Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun) (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.806
Cevap
134
Favori
1.312.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vyc

quote:

Orijinalden alıntı: _SiN_

Yarın yani Pazar günü benimde Note'um geliyor Çek Cum. den . Benide ekleyebilirsiniz klübe , zaten daha önce iphone kullandıgım icin baya bi sorum olucak sanırım android hakkında.

dostum imzayıda değiştirirsin artık

Aynen onu hemen değiştiriyim ben :)
  • http://www.sanalreyonum.com/store/productsearch.aspx?value=samsung%20galaxy%20note
    yukarıdaki linkte iki adet note fiyatı var. ithalatçı garantili olan neden ucuz ne handikapı var açıklayabilirseniz sevinirim teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuhayer

iPhone 4 den s2 ye geçince; vay ekrana bak internette rahat surf ederim dedim ama yazılımsal olarak kötüydü. tekrar iPhone a geçtim ve Note u görünce hemen Note a geçtim bu sefer ekran çok cezbetti sadece tek elde kullanamama şikayetimin dışında pek şikayetim olmadı. büyük ekran da surf yapmak mail okumak çok daha keyifli. geçici süre s2 yi elime alınca bu ne bunda da surf mü edilir diye yadırgadım :)

iOS dan geçenlerin en büyük sıkıntısı
    1) GPS
    2) iCloud sync eksiklikleri özellikle aldığım notlar ı görememek üzüntü verici.
    3) lock screen de bildirimlerin olmaması. bu en büyük eksiklik. gelen cağrıyı 1 cevapsız yerine arayanı da gösterse fena olmazdı.
    4) ekran uyku modunda iken bildirim de ekranın aydınlanmaması. bu ciddens açma. madem ötüyorsun ekranda da ne için öttüğünü göster be adam.

iOS 5 in yazılım özellikleri Android i kullandıkça ortaya çıktı lakin 3.5" ekran da bayıyor. 2 arada 1 dere kalmak diye buna derler.

Android'de kuracağım ROM ve uygulamalar ile hepsini yapabilirsin
    örneğin bir ara NOLED diye uygulama vardı cevapsız çağrı, sms, mail, gtalk vb. her biri için ekranda ikon dönüyordu, ekran kapalıyken
    MIUI Rom da, ekranı açıyor, kapandıktan sonra tuşların ışıkları sönmüyor,
    yani bu android, keyfinize göre,
    ama bu rom deneme kurma işi bir süre sonra baymıyor değil

• quote:

Orijinalden alıntı: robokobe2424

http://www.sanalreyonum.com/store/productsearch.aspx?value=samsung%20galaxy%20note
    yukarıdaki linkte iki adet note fiyatı var. ithalatçı garantili olan neden ucuz ne handikapı var açıklayabilirseniz sevinirim teşekkürler...

önceki sayfalarda birkaç kez bu sorunun cevabı verildi. ama yine de yazayım madem. kısaca biri ünlü garanti firmaları, her yerde bayisi var. diğeri daha ufak çaplı firmalar, sadece büyük illerde şubeleri oluyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

Siparişlerinizi ad, soyad, T.C. kimlik no, Groupon kupon kodu, renk seçimi ve iletişim bilgilerinizle birlikte urunsiparisim@gmail.com adresinden verebilirsiniz.
    Siparişiniz 10 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecektir.

ya burdan ilk defa alış veriş yapıyorum ödemeyi yaptım ürün için başka yere mailmi atacaz anlamadım prosüdürü biri anlatsın biliyorsa?

evet öyle oluyor. indirim süresi bittiğinde şifreyi veriyorlar (maile geliyor yada/ayrıca kendi sitesinde yazıyor). onu ve diğer gereken bilgileri mail atmamız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucahmetuc -- 15 Ocak 2012; 0:58:49 >

• Ya bu elektronik marketlerin ben satış stratejilerini çözmedim. Yarın vatanda %25 indirim günü. Orada teledonu 2500 tlden satıp yüzde 25 indirip yapıyorlar güyada 1960 tl ye satıyorlar neyse orası ayrı bir şey de. Sitede bakıyorum online satış yok. Eminim yarın almaya gittiğimde mağazalarda da olamaz. İndirim bitince çıkartırlar tezgah altından :) Birde kadınları anlamak zor derler :):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Merhaba,

Daha önce bahsetmiştim, spider podium diye adlandırılan çok işlevli ödüllü bir ürün.
    Aldığım günden beri inanılmaz işime yaradı.

Şirket araçlarından hangisine binersem bineyim, spider podium'u o aracın kalorifer mazgalına takıyor, araç tutacağı işlevini gördürüyorum.
    Masama geliyorum, masa üstü standı olarak kullanıyorum, ve daha aklıma gelmeyen bir çok işlev için kullanabiliyorum.

Kesinlikle tavsiye ederim.

Ebay dan aldım, 12 $ gibi bir şeydi. 23 TL gibi bir rakam yani.
    Ancak ürün satıcı da kalmamış gözüküyor.

Ben yine de linki paylaşıyorum, belki satıcı ile temasa geçer ürün hakkında bilgi alırsınız.

http://www.ebay.com/itm/170749491133?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Saygılarımla...

edit : eksik yazı.

Ben bu mesajı yazdıktan sonra, şans eseri gördüm, bu bilgiyide paylaşayım dedim.

Aynı ürün ve benim yurtdışından getirttiğim fiyata neredeyse.
    İsteyen olursa, buyurun linki burada.

http://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/kutupdisticaret/2703381?nlp=&CID=TR_CRM_1_0_0_14&a=1668

Hocam haber verdiğiniz için çok sağolun böyle birşeye çok ihtiyacım vardı özellikle bir şey izlerken ya da arabada navigasyon lazım olunca fln. hem de bu fiyata iyi oldu gerçekten

• Kalitesi cok kotu idi telefonun malzeme olarak.
  • Arkadaşlar bugün telefonuma microsoft BLUETOOTH Mouse denemek için tanıttım. Oldu. Telefonun ekranında mouse oku belirdi. Mousenin tüm tuşları çalışıyor. Sağ mause geri tuşu gibi işlev görüyor. Tekerlek ileriye yuvarlayınca mouse ekranda yukarıda tersinde de aşağıda gidiyor. Hassasiyeti de iyi. Ben team viwer programı ile ofisimde çalışan bilgisayara uzak masoüstü ile bağlandım. Team viwer de uzak bilgisayarın mousunu tel ekranı toch pad gibi kontrol ediyorsun.

Ancak, yine APPLE nin bluetooth KLAVYESİNİ bir türlü tanıtamadım deli oldum. Androit marketten bir iki bluetooth klavye praogramı indirdim bu konuda youtube de nasıl yapıldığı ile ilgili birkaç video var. Ama bir sorun var eşleşme oluyor ama bağlantı yapamıyor. İçinizde bluetooth klavyeyi telefona bağlamayı başaran biri varsa fikrini almak isterim. Bir de benim klavyem F klavye. Diyelim ki bağlantıyı yaptık o zaman F klavye çalışır mı. Teşekkürler...

• http://www.sanalreyonum.com/store/productsearch.aspx?value=samsung%20galaxy%20note
  • biri türkiye garantili yani türk firmaları bakıyor kvk genpa vb. diğeri adı üstünde paralel ithalat yani garantiye önem vermiyorsan paralel al bence sonucta faturası var .onlar şayet kvk genpa kadar nam yapmadıklar icin ve farklı bir yolda ürünlerini tr giriş yaptırdıkları icin biraz itici duruyor ama ben hep şahsen paralel ithalatı sevmişimdir $
  • quote:

Orijinalden alıntı: agnaday3

Ya bu elektronik marketlerin ben satış stratejilerini çözmedim. Yarın vatanda %25 indirim günü. Orada teledonu 2500 tlden satıp yüzde 25 indirip yapıyorlar güyada 1960 tl ye satıyorlar neyse orası ayrı bir şey de. Sitede bakıyorum online satış yok. Eminim yarın almaya gittiğimde mağazalarda da olamaz. İndirim bitince çıkartırlar tezgah altından :) Birde kadınları anlamak zor derler :):)

Yok mağazaya giderseniz alırsınız. Hatta gitmeden evvel telefon edin, sizin için telefonu ayırıyorlar bile. O kadar fahiş fiyattan satıyorlar ki, bulunca müşteri, kaçırmak istemiyorlar.

Bu telefon yaklaşık 20 Kasım'da piyasaya çıktı. Aralık'ın ilk haftasında Darty'de kampanya fiyatı 1.800.-TL'den satıldı. İşte o günlerde Vatan'ın internet sitesinde akşama doğru koydular telefonu. Akşam saat 8 gibi evde baktığımda kaldırmışlardı. Ve bir daha da hiç koymadılar internet sitelerine. Hiç anlam veremedim bu duruma. Mağazalarda bulabilirsiniz telefonu.

• quote:

http://www.sanalreyonum.com/store/productsearch.aspx?value=samsung%20galaxy%20note

Daha 5 mesaj önce yazdım. Az da olsa yazdığın sayfaya bi göz gezdirseydin bari

• quote:

Orijinalden alıntı: ucahmetuc

quote:

dun baktığımda mesajın düşmemişti o yüzden yazdım. forum bekçiliği yapmanın alemi yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ucahmetuc

quote:

dun baktığımda mesajın düşmemişti o yüzden yazdım. forum bekçiliği yapmanın alemi yok

Arkadas hakli soru sormandan once biraz arastirma yapalim ilk mesajlari ozellikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: finansmen1

quote:

Ya bu elektronik marketlerin ben satış stratejilerini çözmedim. Yarın vatanda %25 indirim günü. Orada teledonu 2500 tlden satıp yüzde 25 indirip yapıyorlar güyada 1960 tl ye satıyorlar neyse orası ayrı bir şey de. Sitede bakıyorum online satış yok. Eminim yarın almaya gittiğimde mağazalarda da olamaz. İndirim bitince çıkartırlar tezgah altından :) Birde kadınları anlamak zor derler :):)

Yok mağazaya giderseniz alırsınız. Hatta gitmeden evvel telefon edin, sizin için telefonu ayırıyorlar bile. O kadar fahiş fiyattan satıyorlar ki, bulunca müşteri, kaçırmak istemiyorlar.

Bu telefon yaklaşık 20 Kasım'da piyasaya çıktı. Aralık'ın ilk haftasında Darty'de kampanya fiyatı 1.800.-TL'den satıldı. İşte o günlerde Vatan'ın internet sitesinde akşama doğru koydular telefonu. Akşam saat 8 gibi evde baktığımda kaldırmışlardı. Ve bir daha da hiç koymadılar internet sitelerine. Hiç anlam veremedim bu duruma. Mağazalarda bulabilirsiniz telefonu.

Büyük ihtimal ile Turkcell'in bir baskısıdır,
    Turkcell kampanya yapacağı telefonların firmaları ile anlaşıyor ilk önce,
    Samsung ile büyük ihtimal şu şekilde anlaşmış, 2.000TL den ucuza kimseye sattırmıyacaksın vb. şartlar koymuşlardır,
    Sonuçta Turkcell kampanya yapınca aynı fiyattan kampanya en az 6 ay sürüyor, bu arada Samsung 10 defa fiyat değiştiriyor, büyük ihtimal ile Turkcell'in bir baskısı iledir,
    Vatanda büyük bir mağza olduğu için anlaşma gereği web sayfasına koymuyor ama mağzasından satıyordur

• quote:

Orijinalden alıntı: finansmen1

quote:

O darty indirimi gercekten cok garipti ben ve arkadasim istanbulda toplam acilmamis kutu yaklasik 10tane falan vardi 2sini almistik istinye subeden valla fiyatlara anlam vermek mumkun degil buyuk magazalar haricinde kucuk dukkanlarda 100 200 lira ucuza bulmak muhtemel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zomeda

quote:

Orijinalden alıntı: dicanio

Arkadaşlar,

Hiç yardımcı olacak yokmu acaba ?
    Fotoğraflar telefonu yan çevirdiğimde dönmüyor..

Nedir ne yapsam ?

ekranı otomatik döndür işaretli ise,Ekran ayarlarından kalibrasyon yap sonra dene,

Tesekkurler cevap icin.
    Fakat ne yapsam olmuyor.
    Oyle ki mailleri mesajlari yan cevirip yazamiyorum, hicbir seilde klavye de yan donmuyor.
    Yardiminizi rica ediyorum.
  • Cihazla gelen kılıfı kullanmadığım için satıyorum:

İlgilenen arkadaşlar olursa link burada. fiyat son.

http://forum.donanimhaber.com/m_56634004/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56634004
  • Henüz root yapmadım. rom filan da yüklemedim geldiği gibi kullanıyorum şimdilik. RAM ile ilgili bir sorum var.

Görev yöneticisinden RAM'e girince bende 800 MB görünüyor.

Bir de hafızayı sile basınca bile, Neredeyse 500 MB RAM kullanımda görünüyor. Normal mi? Sizde de durum aynı mı?
  • selamlar 1 haftadır cezalıydım giremıyordum :)

bircok seye cevap vermek ıstedım ama simdi fake uyelık almak ta olmazsı bekledık artık

hanı su arana flip cover vardıya yesilcinin tedarikcisi firma cok uygun fiyata veriyor bilginize

ayrıca sitedeki codelarıda kullanırsanız %10 ındırım ve kargo bedav alabılırsınız. fıyatı yaklasık 40 tlye gelıyor nerdeyse

http://yesilcin.com/samsung-n7000-galaxy-note-orjinal-flip-cover-deri-kilif-t3604.0.html;new

@juf1

ben bt klavye kullanıyorum hatta eskı sayfalarda fotolarınıda paylasmıstım

quote:

Orijinalden alıntı: merhum

telefondan çok memnunum ama objektiflik açısından iki sıkıntımı dile getireyim.
    1- alarmı kurunca telefon kapalıysa alarm çalmıyor. (n82 vardı o kapalıda olsa alarm zamanında çalardı)
    2-orjinal kılıfının derimsi kısmının kenarları soyuldu.

No moar uygulamasını kullanabılırsın. ayrıntılar lınkte

http://yesilcin.com/empty-t3411.0.html;msg18733#msg18733

quote:

Orijinalden alıntı: fuhayer
    gelen mesaja veya kimin aradığına bakmak için teli açmak zorunda kalıyorum zaten bu daha kötü. halbuki geçici aydılanıp pop up pencere de gösterse belki önemsiz kişi veya mesaj ise emi tele sürmeyecem belkide. oysa şimdi her defaısnda ekran kilidini açıp bakmak zorunda kalıyorum. bu cidden küflet kullanıcıya.
    iOS bildirim sistemi özellikle kilit ekranı bildirimleri olağanüstü muhteşem. android den kopyaladı ama alasını yapmış bu konuda

Noled uygulaması var lınkte

http://yesilcin.com/empty-t836.0.html;msg4177#msg4177

quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

bu urunu satan yer bıze reklam vercektı sonra olmadı hocam :)

quote:

Orijinalden alıntı: zomeda

İki gündür leptopum'daki kablolu interneti geçici kablosuz ağ kurarak note'ye bağlayamadım,geçici ağı iphone görüp şifresini giriyoruz ve internete giriyor,nokia n97 aynı şekilde giriyor,ama note ağı bulamıyor,evde kullandığım kablosuz internete ve kafeterya lardaki ağlara hemen bağlanıyor,ama leeptopumda yaptığım geçici ağı görmüyor,nokia'nın ve iphone'nin gördüğü ağı note neteden görmez anlamış değilim,bu konuda bir bilgisi olan varsa yardım edebilir'mi?.

sinyalı yayarken hangı sifreleme sıstemını kullanıyorsun?

quote:

Orijinalden alıntı: msburak

benide eklerseniz sevinrim guruba alalı 2 hafta oluyor
    şimdilik tek sıkıntı rom ların yaygın olarak cıkmaması

su an 6 Tane rom var 1 tabesı cm9 dersen 5 tane gayet ıyı aslında

SD Card'ın NTFS destekleme olayı halledıldı buyrun

http://yesilcin.com/sdkart-ve-usbotgde-ntfs-okumayazma-t3392.0.html

30 Ceşit s-pen kullnanım videosu

http://yesilcin.com/galaxy-note-s-pen-kullanim-videolari-t3561.0.html

bu arada merak edenlere

USA dan lexar class 10 kartım geldi read: 10.2 mb write. 19.9 mb bılgınıze

Ebaydende arac tutacagım 1 haftada geldi

http://www.ebay.com/itm/200694915365?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

tavsiye ederım tum telefonlarımda bu sıstemı kullanmısımdır.

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.