Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
28.831
Cevap
145
Favori
1.281.596
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun)
Giriş
    168 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Thenough

quote:

Orijinalden alıntı: Morpheus.

ben de bu işlemlerden sonra, artık kaçıncı denememdeyse recovery moda girdim. wipe data yaptım. telefon açıldı 4.0.4 ile. sonra 4.1.2 yi aynı işlemlerle yaptım. oldu şuan. bayağı telaşe yapmıştım yalnız.

yalnız bir önceki halinden pek fark yok gibi geldi bana. aynı ağırlıkta çalışıyor gibi. bu aşamadan sonra yapmam gereken başka bir şey var mı acaba?

senin home tuşuna üzüldüm. yedek varsa iyi ama kendin yapabilirmisin montajını.

işte sıkıntı orda babamı aradım diyor ekranla birleşik felan akşam bakarız dedi inş çözerim çok kullandığım bir tuş

seetrom v10 kur 4 safa geri anlatılanları yap telefonun keyfini çıkar..

sweet rom v10 kurduktan sonra philz kernelimi değiştirmem gerekmiyor değil mi? sadece romu mu kuracağım.?
    |
    |

• Yarbay
    2676 Mesaj

Rom u indirdiğiniz yerde Yapmanız gerekenler yazıyor
    Eksik yapmışsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Morpheus.

Orijinalden alıntı: boramat

Eksik yapmışsınız.

@@FrenchPress arkadaşın dediği kurulumları yüklerken mi eksik yaptım.? :)

sweet romu dediyseniz henüz onu yüklemedim.
    quote:

quote:

Eksik yapmışsınız.

@@FrenchPress arkadaşın dediği kurulumları yüklerken mi eksik yaptım.? :)

sweet romu dediyseniz henüz onu yüklemedim.

Benim yöntem ile Stock ve Odin üzerinden kurulan ROM'u hala kurabilirsiniz.
    ama artık baya bi "out of date" oldu benim anlatım. :)

|
    |
    523 Mesaj

@boramat hocam aqua mail i siz pro versiyon mu kullanıyorsunuz? Birde ben gmail imi eklemek istedim fakat hata verdi sanırsam ben gmaile girişi 2 şifre ile korumali yapmıstım ondan dolayı girmiyor bunu program üstünden asma imkanım var mı yoksa gmailden çift girişi iptal mi etmem lazım..? Birde hocam bu program e posta ve exchange hizmeti kadar yormuyor sanırsam cihazı değil mi? ona göre e posta ve exchange hizmetini telefondan silecegim :) Teşekkürler Saygılar..
    |
    |
    Bahsedilenler: boramat

Orijinalden alıntı: blocktrade

@boramat hocam aqua mail i siz pro versiyon mu kullanıyorsunuz? Birde ben gmail imi eklemek istedim fakat hata verdi sanırsam ben gmaile girişi 2 şifre ile korumali yapmıstım ondan dolayı girmiyor bunu program üstünden asma imkanım var mı yoksa gmailden çift girişi iptal mi etmem lazım..? Birde hocam bu program e posta ve exchange hizmeti kadar yormuyor sanırsam cihazı değil mi? ona göre e posta ve exchange hizmetini telefondan silecegim :) Teşekkürler Saygılar..

Gmail kullanıyordum zaten önceki romda
    Sadece gmail senkronizasyonu açıktı
    Bence gmail ve exchange kullanın yavaşlatacağını pek sanmam

|
    |

yok hocam siz beni yanlıs anladınız sanırsam siz dün gmaile alternatif olarak aqua mail i buldum onu kullanıyorum demiştiniz ya bende aqua maili kurdum onun hakkında yazdıgım sorunlar..

Ek olarak 3 adet S note var hocam titanium ile baktıgımda cihazda yüklü.. Hangi 2 sini silebilirim acaba bir mini snot var 2 tane de farklı kodlu snot var..
    |
    |
    Bahsedilenler: boramat
    beyler benim anlamadığım benim home tuşu çalışmıyorsa download moda ve recovery moda nasıl giriyor telefon açıldığında işlevini kaybediyor anlamadım gitti orginal romada döndüm sorun hale aynıydı bitane apk buldum onu denicem button savior https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smart.swkey&hl=tr onu denicem

• Yarbay
    2676 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: blocktrade

yok hocam siz beni yanlıs anladınız sanırsam siz dün gmaile alternatif olarak aqua mail i buldum onu kullanıyorum demiştiniz ya bende aqua maili kurdum onun hakkında yazdıgım sorunlar..

Ek olarak 3 adet S note var hocam titanium ile baktıgımda cihazda yüklü.. Hangi 2 sini silebilirim acaba bir mini snot var 2 tane de farklı kodlu snot var..

s notları falan silme hepsini ayrı işlevi var

ben exchange falan kullanmadıgım için bilemiyorum

hangisi fazla pil tüketir onu da bilmiyorm acıkcası
    |
    |

beyler benim anlamadığım benim home tuşu çalışmıyorsa download moda ve recovery moda nasıl giriyor telefon açıldığında işlevini kaybediyor anlamadım gitti orginal romada döndüm sorun hale aynıydı bitane apk buldum onu denicem button savior https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smart.swkey&hl=tr onu denicem

https://play.google.com/store/apps/details?id=itosisato.setsunasato.kokoroduyosato&hl=tr

• Teğmen
    168 Mesaj
    sweet rom v10 u kurdum en sonunda. kurcalıyorum bakalım.
    |
    |

rica derim kolay gelsin
    |
    |
    blocktrade kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

https://play.google.com/store/apps/details?id=itosisato.setsunasato.kokoroduyosato&hl=tr

teşekkürler benim yülediğimde çok güzel bütün fiziksel tuşları dokunmatik olarak yapıyorsun ekranın yanın sağında küçük bi işaret beliyor ona dokunca çıkıyolar şeffaf şekilde böyle idare etcez artık

• Bölüm Yetkilisi
    2940 Mesaj
    Arkadaşlar telefona 5000mah'lık batarya getirtsem nasıl olur?
    |
    |

quote:

quote:

teşekkürler benim yülediğimde çok güzel bütün fiziksel tuşları dokunmatik olarak yapıyorsun ekranın yanın sağında küçük bi işaret beliyor ona dokunca çıkıyolar şeffaf şekilde böyle idare etcez artık

build.prop dosyasına

qemu.hw.mainkeys=0

satırını ekleyin. İzinleri düzeltin. Yeniden başlatın. Androdin stock screen button ları geri gelir. Nova ile sorunsuz kullanabilirsiniz.

• Haber Editörü
    5033 Mesaj
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2366175

Sağlam bir Rom a benziyor. Pencereli, XXLT0 tabanlı. Geliştirici tam bir geliştirici ayrıca :)
    Denenebilir.
    sweet rom v10 bayağı iyi geldi bana, standardına göre.

kernelim - PhilZ-cwm6-XXLSZ-OXA-4.63 -

bu uygun mudur yoksa başka bir kernel yüklemeli miyim.? bir artısı olur mu?
    quote:

sweet rom v10 bayağı iyi geldi bana, standardına göre.

kernelim - PhilZ-cwm6-XXLSZ-OXA-4.63 -

bu uygun mudur yoksa başka bir kernel yüklemeli miyim.? bir artısı olur mu?

Philz iyi değil hello world u kurup cpu spy ile ayar yap. Philzde cok az ayar var cpu da.

|
    |

Orijinalden alıntı: ardicli2000

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2366175

Sağlam bir Rom a benziyor. Pencereli, XXLT0 tabanlı. Geliştirici tam bir geliştirici ayrıca :)
    Denenebilir.

Ben de vermiştim linki:-P

Bey Azura
haberler
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.