Şimdi Ara

Samsung Galaxy S 2 video inceleme (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
3
Favori
142.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -mehmet-

galaxy s teki gps problemleri bunda da varmıdır ki _?

zaten o ayıbı örtmek için bu model çıktı
  • baştan aşağı okudum çok güldüm :D
    hiç tartışmaya gerek yok iki telefonu yan yana koyun bakın kararı verin gerisine gerek yok
    not: sgs2'imle tuş kilidini telefona değmeden sensörün önünden geçirerek açınca bayılan iphone fancı arkadaşlarım oldu :P (ciddiyim) isteyen olursa sgs2 kullanan kişilerin yakın çevrelerinde deli iphone4 ikinci el satışları oluyor uygun fiyatlara onları kovalayın derim :D
  • türkçe e-kitap nasıl okurum teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kevlice

türkçe e-kitap nasıl okurum teşekkürler

idefix kitaplık
  • bu telefon alınmaz nedenmi cunku nfc gibi buyuk bir yenilik bu telefonda yok yani barkot okutma ayrıca sarjı cok az gidiyor bide wifi cekim alanı cok az dandik ayrıca telefon asırı ısınıyor ee bunlar olunca bence aynı özelliklere sahip bence htc alın derim yada baska bi telefon :) videoyu inceleyen arkadas bazı noktaları kazırmıs sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: blizzard3

bu telefon alınmaz nedenmi cunku nfc gibi buyuk bir yenilik bu telefonda yok yani barkot okutma ayrıca sarjı cok az gidiyor bide wifi cekim alanı cok az dandik ayrıca telefon asırı ısınıyor ee bunlar olunca bence aynı özelliklere sahip bence htc alın derim yada baska bi telefon :) videoyu inceleyen arkadas bazı noktaları kazırmıs sanırım

htcden şarjı fazla gidiyor kuzenim yeni aldı dram yaşıyor barkod okuma var ısınmada her smartphone da olduğu kadar var son orjinal güncelleme ile ısınma sorunu (en azından bende) halloldu
    youtube ta dolu karşılaştırma videosu mevcut hız vs hepsinde sgs2 üstünse bende tercihimi ondan yana kullanırım zaten super amoled plus şu anki herkesin kabul ettiği üzere en iyi ekran (bunu iphone üreticileri bile kabul ediyor zaten tercihlerini bu ekrandan kullanmışlar ama samsung olumsuz yanıt verince lg ye ürettirmişler ) ayrıca ince olması cepte taşınabilir kılıyor aleti o da biz erkek kullanıcılar için çok büyük artı cebinde varlığını hissetmiyorsun cihazın bu boyutuna rağmen
    kabul edelim veya etmeyelim şu an gerçekten en iyi cihaz bazıları tipini beğenmeyebilir ama geri kalan konularda rakiplerinden üstün ki bence dizaynı da hoş ne olacaktı zaten başka :D
    çözünürlük tek eksisi deniyor ama ben uygulama desteği açısından ve ekranın gerçekten çok güzel gözükmesinden dolayı çok önem vermiyorum bu eksiğine kaldı ki daha düşük çözünürlükte olması artı performans olarak dönüyor cihaza

• Kapağın açılması amma zormuş. Videoyu izleyince anladım. Bence gayet güzel bir inceleme ama çözünürlük eleştirisi bana da absürd geldi.
  • Takıpteyım
  • Arka kapağın plastik olmasını eleştirenlere şaşırıyorum. Bu kadar ince bir telefonda arka kapak metal olsa sıcak dan yüzünüze yaklaştırıp konuşamazsınız.

Metal malzemeler sıcaklığı daha fazla hissetmemize sebep olurlar. O sebeple akıllı telefonların çoğunda arka kapak plastik tercih ediliyor.
  • güzel bir telefon olmasına rağmen flash videoları oynatamaması üzücü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotizer

güzel bir telefon olmasına rağmen flash videoları oynatamaması üzücü...

şakamısın sen arkadaşım nasıl inceliyosunuz telefonu anlamıyorumki
  • Çok düşündüm veeee satın aldım. Anlatılanların hepsi fazlasoyla mevcut.

Düşünenlere öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferkut

Çok düşündüm veeee satın aldım. Anlatılanların hepsi fazlasoyla mevcut.

Düşünenlere öneririm.

Ben de dun aldim.

Sormak istedigim birsey var. internette klavye ciktiktan sonra, klavye ile isim bitince, yani git veya tamama falan basinca, sayfa aciliyor ancak klavye ekranda duruyor. klavyeyi kapatmak icin bildirim cubugunu indirmem ve kaldirmam gerekiyor. Bu normal mi?
  • Sevgili dostlar;Yaklaşık 3 gün öncesine kadar önce İphone 2g ve devamında ise İphone 4 kullanan birisiydim.
    Gerek İphone ve gerek Samsung teknolojik anlamda dünyaya önemli getiriler sağladılar.

Öncelikle her iki firmaya da teşekkürler,fakat ben artık Apple'ın kullanıcıyı sınırlama ve daima kendisine odaklamaya yönelik(benim ürünüm-benim applestore'um gibi) politikasından sıkıldım.

İphone 4 cihazımı geçtiğimiz yeni yıl genpa garantili almıştım ve 3 gün önce 1 ay kullanılmış garantili(16gb dahili + 8gb hafıza kartı + garanti yenilendi) Samsung galaxy s2 ile kafa kafaya takas yaptım.

İlk izlenim itibariyle memnun muyum? EVET

Bir ihtimal teknoloji daha da gelişir ve Apple bu politikasından vazgeçerse yine alır mıyım belki :)) Ama o güne kadar hem cebimi hem tercihlerimi dikkate alarak hareket etmeliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

quote:

Orijinalden alıntı: ferkut

Çok düşündüm veeee satın aldım. Anlatılanların hepsi fazlasoyla mevcut.

Düşünenlere öneririm.

Ben de dun aldim.

Sormak istedigim birsey var. internette klavye ciktiktan sonra, klavye ile isim bitince, yani git veya tamama falan basinca, sayfa aciliyor ancak klavye ekranda duruyor. klavyeyi kapatmak icin bildirim cubugunu indirmem ve kaldirmam gerekiyor. Bu normal mi?

O durumda geri tusuna basin klavye kaanacaktir
  • Evet gerçekten güzel her özelliği süper ama benim kafama takılan bir şey var kasası ince ve büyük olduğu için cepte zora geldiği zaman ekranda kırılma veya çatlama oluyor mu? çünkü yakında almayı düşünüyorum cevaplarsanız sevinirim Arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Evet gerçekten güzel her özelliği süper ama benim kafama takılan bir şey var kasası ince ve büyük olduğu için cepte zora geldiği zaman ekranda kırılma veya çatlama oluyor mu? çünkü yakında almayı düşünüyorum cevaplarsanız sevinirim Arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim.

Kırmak icin ugraşsan kıramazsın. Ekran gorilla glass bırak kırmayı çizmek bile büyuk ustalik. Arka kapak 2ye katla gene kırılmıyor. Youtubta galaxys2 crash test diye arattır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Alıcağım yakında,umarım Memnun Kalırım Sizce İyi Bir telefon mu?
  • selam arkadaşlar bana yurt dışından samsung galaxsı S 2 T GELDI FAKAT YAZILIMI INGILIZCE BUNU TURKECEYE CEVIRME IMKANI VARMI BILGI VERIRSENIZ SEVINIRIM
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.