Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note III N9000 için Sıcak Fırsatlar (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.571
Cevap
52
Favori
180.593
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla hocam forumda dedikleri icin diyorum.Bunun cozumu yokki yani suda var adam bilmese anlasilacak bir durum degil.Elektronik sans isi ben 2 tane aldim.Bende hic yok kardesimde az var ki o bilmedigi icin anlamadi bile.Bence bu bir sorun degil suan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anvial

quote:

Orijinalden alıntı: Anvial

Arkadaşlar merhaba, Samsung Türkiye garantili, faturalı Note 3'ler, 20 ocak teslim tarihli fiyatı 1.750 tl' dir, almak isteyen arkadaşlar pm ile irtibata geçebilir.

Bununla ilgili olarak ikici el bölümünde konum mevcut arkadaşlar, linki :http://forum.donanimhaber.com/m_85912908/f_//tm.htm#85912908

Cok iyi fiyat sanalpazarda kredi kartina puan verse 100 tl en iyi fiyat olur ama suanki en iyi fiyat budur 12 taksit yapiyor sanalpazar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 2 Ocak 2014; 10:33:33 >

• samsung çıkışlı 1750 iyi fiyat gerçekten puan olsa direk alınır yoksa dolar bölye yksekken fiyat düşmesi beklenmesin.
  • Benim fikrim..Galaxy Geearsız alınmaz bu cihaz şimdilik..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctopuz

Benim fikrim..Galaxy Geearsız alınmaz bu cihaz şimdilik..

gear ın pek bi olayı yok sanki +800tl vermeye değer mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Refusal

quote:

Yok + 800 TL için demedim. O aksesuar standart olarak Note 3 ile verilmeliydi bence ilk çıktığında sınırlı verilme olayı saçma zaten o saate 800 tl verenin aklından şüphe ederim:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Refusal

quote:

Yok + 800 TL için demedim. O aksesuar standart olarak Note 3 ile verilmeliydi bence ilk çıktığında sınırlı verilme olayı saçma zaten o saate 800 tl verenin aklından şüphe ederim:)

Yanında hedıye verse batacak sankı samsung bana görede verılmelıydı.İlk çıktığında 2000 kusur tl ye ılk alanlara hedıye verılmıstı.Tek kutu içeriği olarak takım fıyatı verılse yok satardı bence.

• Şu an en iyi fiyat Metroda galiba. 1899Tl + 150 Worldpuan ile 1750TL ye geliyor. Zamanında kliksa kampanyasında almadık şimdi ihtiyaç doğdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: orislevin

Şu an en iyi fiyat Metroda galiba. 1899Tl + 150 Worldpuan ile 1750TL ye geliyor. Zamanında kliksa kampanyasında almadık şimdi ihtiyaç doğdu

kampanya devam edıyormu hıcbıryerde kalmamıstı
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

quote:

Şu an en iyi fiyat Metroda galiba. 1899Tl + 150 Worldpuan ile 1750TL ye geliyor. Zamanında kliksa kampanyasında almadık şimdi ihtiyaç doğdu

Hocam Metro'dan bahsediyorsanız 5 Ocak'a kadar devam ediyor, ama stok konusunu bilemeyeceğim tabi
  • quote:

quote:

quote:

Hocam Metro'dan bahsediyorsanız 5 Ocak'a kadar devam ediyor, ama stok konusunu bilemeyeceğim tabi

Metrodan bahsedıyorum Hocam eger stok bulunursa şuan alınır.Klıksa kampanyasından 1600 lere kadar alanlar çok şanslı zıra ötv artısı kur artışı o rakamlar bıraz zor olabılır.

• quote:

Metroda da yok zaten 1 haftadan fazla oldu bütün metrolarda tükenmiş. Bi dahada gelmez dediler. Kaçırdık güzelim kampanyayı.
  • Gold da güya %20 indirimle 1999 olmuş,bonus kampanyasıda bitmiş.
    Hala ödeme onayı bekleniyor diyor,arayıp bi konuşşakmı MH ile acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliass

quote:

Metroda da yok zaten 1 haftadan fazla oldu bütün metrolarda tükenmiş. Bi dahada gelmez dediler. Kaçırdık güzelim kampanyayı.

Ben de zamanında Kliksa dan 1650Tl ye alabilmek varken şimdi ihtiyaç doğdu anasını satayım

• quote:

quote:

quote:

Ben de zamanında Kliksa dan 1650Tl ye alabilmek varken şimdi ihtiyaç doğdu anasını satayım

Hocam kodunu bırıne vermışmıydın ozaman

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam kodunu bırıne vermışmıydın ozaman

Evet, önce bir arkadaşa vermiştim o satın alamadı sonra başka bir arkadaşa verdim o kullandı

• orislevin kullanıcısına yanıt
    Hocam alınmazmı ihtıyac olmasa bıle alınır en kötü 1700 1750 ye satılırdı.Kısmet işte bakalım bu ay hangı kampanyalar olacak
  • quote:

Hocam alınmazmı ihtıyac olmasa bıle alınır en kötü 1700 1750 ye satılırdı.Kısmet işte bakalım bu ay hangı kampanyalar olacak

Bilindik mağazalarda (carrfour,metro,teknosa,bimkes,gold,media markt vb) şöyle 1800 TL ye 10 Taksit veya 12 taksit olarak satsınlar hemen alacağım. Sabrım kalmadı.

Zaten artık mağazaların fiyatları düşürmesi lazım. Hala 2199 a satıyor lar. Tamam yanında 100 TL çek veriyorlar ama bi anlamı yokki illa birşey daha aldırıyorlar insana. çek falan vermeden direk ucuza verseler daha çok ilgi görür kampanyalar.

İnşallah Fiyatları 1.800 TL ye düşürür büyük teknoloji mağazaları..
  • blueman7 kullanıcısına yanıt
    Vallahi haklısın o an "nasıl olsa yine düşer" dedik, hanımın telefonu kirilinca acil ihtiyaç doğdu almışken de note 3 olsun istiyorum. Kısmet bakalım

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.