Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun) (1238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.805
Cevap
134
Favori
1.313.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12361237123812391240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sweet rom v10'u kurdum. Kişiselleştirmeleri yaptım. @boramat ve @ardicli2000'in gerekszi dediği şeyleri dondurdum. Şuan telefon mükemmel oldu. S4 almak istiyordum ama vazgeçtim.
  • Rom gercekten cok stabil olmus daha hic bir ayar yapmqdim tel bu sekilde bile ucuyor birde home tusunu halletsem tmmdir yazilimi tekrar indirmeyi denicem yoklemeden once xda wipe ve format /system format /preold yaptim ondanmi bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardicli2000

quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Sweet v10 u indirdim attım airdroid ile telefona sonra wipeları falan yaptım tam flashlayacaktım e cant read bad falan dedi. şimdi backup vardı eski bitane onu yükleyip tekrar deniyecem..

Rom u tekrar indirin. İndirmeye hata oluşmuş gibi.

indirdim gene aynı çok ktü oldu böyle nasıl düzeltcem pfff :(
  • JON ROM V15 XXLT9 Geçmiş bakalım bu nasıl bunu deniycem birde

jonrom v15 xxlt9
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thenough

JON ROM V15 XXLT9 Geçmiş bakalım bu nasıl bunu deniycem birde

jonrom v15 xxlt9

Bu adama güvenim kalmadı artık romlarını kullanmaya korkuyorum ne zaman baksam ya rom yapımına devam etmiyorum diye başlık atıyor ya da konuyu kapatıyor modlar sıkıntılı bir birey xda da..
  • galiba benim home tuşu bozulmuş ya sıkıntı ondan jonromdada aynısı değiştirmem gerekecek galiba
  • Google search ün daha hızlı çalışmasını istiyorsanız "arama uygulamalar sağlayıcısını" dondurun

• telefon iyiece gitti fabrika ayarlarına döniyim dedim bu seferde n7000 logusunda takıldı kaldı şimdide recovery moda geçmiyo sadece download moda giriyo odinler orjinal roma dönmem lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: samkrt

quote:

Orijinalden alıntı: rsnykn

özelden bir arkadaşa yazdım ama online olmadığı için hemen cvp veremez burayada yazayım tel elimde kaldı

note kullanıyorum yeni almanya güncellemesini kies le kurmuştum fakat tel yavaşladı ve şarz çok çabuk bitiyordu.odinle 4,0,4 e dönüp
    tekrar jb yüklemek istedim fakat 4.0,4 yükledikten sonra tel açılmıyor samsung yazısı geliyor kalıyor öyle ne yapabilirim acaba

dün aynı şey başıma geldi izlediğim yolu söyleyeyim sana.

samsung yazısında kalıyordu benimde telefonum sallamadım philz kerneli odin ile flasladım. ardından tüm wipeları yaptım. format system format data format preload yaptım. sonra odin moda alıp 4.1.2 yi flaşladım. telefonum açıldı hemde canavar gibi olmuş şekilde..

arkadaslar bugün ben de @FrenchPress arkadaşın dediği gibi başladım işlemlere alman 4.0.4 odinle flashladıktan sonra samsung yazısında kaldı. ne kadar yeniden başlattıysam olmadı. sonra senin dediğin gibi philz kerneli odin ile flashladım. yine olmadı. açılmıyor şimdi. boot animasyonu geçiyor, samsung yazısında kalıyor.

telefonum yurt içi cihazı 4.1.2 orjinal yüklüydü. bayağı bir okudum sayfaları ama nerde yanlış yaptığımı anlayamadım. odin ile işlemler de hiç hatasız tamamlanmıştı. ne yapmam gerekir şimdi.

saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Morpheus.

quote:

Orijinalden alıntı: samkrt

quote:

Orijinalden alıntı: rsnykn

özelden bir arkadaşa yazdım ama online olmadığı için hemen cvp veremez burayada yazayım tel elimde kaldı

note kullanıyorum yeni almanya güncellemesini kies le kurmuştum fakat tel yavaşladı ve şarz çok çabuk bitiyordu.odinle 4,0,4 e dönüp
    tekrar jb yüklemek istedim fakat 4.0,4 yükledikten sonra tel açılmıyor samsung yazısı geliyor kalıyor öyle ne yapabilirim acaba

dün aynı şey başıma geldi izlediğim yolu söyleyeyim sana.

samsung yazısında kalıyordu benimde telefonum sallamadım philz kerneli odin ile flasladım. ardından tüm wipeları yaptım. format system format data format preload yaptım. sonra odin moda alıp 4.1.2 yi flaşladım. telefonum açıldı hemde canavar gibi olmuş şekilde..

arkadaslar bugün ben de @FrenchPress arkadaşın dediği gibi başladım işlemlere alman 4.0.4 odinle flashladıktan sonra samsung yazısında kaldı. ne kadar yeniden başlattıysam olmadı. sonra senin dediğin gibi philz kerneli odin ile flashladım. yine olmadı. açılmıyor şimdi. boot animasyonu geçiyor, samsung yazısında kalıyor.

telefonum yurt içi cihazı 4.1.2 orjinal yüklüydü. bayağı bir okudum sayfaları ama nerde yanlış yaptığımı anlayamadım. odin ile işlemler de hiç hatasız tamamlanmıştı. ne yapmam gerekir şimdi.

saygılar.

bende home tuşu yüzünden fabrika ayarlarına döndüm boot ekranda kadlı 4.1.2 türkiye romunu indiriyorum deniyim gelişmeri söylerim inş açılır download moddan başka moda geçmiyo :)

• Telefonu kurtardım sonunda ama home tuşum bozulmuş aca değiştirebilirmiyiz bunu evde yedek vardı
  • Home tuşu yerine geçebilecek yazılımlar vardır muhtemelen onları bir dene istersen

• Thenough kullanıcısına yanıt
    ben de bu işlemlerden sonra, artık kaçıncı denememdeyse recovery moda girdim. wipe data yaptım. telefon açıldı 4.0.4 ile. sonra 4.1.2 yi aynı işlemlerle yaptım. oldu şuan. bayağı telaşe yapmıştım yalnız.

yalnız bir önceki halinden pek fark yok gibi geldi bana. aynı ağırlıkta çalışıyor gibi. bu aşamadan sonra yapmam gereken başka bir şey var mı acaba?

senin home tuşuna üzüldüm. yedek varsa iyi ama kendin yapabilirmisin montajını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morpheus. -- 18 Temmuz 2013; 14:36:45 >
  • quote:

ben de bu işlemlerden sonra, artık kaçıncı denememdeyse recovery moda girdim. wipe data yaptım. telefon açıldı 4.0.4 ile. sonra 4.1.2 yi aynı işlemlerle yaptım. oldu şuan. bayağı telaşe yapmıştım yalnız.

yalnız bir önceki halinden pek fark yok gibi geldi bana. aynı ağırlıkta çalışıyor gibi. bu aşamadan sonra yapmam gereken başka bir şey var mı acaba?

işte sıkıntı orda babamı aradım diyor ekranla birleşik felan akşam bakarız dedi inş çözerim çok kullandığım bir tuş

seetrom v10 kur 4 safa geri anlatılanları yap telefonun keyfini çıkar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thenough

quote:

işte sıkıntı orda babamı aradım diyor ekranla birleşik felan akşam bakarız dedi inş çözerim çok kullandığım bir tuş

seetrom v10 kur 4 safa geri anlatılanları yap telefonun keyfini çıkar..

sweet rom v10 kurduktan sonra philz kernelimi değiştirmem gerekmiyor değil mi? sadece romu mu kuracağım.?

• Rom u indirdiğiniz yerde Yapmanız gerekenler yazıyor
    Eksik yapmışsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: boramat

Rom u indirdiğiniz yerde Yapmanız gerekenler yazıyor
    Eksik yapmışsınız.

@@FrenchPress arkadaşın dediği kurulumları yüklerken mi eksik yaptım.? :)

sweet romu dediyseniz henüz onu yüklemedim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: boramat

Rom u indirdiğiniz yerde Yapmanız gerekenler yazıyor
    Eksik yapmışsınız.

@@FrenchPress arkadaşın dediği kurulumları yüklerken mi eksik yaptım.? :)

sweet romu dediyseniz henüz onu yüklemedim.

Benim yöntem ile Stock ve Odin üzerinden kurulan ROM'u hala kurabilirsiniz.
    ama artık baya bi "out of date" oldu benim anlatım. :)

• @boramat hocam aqua mail i siz pro versiyon mu kullanıyorsunuz? Birde ben gmail imi eklemek istedim fakat hata verdi sanırsam ben gmaile girişi 2 şifre ile korumali yapmıstım ondan dolayı girmiyor bunu program üstünden asma imkanım var mı yoksa gmailden çift girişi iptal mi etmem lazım..? Birde hocam bu program e posta ve exchange hizmeti kadar yormuyor sanırsam cihazı değil mi? ona göre e posta ve exchange hizmetini telefondan silecegim :) Teşekkürler Saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: blocktrade

@boramat hocam aqua mail i siz pro versiyon mu kullanıyorsunuz? Birde ben gmail imi eklemek istedim fakat hata verdi sanırsam ben gmaile girişi 2 şifre ile korumali yapmıstım ondan dolayı girmiyor bunu program üstünden asma imkanım var mı yoksa gmailden çift girişi iptal mi etmem lazım..? Birde hocam bu program e posta ve exchange hizmeti kadar yormuyor sanırsam cihazı değil mi? ona göre e posta ve exchange hizmetini telefondan silecegim :) Teşekkürler Saygılar..

Gmail kullanıyordum zaten önceki romda
    Sadece gmail senkronizasyonu açıktı
    Bence gmail ve exchange kullanın yavaşlatacağını pek sanmam

• 
Sayfa: önceki 12361237123812391240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.