefonum .
  • merhabalar kararımı vedim 4s almayı düşünüyorum çünkü plastik bir tel ısınırsa zararlı olabilşyor yani galaxy s2 den vazgeçtim 4s deki oyun performansı zaten işi benim içn önde götürüyor bi sorum olcak internette ki videoları html ile iphone çalışştırıyormu lütfen cvp
  • iphone 4s alcamfakat 16 gb mi 32 gb mi yoksa 64 gb mi oyun indiririm sonra biraz uygulama biraz müzik fotoğraj çekerim video naadirdir 16 gb yetelimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 123ata123kan

merhabalar kararımı vedim 4s almayı düşünüyorum çünkü plastik bir tel ısınırsa zararlı olabilşyor yani galaxy s2 den vazgeçtim 4s deki oyun performansı zaten işi benim içn önde götürüyor bi sorum olcak internette ki videoları html ile iphone çalışştırıyormu lütfen cvp

Iphone flash desteği alsın.Ondan sonra konuşalım
  • iphone 4s için en iyi oyunlar ve bu oyunların gb leri ile yazarsanız memnun olurum
  • bi soru daha 16 gb 32 gb 64 gb arası kalınlık farkı varmı
  • Kaan Arlı' yı ben izlemekten çok büyük keyif alıyorum diğer sitelerdeki gibi değil bence çok iyi anlatmış galaxy s2 yi ...

• arkadaşlar telefonum oyunlarda hiç kasmasın süper hızlı olsun diyosanız bu telefonu alın (bende var süperrrr)

• nerden nereye şimdi 1 saatlik incelemelere yetersiz derler 9 dakikada s2
  • ben buraya nereden geldim ya :D

• beyler bekleyin biraz 2015 te s6 edge geliyor.s2 ye para harcamayınn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.