Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun) (1237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.806
Cevap
134
Favori
1.312.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12351236123712381239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 17 Temmuz 2013; 19:53:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rehberi elle yedek aldım
    Exchange hizmeti var çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım

• Google hesabı istenirse eklenebilir sanıyorum gmaili yedekten kurunca sordu bana google hesabı ekle diye ben kurmadım.

• Aqua mail diye bir program koydum gmaili de hotmaili de başarı ile aldı

• son güncellemeden sonra tarayıcı oldukça yavaşladı ayrıca klavyede de şişme var bu sorunları gidermek için ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim
  • Ben sanırsam telefonun takviminide dondurmustum :) rehber diyince aklıma geldi benim rehber çift çıkıyor yine hocam nasıl düzeltebilirim her zaman yaptıgım gibi google account girip yapıyodum telefondan bir baktım çift oldu.. :s valla hocam ben direk msn adresimi giriyordum şifremle beraber programı da kapatıyordum giriş yaptıktan sonra mail geldigi anda uyarı geliyordu..
  • Tavsiye ettiğim romu yükleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: boramat

Aqua mail diye bir program koydum gmaili de hotmaili de başarı ile aldı

bu gibi programlar ne kadar güvenilir hocam sıkıntı çıkmaz değil mi?
  • sweet rom v10 bende indirdim kurulum yapmadan bekliyorum şu anda gmail ve rehber olayı benim içinde çok önemli.
  • Beyler sweet v10 kurdum herse guzelde bu home tusu yazilimsal olarak devre dısı kalıyor reset ten sonra reset atmassa bu seferde tus kilidi devre girmiyo cozen varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: bayfresh

sweet rom v10 bende indirdim kurulum yapmadan bekliyorum şu anda gmail ve rehber olayı benim içinde çok önemli.

Arkadaşlar gmail falan hepsi çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: boramat

hocam root dosyası Philz XXLT9 v5.08.5 isimli dosya mı
    ben de almanya romu var ve cmw6 xxlrt philz kernelle rootlamıştım ikinci bir kernele gerek yok galiba XDA dan okuduğum kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CelalDoğan -- 18 Temmuz 2013; 0:15:29 >
  • Rehber geri yüklemede sorun olacağını sanmam

• Philz'in JB Kernel'ı zaten vardı onu indirmiyorum. Sweet Rom v10 iniyor şuan. bende niyeyse backup yapılmıyor. wipe'ları ve formatları yaptıktan sonra direk flaşlıycam. bakalım nasıl rom..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thenough

Beyler sweet v10 kurdum herse guzelde bu home tusu yazilimsal olarak devre dısı kalıyor reset ten sonra reset atmassa bu seferde tus kilidi devre girmiyo cozen varmi

Home tuşunda bende sorun yok.

• ben kendim cevaplayayım almanya romu üzerine philz kernelle flaşladım hiç bir sorun yok , gmail ve diğer google applerin çoğu içinde geliyor romun , rehber falan çok kolay senkronize oldu. status barı sevmedim sadece
  • Sweet v10 u indirdim attım airdroid ile telefona sonra wipeları falan yaptım tam flashlayacaktım e cant read bad falan dedi. şimdi backup vardı eski bitane onu yükleyip tekrar deniyecem..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Sweet v10 u indirdim attım airdroid ile telefona sonra wipeları falan yaptım tam flashlayacaktım e cant read bad falan dedi. şimdi backup vardı eski bitane onu yükleyip tekrar deniyecem..

Rom u tekrar indirin. İndirmeye hata oluşmuş gibi.
  • ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu usb ile bağlayamadım pcye oda klavyenin üzerindekini kullandım diyeymiş. Airdroid ile göndermiştim ondan kaynaklı olmuş. Şimdi romu kurdum gayet iyi herşey. Sizin ve boramat arkadaşımızın önerdiklerini de uyguluyorum şuan bunlar bitince cihaz uçar.
  • bende kurdum sweet v10 u. 10 numara rom olmus normalde sevmiyordum bu romu ama harika olmus.. Programlarımın çogunu gp üzerinden kurdum yedekten sadece gp den yükleyemediğim crackli programları aldım.. 1 ghz e düşürdüm işlemciyi ve hyper row ikilisini kullanıyorum touchwizi durdurdum nova vazgeçilmezim oldu @boramat abinin sayesinde.. Bu haldeyken telefon uçuyor en ufak bir kasma görmedim nazar değmesin :) daha @boramat ve @ardicli2000 hocamızın paylastıklarını yapmadım onlarıda sabah halledeceğim..
  • 
Sayfa: önceki 12351236123712381239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.