Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.657
Cevap
77
Favori
200.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://m.youtube.com/watch?v=rsC3IQ3KzMk Bu kılıf güzelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Ben mesajımda, kalemi geç dedim.
    Kalemi ayrı tuttum yani.
    Sonuçta kalemi her önüne gelen kullanmıyor.
    Zaten bu telefonu alanların %95'i ya kalemi 2-3 kere kullanmıştır, ya da hiç kullanmamıştır.
    Kullananlara zaten diyecek lafım yok o ayrı konu

Kalemi kullanmayan adam bu telefonu niye alsın ki? Öyle ya da böyle kalemi bir şekilde kullanacaktır.

Ha bide beni yanlış anlamayın ama ben olsaydım kimsenin zevkiyle, keyfiyle, kullanım amacıyla ve de cüzdanıyla ilgilenmezdim şahsen...

Çünkü insanlar neyin ne olduğunu sizden bizden iyi biliyorlar ve kaldı ki siz burda böyle dediniz diye de kimse cihazı almama yoluna gitmeyecektir. Neticede herkes aklı başında ve olayları idrak edebilecek kapasitededir.

Siz de alacaksanız şimdiden hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

quote:

Kapora verdim. Cuma telefonu teslim alıyorum arkadaşlar. Sanırım ilk alanlardan birisi olacağım. Bayi kesin Cuma alırsınız dedi. Sanırım stokları var ama satış şu an yasak. Ön sipariş vermeden almak isteyenler 25 ağustostan sonra her yerden alabilir. Bazı siteler (Mediamarkt gibi) yine biraz erken satabiliyor galiba. Samsung ile özel anlaşmaları var sanırım. Samsung stok olduğu halde neden bekletiyor bilmiyorum. Belki tüm mağazalarda stok sağlamaya çalışıyordur. Keyfi bekletiyorsa yakışık almaz.

Nereden almıştınız hocam ?

Ve bu yeni bilgi mi ?

Torium AVM'deki Samsung bayisinden alacağım. Benim denk geldiklerim içinde en iyisi burası. Net cevaplar veriyorlar. Diğer bayiler bilmiyoruz diyor burasını Note 7 tanıtıldıktan bir iki gün sonra aramıştım yaklaşık tarih vermişlerdi (16 demişlerdi). Başarılılar. İstanbuldaysanız alabilirsiniz. Değilseniz yardımcı olurum.

Bilgiler ve tarihler kesinmiş. Samsung öyle demiş. Samsung kesin dille erken satışı yasaklamış galiba. Yoksa şu an satıyor olurlardı. S7 edge'i o şekilde almıştık zaten :)

Ben istanbul marmarapark samsungtan ön sipariş vermiştim şimdi aradım 25 inde teslim edeceğiz dediler. Sizin yorumu okuyunca torium samsungu aradım 19unda dağıtacağız dediler bana da. bende önsiparişi iptal edip torium a gidiyorum.

• emperor1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam, hangi mağazadan ön sipariş vermiştiniz?

Ben de Avrupa Elektronik ile görüştüğüm üzere 18-19 kesin bilgisi aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba63

quote:

Orijinalden alıntı: ugur_91

Selamlar, Ankara'da hangi magazalarda demo olarak var acaba inceleyebilecegimiz? Suan mobildeyim konuda daha once konusulmustu ancak suan bulamadim, yardimci olabilir misiniz? Örnegin Cepa veya Kentpark'ta var mi?

Tesekkurler

Cepa Samsung'te var. Teknosa da da var.

Cok tesekkurler.

• quote:

Kapora verdim. Cuma telefonu teslim alıyorum arkadaşlar. Sanırım ilk alanlardan birisi olacağım. Bayi kesin Cuma alırsınız dedi. Sanırım stokları var ama satış şu an yasak. Ön sipariş vermeden almak isteyenler 25 ağustostan sonra her yerden alabilir. Bazı siteler (Mediamarkt gibi) yine biraz erken satabiliyor galiba. Samsung ile özel anlaşmaları var sanırım. Samsung stok olduğu halde neden bekletiyor bilmiyorum. Belki tüm mağazalarda stok sağlamaya çalışıyordur. Keyfi bekletiyorsa yakışık almaz.

Mavi Türkiye'ye gelmeyecekmiş. Bunun mantıklı bir açıklamasını yapan olur mu acaba? Nasıl bir saçmalıktır bu? Getirmeyeceksen niye üretiyorsun. Üstelik Samsung için Türkiye büyük bir pazar. Note 5 çıktığında da 64 GB'lık modelin sadece gold rengi gelmişti. Neden kısıtlıyoruz insanları?

Hocam Benden kipa Balçova Samsung mobile den önsipariş verdim. Biz kapora almıyoruz dediler. Sanırım bazı Samsung bayileri alıyor bazıları almıyor.

Bana da dedikleri en geç 26 sında elinizde olur. ama bu ayın 19 unda bir gelişme bekliyoruz elimize geçerse sizi arayıp note 7 yi verecez dediler.

Ama dediğim gibi herhangi bir kapora almadılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaydelibas

Hocam, hangi mağazadan ön sipariş vermiştiniz?

Ben de Avrupa Elektronik ile görüştüğüm üzere 18-19 kesin bilgisi aldım.

Hocam ben Bakırköy Capacity mağazadan aldım. Onlar da AvrupaTR'ye bağlılar.

Siz hangi mağazadan bilgi aldınız bu yönde ?

• Kayseride ki samsung mağazalarından birine gittim, güzel telefon beğendim.Ne zaman satışa sunulacak dedim; 19 undan itibaren ön siparişle alanlara dağıtımı yapılacak dedi. Ama ilk olarak sadece siyah renk gelecek mavi gelmeyecek dedi.
    Artı olarak ön kamerası benim s7 edge den daha iyi gibi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 16 Ağustos 2016; 15:50:38 >
  • quote:

Mavi Türkiye'ye gelmeyecekmiş. Bunun mantıklı bir açıklamasını yapan olur mu acaba? Nasıl bir saçmalıktır bu? Getirmeyeceksen niye üretiyorsun. Üstelik Samsung için Türkiye büyük bir pazar. Note 5 çıktığında da 64 GB'lık modelin sadece gold rengi gelmişti. Neden kısıtlıyoruz insanları?

Uzun süre sonra Samsung bi telefon almaya karar vermiştim ama mavi renk Türkiye'ye gelmeyeceği için vazgeçtim.

Samsung yaptı yine rezilliğini

• john mclane kullanıcısına yanıt
    Ona kalırsa Note 4 daha iyisini görüyor.Değişebilir batarya hafıza kartı kızıl ötesi alıcı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Kalemi ayrı tuttum yani.
    Zaten bu telefonu alanların %95'i ya kalemi 2-3 kere kullanmıştır, ya da hiç kullanmamıştır.

Kalemi kullanmayan adam bu telefonu niye alsın ki? Öyle ya da böyle kalemi bir şekilde kullanacaktır.

Ha bide beni yanlış anlamayın ama ben olsaydım kimsenin zevkiyle, keyfiyle, kullanım amacıyla ve de cüzdanıyla ilgilenmezdim şahsen...

Çünkü insanlar neyin ne olduğunu sizden bizden iyi biliyorlar ve kaldı ki siz burda böyle dediniz diye de kimse cihazı almama yoluna gitmeyecektir. Neticede herkes aklı başında ve olayları idrak edebilecek kapasitededir.

Hiç öyle bir niyetim yok, aynı işi çatır çatır gören note 5 dolu piyasada 1800 TL civarı.
    O varken 3500 tl vermek, kimse alınmasın ama kerizlik geliyor.

Kusura bakma da bana da Note 7 ile Note 5'i aynı kefeye koymak kerizlik gibi geliyor. Kimse alınmasın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 16 Ağustos 2016; 16:07:08 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Kalemi ayrı tuttum yani.

Hiç öyle bir niyetim yok, aynı işi çatır çatır gören note 5 dolu piyasada 1800 TL civarı.
    O varken 3500 tl vermek, kimse alınmasın ama kerizlik geliyor.

Ama onun yerine Note 4 almak daha mantıklı olmaz mı? Hem Note 5'in bataryası değişmiyor, hafıza kartı yuvası yok ve daha niceleri...

Ayrıca fiyatı da Note 4'e göre pahalı...

• Hocam cihaz gelmeden fatura kesebileceklerini zannetmiyorum. 25'inden sonraya kaldı sanırım bizim cihazlar.

• Suan cepa samsung (kutup)'ta inceledim. Inanilmaz! Videolarda gozuktugunden daha iyi. Emektar iphone 5 yaninda oyuncak gibi kaldi :D Ekrani muazzam, ozellikle webte gezinmek cok ilginc geldi bana, epeydir 4" telefon kullaninca cercevesiz tasarim cezbetti :)

Suanda on siparis aliyoruz 25 agustosta teslim dediler. Sadece gold renk kalmis. Inceledigim demo siyahti ve kesinlikle siyah alacagim.

Az sonra bir de Kentpark'a gecip media markt'a bakicam. Eger 19'unda teslim derlerse ciddi dusunebilirim :)

iPhone 5'i 2012'den beri kullaniyorum, benim icin devrimsel bi degisim olacak, gerek ekran boyutu olsun, gerek gelisen teknoloji olsun gerekse de ios'tan ilk kez Android'e gecis olsun :))

Cihazi satin alanlara simdiden hayirli olsun, gule gule kullanin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: NietzscheFriedrich

Hocam cihaz gelmeden fatura kesebileceklerini zannetmiyorum. 25'inden sonraya kaldı sanırım bizim cihazlar.

Hocam dedikleri şey ön sipariş kayıt formu ile gear vr için başvuru yapılacakmış. Daha sonra faturası kesilip telefon ile birlikte verilecekmiş bize. İnanın çok anlamsız geldi dedikleri bana bende ordan siparişimi iptal ettim. Sonra başka bir bayiye gidip tekrar sipariş verdim. Ayın 19 unda teslim edeceğiz telefonu dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur_91

Suan cepa samsung (kutup)'ta inceledim. Inanilmaz! Videolarda gozuktugunden daha iyi. Emektar iphone 5 yaninda oyuncak gibi kaldi :D Ekrani muazzam, ozellikle webte gezinmek cok ilginc geldi bana, epeydir 4" telefon kullaninca cercevesiz tasarim cezbetti :)

Suanda on siparis aliyoruz 25 agustosta teslim dediler. Sadece gold renk kalmis. Inceledigim demo siyahti ve kesinlikle siyah alacagim.

Az sonra bir de Kentpark'a gecip media markt'a bakicam. Eger 19'unda teslim derlerse ciddi dusunebilirim :)

iPhone 5'i 2012'den beri kullaniyorum, benim icin devrimsel bi degisim olacak, gerek ekran boyutu olsun, gerek gelisen teknoloji olsun gerekse de ios'tan ilk kez Android'e gecis olsun :))

Cihazi satin alanlara simdiden hayirli olsun, gule gule kullanin :)

Hocam kentpark ta kutup mağazası. Eğer ayın 19 unda teslim istiyorsanız next level samsung mobile'a gidin ordan ön sipariş verin...

• emperor1907 kullanıcısına yanıt
    Ben de Cevahir Mağazasından bu yönde bilgi aldım.

Umarım perşembe günü hepimiz telefonlarımıza kavuşuruz.
  • Bence de mantıksız bir açıklama olmuş hocam. İptal etmekle iyi yapmışsınız, uğraşmaya deymez. Samsung'un hizmet ağının kalitesi zaten ortada. En azından 25'inden önce teslim ederiz diyen bir yerden almalı. Bende iptal ettirip öyle yapacağım sanırım bir iki gün daha bekledikten sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

https://m.youtube.com/watch?v=rsC3IQ3KzMk Bu kılıf güzelmiş

Ben de beğendim mavinin gelmesini bekliyorum yanılmıyorsam mavi note 7 için de var bunun mavisi

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaydelibas

Ben de Cevahir Mağazasından bu yönde bilgi aldım.

Umarım perşembe günü hepimiz telefonlarımıza kavuşuruz.

İnşallah hocam. Bu ön sipariş olayının bu kadar arapsaçına döneceğini tahmin etmemiştim.

İnşallah dediğiniz gibi bu hafta bitmeden cihazlarımız elimize geçmiş olur.

Beklemeye devam..

Bu arada merakımı mazur görün, daha önce sorduysam da kusura bakmayın ama hangi renk almıştınız acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emperor1907 -- 16 Ağustos 2016; 16:33:46 >
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.