Şimdi Ara

***SAMSUNG GALAXY PRO B7510***dokunmatik,qwerty,android*** (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.148
Cevap
5
Favori
124.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muco555555

Telefon muazam rahat ama kesinlikle ses gidis gelis ini duymadan almayin kronik ses boguklugu var dikkat edin.uzule uzule sattim :(keyfimi zorla bozdum hala aklimda o telefon

yoo 2 ay oldu alalı hiçbir öyle kötü huyunu görmedim telefonun
  • Benim de ses iletiminde ve duymada herhangi bir sıkıntım olmadı. Bilakis önceki Nokia 6300'dan daha iyi duyabiliyorum bile diyebilirim. Güncelleme sonrası Wi-Fi çekim gücünde göreceli bir artış oldu. Ancak yine de bir laptop performansı beklenmemesi lazım. Batarya süresinde de +1 günlük artış var sanki.
  • Bence B5510 Estetik olarak ta kullanış olarak da daha güzel .

B7510'da ortada trackpad yok ve tuşlar yapışık .

B5510'da ise hem trackpad var hem de tuşlar ayrık ( daha fonksiyonel )

2 Gün oldu alalı B5510'u .

Beni üzen tek şey ise tuşlarının pembe yanması . ( Ne rengi değiştirilebiliryor , ne de kapatilabiliyor ) .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

ODIN+OPS

http://hotfile.com/dl/134043580/cfab25e/...s.rar.html

USB sürücüleri ( kies yüklü ise otomatik olarak yüklüdür )

http://hotfile.com/dl/133929348/9107244/...0.zip.html

B7510 ROM dosyası ( odin one package şeklinde )

http://www.hotfile.com/dl/138472132/251d451/B7510XXKPB_B7510OXAKP4_XEU.zip.html

odin i kuruyorsun sol tarafta ki kutucuklarda "one pacgake" secenegini DE isaretliyorsunuz.

Sonra sag tarafta ki kutucuklara OPS yazan yere ''BENNETT_v1.0.ops'' dosyasini koyuyorsunuz.

ONE PACGAKE yazan yere de B7510XXKPB_B7510XXKP3_B7510XXOXAKP4_HOME.tar.md5 dosyasını koyuyorsunuz.

Gerisi bos kalacak, tabi bu islemler yapiliyorken samsung kies programi aciksa kapatınız.

Odin programı varsa pc telefonu otomatik olarak görür, usb ile bağlayıp görmeme gibi bir probleminiz varsa lütfen driverlerini yükleyin.

Sonra telefodan sim karti ve hafiza kartini cikar. Telefon kapaliyken ayni anda q ve acma-kapama tusuna bas.

Downloand mode yazacak ekranda kurek falan olacak o sekilde usb ile pc ye bagla.

Sonra odine geri gel herseyi kontrol et tekrar ve start tusuna bas islem bu kadar. Bittikten sonra usb yi cikar telefonin ayarlarinda dilini turkce yapiver bide

rar şifresi: samfirmware.com

B7510 rom dosyasını çıkartmaya çalışınca "yöntem tanınmıyor ve çıkartılacak dosya yok" hatası alıyorum..Yardımcı olabilecek bir varsa çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolsweetboy

quote:

Orijinalden alıntı: onurozgr

Arkadaşlar ben de bu telefonu almayı düşünüyorum.
    Tavsiye edermisiniz?
    Özellikle interneti etkin olarak kullanmayı düşünüyorum.

Birde SAmsung B5510 galaxy pro var B7510 ile yakın fiyatlarda.. Hangi model daha üstün sizce??

Teşekkürler..

5510'un bataryası 7510dan daha kötü olduğunu duydum. Zira 7510da bile telefonu fazla kurcalamazsan 2-2,5 gün gidiyor.
    Bunun dışında ekranı daha küçük. 7510'un 2.8inç iken 5510 2.6 inç
    İnan 7510un ekranı bile bazen gözüme küçük geliyor 5510'unkini tahmin bile edemiyorum.
    Hesap Makinesi gibi ekranı var 5510'un :)
    Artıları var tabi
    Benim için en önemlisi flash desteğinin 5510da olması, 5mp sanırım onun kamerası
    Seçim senin.

arm v6 islemcilerde flash destegi olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Over the Wall

quote:

Orijinalden alıntı: coolsweetboy

quote:

Orijinalden alıntı: onurozgr

Arkadaşlar ben de bu telefonu almayı düşünüyorum.
    Tavsiye edermisiniz?
    Özellikle interneti etkin olarak kullanmayı düşünüyorum.

Birde SAmsung B5510 galaxy pro var B7510 ile yakın fiyatlarda.. Hangi model daha üstün sizce??

Teşekkürler..

5510'un bataryası 7510dan daha kötü olduğunu duydum. Zira 7510da bile telefonu fazla kurcalamazsan 2-2,5 gün gidiyor.
    Bunun dışında ekranı daha küçük. 7510'un 2.8inç iken 5510 2.6 inç
    İnan 7510un ekranı bile bazen gözüme küçük geliyor 5510'unkini tahmin bile edemiyorum.
    Hesap Makinesi gibi ekranı var 5510'un :)
    Artıları var tabi
    Benim için en önemlisi flash desteğinin 5510da olması, 5mp sanırım onun kamerası
    Seçim senin.

arm v6 islemcilerde flash destegi olmaz

Kardeşim samsung'uın kendi sitesinde 5510 için flash desteği var yazıyor ben orijinal sayfanın yalancısıyım.
    Bu arada 7510da TASK KİLLER, EASY BATTERY SAVER GİBİ PROGRAMLARI DA KULLANDIM ANCAK JUİCE DEFENDER en iyisi bence

En az 2 gün arttırdı bataryamı, Bugün 3. günümdeyim ve hala %60 duruyor.
    3 gün içerisinde belki 10 saat wifi kullandım.
  • tasarım olarak b7510 b5510 a on basar görüşüründeyim
  • Arkadaşlar ben yaklaşık 3 ay önce samsung B7510 telefon aldım hepsiburada.com dan telefon dan memnunum yanlız 1 hafta önce bıraz kurcaladım ondan sonra bu sağ da kı kapatma tuşu ile ekranı kararttıktan sonra ara da bir ekran yanıp sönüyor. Telefonumu düşürmedım yada suya temas etmedi.acaba ayarlarıylamı oynadım da böyle oldu bi fikri olan var mı? ekran arada bir ışık yanıyo sonra yine kapalı konuma geçiyor. :( off lütfen yardımmm beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: howarda61

Arkadaşlar ben yaklaşık 3 ay önce samsung B7510 telefon aldım hepsiburada.com dan telefon dan memnunum yanlız 1 hafta önce bıraz kurcaladım ondan sonra bu sağ da kı kapatma tuşu ile ekranı kararttıktan sonra ara da bir ekran yanıp sönüyor. Telefonumu düşürmedım yada suya temas etmedi.acaba ayarlarıylamı oynadım da böyle oldu bi fikri olan var mı? ekran arada bir ışık yanıyo sonra yine kapalı konuma geçiyor. :( off lütfen yardımmm beyler

Aynısı bende de oldu. Bir program yüklemiştim ondan kaynaklandı ama o gün 10'a yakın program yüklemiştim hangisi olduğunu bilmiyorum.
    Fabrika ayarlarına döndüm son çare olarak.
    Bu arada her şeyinizi yedekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearMachıne

tasarım olarak b7510 b5510 a on basar görüşüründeyim

bende dun saturnde inceledim 5510 u klavyesi daha bir hos gibi gozuksede ekran anormal derecede ufak kalmis dokunmatik olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

quote:

Orijinalden alıntı: FearMachıne

tasarım olarak b7510 b5510 a on basar görüşüründeyim

bende dun saturnde inceledim 5510 u klavyesi daha bir hos gibi gozuksede ekran anormal derecede ufak kalmis dokunmatik olarak

ayrık klavye bana hoş gelmiyor tuşların bitişik olması daha ağır tutuyor telefonu
  • 2.3 güncelledikten sonra facebook la eşleştirmede resimler eşleşmiyor galiba başka kimsedede oldumu bu durum ?? yada çözüm önerisi olan:)
  • arkadaşlar ben igo yüklemek istedim fakat sd card content igo hatası veriyor. sonra araştırıp telefon hafızasına kurmak istedim sd karttaki dosyayı telefon hafızasına nasıl kopyalıyoruz nereye atıyoruz yani ? birde bluetooth ile igo dosyasını atamıyorum 120 sn süre veriyor telefon, 120sn aşarsa veriyi atmıyor .
  • arkadaşlar kolay gelsin fabrika ayarlarına nasıl dnüyoruz. acil cevap lazım. :)
  • ayarlar gizlilik f.a geri don
  • görev yönetici+ram+belleği sil. dedikten sonra geri tuşuna basıyorum menu ekrana gelmiyor 4-5 sn ekran siyah oluyor snra menü açılıyor nedenin bilen var mı ?
  • Ve en basit ve en kolay yoldan telefonun sürümünü nasıl arttırabilirim ?

Arkadaşım Lg marka telefon kullanıyor 2.2.1. sürümü onunkisi ve Lg müşteri hizmetlerini arıyor nasıl güncellerim telefonu diye telefonun ucundaki Lg yetkilisi bir site adresi veriyor buna girin diyor ve bir kod veriyor Lg deki kadın bu kodu girin ve hiçbir yere ellemeyin sizin bilgisayarına gireceğim diyor. arkadaş pc başında Lg yetkili kadın telefonun ucundayken bizim arkadaşın pcsine girip gerekli şeyleri kuruyor indiyor snra telefonu pc ye bağlayın diyor lg deki kadın kuruyor sürümü ve telefonu yarım saat snra kullanabilirsiniz diyor.

Bunu duyan şahit olan var mı ? Ve samsungu arasam böyle bir hizmetle karşılaşırmıyım ?
  • bu telefonun 2. elde ederi ne kadar arkadaslar satan elinden cikaran var mi?

• beyler bu telefonun bataryasını nerde kaça bulabilirz bilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mapuza

bu telefonun 2. elde ederi ne kadar arkadaslar satan elinden cikaran var mi?

300-350 arası ıkıncı ellerı ızmır de ben kendıme ve ıkı arkadasıma 350 ye aldım
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.