Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.657
Cevap
77
Favori
200.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: guest-274

telefonun şu an amerika fiyatı hakkında bilgisi olan var mı ?

900 dolar civarı..
    50 dolar da vergisi varmış ama onu Türkiye'ye gelince iade alabiliyorsunuz diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasantalha -- 16 Ağustos 2016; 19:09:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanbaba

Sahibinden.com da stoktan hemen teslim note 7 çıkmış.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-samsung-note-7-turkiyede-ilk-bizde-2-yil-k.v.k-garantili-stokta-330027414/detay

17 Ağustos'tan itibaren diyor yani en erken ayın 18'inde elimizde olur. Ayın'26 sını beklemektense alınır yani burdan Fiyatta gayet iyi şuanki piyasaya göre..

• Buda Singapur'dan hediye seti fiyat 2560 tl
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

Orijinalden alıntı: Engin.OK

Hepsiburada.com dan Gold renk sipariş geçtim Samsung Türkiye ile online chat ile yaptığım görüşmede cihazın Samsung Electronic Istanbul Pazarlama ithalatı olması yeterli olduğunu 25 Ağustosa kadar kampanyanın geçerli olduğunu söyledi

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın:)

Teşekkür ederim Hocam.

Cihazı Konya Kule Site Samsung mağazasında inceledim gerçekten hoş olmuş

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

Hepsiburada.com dan Gold renk sipariş geçtim Samsung Türkiye ile online chat ile yaptığım görüşmede cihazın Samsung Electronic Istanbul Pazarlama ithalatı olması yeterli olduğunu 25 Ağustosa kadar kampanyanın geçerli olduğunu söyledi

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın:)

Teşekkür ederim Hocam.

Cihazı Konya Kule Site Samsung mağazasında inceledim gerçekten hoş olmuş

Evet bende beğendim. Köşeli tasarımı s7 edge den daha iyi olmuş. Yılların sony cisi bizde samsung kullanıyoruz ya:) Adam gibi bir model çıkarmıyorlar ki

• quote:

Orijinalden alıntı: hasantalha

quote:

Orijinalden alıntı: guest-274

telefonun şu an amerika fiyatı hakkında bilgisi olan var mı ?

900 dolar civarı..
    50 dolar da vergisi varmış ama onu Türkiye'ye gelince iade alabiliyorsunuz diye biliyorum.

peki şu an satışta mı ?
  • serkanbaba kullanıcısına yanıt
    Evime çok yakın satan mağaza evimin bulunduğu caddenin sonu.

Ellerinde olsa gidip fiyatı biraz daha düşerlermi diye sormak isterdim.

• emre00 E kullanıcısına yanıt
    Evet işlem anında yapılması yasak.. ancak daha sonra banka size o işlem miktarı kadar kredi veriyor şeklinde düşünün.. yani minareyi çalan kılıfını uyduruyor gibi bir şey.. ne alındığı önemli değil banka size kredi açıyor.. hepsi bu.. işyerimin yanında vodafone bayii var.. ykb ile anlaşmalı ve isteyen müşteriyi şubeye yönlendirip 24 aya kadar kredilendirme yaptırıyor.. tabii kişinin kredibilitesi yeterliyse..

Saygılarımla..

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Sorsan bile elllerinde olsa dahi fiyat düşmez.
  • Arkadaslar simdi beylikduzu marmarapark mediamarktdan geliyorum.siyah rengini gordum tek kelime ile muhtesem olmus alet.3599 tlden satista dileyen ordan gidip alabilir.3 renk var ellerinde gold silver onix siyah

• quote:

Orijinalden alıntı: Deathburn

Arkadaslar simdi beylikduzu marmarapark mediamarktdan geliyorum.siyah rengini gordum tek kelime ile muhtesem olmus alet.3599 tlden satista dileyen ordan gidip alabilir.3 renk var ellerinde gold silver onix siyah

İstanbul'da olsaydım şuan oradaydım :) hemen gidip almıştım :( biz de başkent Ankara'da Note 7 bekleyelim

• quote:

Arkadaslar simdi beylikduzu marmarapark mediamarktdan geliyorum.siyah rengini gordum tek kelime ile muhtesem olmus alet.3599 tlden satista dileyen ordan gidip alabilir.3 renk var ellerinde gold silver onix siyah

Satışta derken? Parayı bastırınca alıp çıkabiliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

quote:

İstanbul'da olsaydım şuan oradaydım :) hemen gidip almıştım :( biz de başkent Ankara'da Note 7 bekleyelim

Samsung mağazalarının rezilligini yasiyoruz hocam.

Biz de istanbuldayiz elden gelen yok beklemekten baska :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emperor1907 -- 16 Ağustos 2016; 20:21:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

quote:

Samsung mağazalarının rezilligini yasiyoruz hocam.

Biz de istanbuldayiz elden gelen yok beklemekten baska :)

Aynen hocam. Neyse beklemeye devam bakalım :(

• Antalya media markt tede gorucuye cikmis edge ekran s7 den daha iyi bence elin yanlislikla degme ihtimali kalkmis urun super ama o fiyata almam alamam :)

• Media Markt'larda henüz stok bulunmamakta, yalnızca ön sipariş kabul ediyorlarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi portaprime -- 16 Ağustos 2016; 20:30:07 >
  • Satışını sormadım alacak olan on siparis daha karli gear vr hediyeli sonucta

• Evet,bana sordular almak isterseniz siyah stokta var diye

• Arkadaşlar Marmarapark MediaMarkt'ta 8 adet gold renk Note 7 bulunmakta. Hani ön sipariş için ayrılmış olabilir mi bilmiyorum ama şuan satışta stok bilgisi aldım az önce. Ayrıca MediaMarkt müşteri temsilcisi başka MediaMarkt şubelerinde de olduğunu birkaç yerde tükendiğini söyledi. İstanbul'da yaşayan Note 7 almak isteyenler MediaMarkt müşteri temsilcisi ile görüşüp hangi şubelerinde olduğunu öğrenip bugün gidip alabilir.

Bilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 16 Ağustos 2016; 20:36:50 >
  • Viaport da var mı acaba bilen var mı

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.