Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun) (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.805
Cevap
134
Favori
1.312.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: IRoN

Merhaba,

Daha önce bahsetmiştim, spider podium diye adlandırılan çok işlevli ödüllü bir ürün.
    Aldığım günden beri inanılmaz işime yaradı.

Şirket araçlarından hangisine binersem bineyim, spider podium'u o aracın kalorifer mazgalına takıyor, araç tutacağı işlevini gördürüyorum.
    Masama geliyorum, masa üstü standı olarak kullanıyorum, ve daha aklıma gelmeyen bir çok işlev için kullanabiliyorum.

Kesinlikle tavsiye ederim.

Ebay dan aldım, 12 $ gibi bir şeydi. 23 TL gibi bir rakam yani.
    Ancak ürün satıcı da kalmamış gözüküyor.

Ben yine de linki paylaşıyorum, belki satıcı ile temasa geçer ürün hakkında bilgi alırsınız.

http://www.ebay.com/itm/170749491133?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Saygılarımla...

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun)

edit : eksik yazı.

Ben bu mesajı yazdıktan sonra, şans eseri gördüm, bu bilgiyide paylaşayım dedim.

Aynı ürün ve benim yurtdışından getirttiğim fiyata neredeyse.
    İsteyen olursa, buyurun linki burada.

http://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/kutupdisticaret/2703381?nlp=&CID=TR_CRM_1_0_0_14&a=1668

nasıl alıcaz bu fırsatı? beceremedim?

bir de hizmet bedeli demiş sorulada nedir bu hizmeti bedeli ? kaç tl hiçbir açıklama bulamadım hizmet bedeli ile iligli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 14 Ocak 2012; 20:01:57 >

• arkadaşlar note.u aldığımda 32 gb samsung class 10 sdhc hafıza kartı alıp tele taktım.sonra oyunlar yükledim ve kurdum ama farkettim oyunlar için inen sd dosyaları hafıza kartına değilde telefon hafızasına geliyor.bu ayarı nasıl değiştirebilirim oyun ve uygulama dosyaları hafıza kartına gelsin istiyorum.bir de telefon hafızasında bulunan oyun dosyalarını kesip hafıza kartına atsam bir sorun oluşurmu oyunda
  • Navigasyon hakkında birkaç olumsuz yazı okudu. İgo8 veya google map kullanıp sorun yaşayan var mı? Tecrübe edenler paylaşırsa sevinirim.
  • @boramat, sitenin anasayfasından, doğru bilgilerinle üye ol. üye girişini yap. sonra arkadaşın verdiği linke tıkla. direkt "satın al" butonunu görürsün. tıkla, al
  • Ararlardan Manage Application a girin yüklediğiniz proram oyun her ne ise üzeine tıklayın açılan pencereden Move to sd cart deyin. Her uygulamayı karta atın bence telefon hafızası boş kalsın. Ama bazı uygulamaları atamıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kun_agüero_16

arkadaşlar note.u aldığımda 32 gb samsung class 10 sdhc hafıza kartı alıp tele taktım.sonra oyunlar yükledim ve kurdum ama farkettim oyunlar için inen sd dosyaları hafıza kartına değilde telefon hafızasına geliyor.bu ayarı nasıl değiştirebilirim oyun ve uygulama dosyaları hafıza kartına gelsin istiyorum.bir de telefon hafızasında bulunan oyun dosyalarını kesip hafıza kartına atsam bir sorun oluşurmu oyunda

Ayarlardan Manage Application a girin yüklediğiniz proram oyun her ne ise üzeine tıklayın açılan pencereden Move to sd cart deyin. Her uygulamayı karta atın bence telefon hafızası boş kalsın. Ama bazı uygulamaları atamıyorsunuz. Hiçbir sorun olmaz kartta veya telefon hafızasında olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karpuzcekirdegi2011

Dostlar, Turkcell Mobil Tv için bir uygulama yayınladımı yoksa halen çalışmıyormu ?

???
  • @IRoN çok sağol bende aldım 2 tane böyle fırsatlar olursa haberdar et mutlaka:))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucahmetuc

@boramat, sitenin anasayfasından, doğru bilgilerinle üye ol. üye girişini yap. sonra arkadaşın verdiği linke tıkla. direkt "satın al" butonunu görürsün. tıkla, al

satın ala tıkladım
    kart bilgiler falan girdim hatta yanlışlıkla satın alamadım diye 2 kez grmişi.m iki tane kupn görünüyor

kupon kodu falan yok?

orada grünen tutardan başka bir ücret var mı?
  • @boramat, 2 kere almış oldun bu durumda. iptal etme tuşu falan var ise iptal et. olmadı mail at sayfa yinelendi iki kere girildi falan de kupon olayı şöyle oluyo. indirimin geri sayım süresi var. indirim kodu o süre bitince bize yollanıyor. ayrıca orada yazanın dışında da bir ücret yok. kargo bile dahil o paraya. bende o yüzden aldım şahsen. 20tlye geliyor diye
  • Siparişlerinizi ad, soyad, T.C. kimlik no, Groupon kupon kodu, renk seçimi ve iletişim bilgilerinizle birlikte urunsiparisim@gmail.com adresinden verebilirsiniz.
    Siparişiniz 10 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecektir.

ya burdan ilk defa alış veriş yapıyorum ödemeyi yaptım ürün için başka yere mailmi atacaz anlamadım prosüdürü biri anlatsın biliyorsa?
  • iptal butonu yok mail attık bakalım iptal edecekler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: avarelveco

Arkadaşlar internette gezerken zoom yaparken yada aşağı yukarı inip çıkarken saliselik anlık gri küçük kareler görünüyor mu sizdede?

nadiren görünüyor daha çok s2 kullanırken görünüyordu ama şimdi çok az görünüyor. sonra opera kullanmaya başladım operada böyle şeyler hiç görünmüyor. bence şuan en güzel tarayıcı opera.
    en güzel özelliği de ayarlardan flash için talep halinde seçeneğini seçiyorsunuz. sayfalarda üçgen simgesi ile görünüyor isterseniz açıyorsunuz isterseniz açmıyorsunuz böylece gereksiz flash kaılmalarından kurtuluyorsunuz.
  • arkadaşlar acana bildirimler ıphone daki gibi ekrana geliyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakmazman

arkadaşlar acana bildirimler ıphone daki gibi ekrana geliyormu

Yok hayir ekran ortasinda kocaman pop up olarak gozukmuyor ustte saatin oldugu kucuk ince satirda gozukuyor mesaj satir satir akiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

Siparişlerinizi ad, soyad, T.C. kimlik no, Groupon kupon kodu, renk seçimi ve iletişim bilgilerinizle birlikte urunsiparisim@gmail.com adresinden verebilirsiniz.
    Siparişiniz 10 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecektir.

ya burdan ilk defa alış veriş yapıyorum ödemeyi yaptım ürün için başka yere mailmi atacaz anlamadım prosüdürü biri anlatsın biliyorsa?

Ben onceden bu siteden degil ama baska bi firsat sitesinden buharli temizleme aleti almistim satin alma aynen o sekilde oluyor size gonderilen firsat kodunu telefonla veya maille gonderiyorsunuz 1hafta icinde elinizde oluyor satin aldiginiz genelde.

• satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdariekrem -- 15 Ocak 2012; 1:10:41 >
  • telefondan çok memnunum ama objektiflik açısından iki sıkıntımı dile getireyim.
    1- alarmı kurunca telefon kapalıysa alarm çalmıyor. (n82 vardı o kapalıda olsa alarm zamanında çalardı)
    2-orjinal kılıfının derimsi kısmının kenarları soyuldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahitKAN

Merhaba arkadaşlar bugün Erbilden Galaxy Note aldırdım abime 725$ a. 3-4 güne elimde olacak inş. sizce fiyat nasıl?

bide az önce 4 aylık başarı garantili S2 mi 1200 e elden verdim. Aslında niyetim Htc sensaiton xe almaktı. bir anda karar değişikliği ile note aldırdım. Abim kutuyu açmış ve dedi ki bunun yanına bluetooth kulaklık almak gerek dışarda eline alıp konusmak garip olur dedi. İçim bi kötü oldu. HTc yi arayüzüne ve kasasına olan hayranlığımdan dolayı almak istemiştim. Çok farklı bi cihaz aldırdım yani NOTE :) İyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum offf yaa :( :(

Bu arada kullancılar kulubüne yazarsanız sevinirim. Umarım kısa sürede değişmem Note umu :(

???
  • Bir kaç gün kullan merak etme alışırsın diğer telefonlar oyuncak gibi gelmeye başlar. Bluetooth kulaklık dışardayken ve araba kullanırken rahat oluyor tabii.
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.