Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı
23.330
Cevap
282
Favori
1.229.633
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]
Giriş
    578 Mesaj
    Arkadaşlar bu S health kök dizini hatası yüzünden eski bir güncelleme sonrası açılmıyor. Şimdi yeni güncellemeler geldi uygulamaya fakat aynı hata yüzünden açılmıyor. Telefonda root vb. hiçbir şey yok ve orjinal yazılım(temmuz güncellemesi) yüklü. Bunu nasıl çözebilirim?

Not:Uygulamadaki güncellemeleri kaldırınca eski sürümde hiçbir hata almadan çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    405 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dinchr

Arkadaşlar, ekran değişimi için giden telefonlar serviste resetleniyor mu? Yoksa dosyalarınız olduğu gibi kalıyor mu servisten geldiğinde?
    Merhaba.
    Cihazınızı ekran değişimi için mi gönderdiniz ? Benim cihazımın ekranında küçük çatlak oluştu. Ekran değişim ücreti hakkında bilginiz var mı ?
    2417 Mesaj

Yardımın için tesekkürler.bu uygulama sayesinde şimdi problemsiz aktariyorum.
    Bir sorum var sana.aktarilan göruntü düsük çözünürlük oluyor.yükse çözünürlükte nasıl seyrediyorsun.

|
    |
    Arka Destroyer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Yardımın için tesekkürler.bu uygulama sayesinde şimdi problemsiz aktariyorum.
    Bir sorum var sana.aktarilan göruntü düsük çözünürlük oluyor.yükse çözünürlükte nasıl seyrediyorsun.
    Merhaba bu bahsettiğiniz uygulama ile sadece youtube daki video mu ekrana yansıtılıyor? Mesela digiplay uygulamasından lig maçını izlerken tv ye görüntüyü aktarabilirmiyiz ?

Henüz göndermedim. Bende küçük bir daire içinde çok sayıda çatlak oluştu darbe alan köşede. Spigen korur sanıyordum halbuki. Onun koruduğu yerin altı durum oldu. Gönderen arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. Foto göndereceğim ilk fırsatta.

|
    |
    srdrrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sipihrz -- 7 Şubat 2019; 19:41:35 >
    Call of Duty için buyrun GAZINO'yahttps://discord.gg/VqXKZpK Battle Tag : selcurkn#2207
  • Çavuş
    56 Mesaj

Benim ekran komple gitti iç dış kırıldı. Cepmarket en gönderdim yarın geliyor inşallah. En büyük artısı bir günde yapılıyor

|
    |
    dinchr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bahsettiğiniz uygulama menüsünde paylaş diye bişey varsa ....paylaşa tiklayınca çıkan seçeneklerden bu uygulamayı seçmek gerekiyor

|
    |
    Arph kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Sipihrz

Telefon durup dururken dondu kapatamıyorum da enteresan gerçekten. Parmak izini okutuyorum siyah ekran geliyor ama üstte wifi işareti saat vs. duruyor.
    Şarjını bitirdim kapanınca tekrar şarj ettim açıldı. Donmadan önce Samsung Experience hata vermişti. (Samsung Theme den Dark Mode v2 kurulu)

Call of Duty için buyrun GAZINO'yahttps://discord.gg/VqXKZpK Battle Tag : selcurkn#2207
  • Onbaşı
    27 Mesaj

Aynısı bende de oldu hocam çözemedim. Stok sürümde çalışıyor eskaza güncellersem çalışmıyor.

|
    |
    fb168 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tema yükledikten bir süre sonra olduysa temadan kaynaklanıyor olabilir.

|
    |
    Sipihrz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Telefonu güncel dijitalde yaptırdım. Dokunmatik panel ile birlikte bütün ekran değişti. Tamire göndermeyle tamirden gelmesi tam bir hafta sürdü. Kalemi unutmaları dışında bir sorun yaşamadım. Onu da hemen gönderdiler. Arka camın alt tarafında ufak bir yeri içten hafif çizilmiş gibi fakat sorun değil. Genel olarak memnun kaldım.

Fiyatını şöyle belirteyim;
    Güncel dijital: 900 tl
    Delta: 1100 tl (garanti servisiniz delta değilse 1300 tl haberiniz olsun/ Ankara sıhhiye de deltanın yeri var kendim bizzat sordum)

(Deltayla telefonda görüşmüştüm niye pahalı yapıyosunuz vs diye sormuştum. Biz dokunmatikle birlikte değiştiriyoruz diğerleri sadece ekranı değiştiriyor demişti. Fakat güncel de hepsini değiştirdi.)
    Tercih sizin.
    |
    |
    denizci535 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

STRİKE X ST KASA - i7 6900K @4,40GHZ-CORSAIR H115İ EXTREME...4X8 GB BALLISTIX ELITE CL16 3466 MHZ ..ASUS RAMPAGE V EXTREME X99 ... SAMSUNG 970 EVO 500 GB NVME SSD - 2x SEAGATE 8 TB HDD-1X SEAGATE 4TB HDD--MSI 1080 TI GAMİNG X-1200 WATT COOLER MASTER V1200 PSU - 2X PIONEER DVD VE BLU RAY RW - 27
  • Yüzbaşı
    663 Mesaj
    Cihazım 10 aylık. Geçenlerde kalibrasyon yapmıştım sağlık 96'ya çıkmıştı. Bir sonraki şarjdan sonra tekrar 87'ye geriledi. Arkadaşta s9 var cihaz yaklaşık bir yıllık ama batarya sağlığı %99.61

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erditepe -- 8 Şubat 2019; 18:34:2 >
    |
    |

Ben burdaki bilgilere inanmıyorum hocam benim batarya sağlığım anlatıyordur durumu sizde takılmayın bence 1 yıldır hatır hutur kullanıyorum %100 sağlık mi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drsn84 -- 8 Şubat 2019; 23:7:33 >
    |
    |
    djduke kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: smmmy

Telefonu güncel dijitalde yaptırdım. Dokunmatik panel ile birlikte bütün ekran değişti. Tamire göndermeyle tamirden gelmesi tam bir hafta sürdü. Kalemi unutmaları dışında bir sorun yaşamadım. Onu da hemen gönderdiler. Arka camın alt tarafında ufak bir yeri içten hafif çizilmiş gibi fakat sorun değil. Genel olarak memnun kaldım.

Fiyatını şöyle belirteyim;
    Güncel dijital: 900 tl
    Delta: 1100 tl (garanti servisiniz delta değilse 1300 tl haberiniz olsun/ Ankara sıhhiye de deltanın yeri var kendim bizzat sordum)

(Deltayla telefonda görüşmüştüm niye pahalı yapıyosunuz vs diye sormuştum. Biz dokunmatikle birlikte değiştiriyoruz diğerleri sadece ekranı değiştiriyor demişti. Fakat güncel de hepsini değiştirdi.)
    Tercih sizin.
    Sağol

• Teğmen
    120 Mesaj

Delta da yaptırmadığınız iyi olmuş. Ben delta serviste 1350 tl'ya cam ve kalem yaptırdım. Suya dayanıklılık devam ediyor dediler telefon akvaryuma düştü su aldı... Ekran çatlakken havuza soktum birşey olmadı..Şuan telefon çöp oldu... İkinci el note 8 bakıyorum şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahbcc -- 9 Şubat 2019; 3:34:24 >
    |
    |
    denizci535 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kutudan çıkıp bir ay kullandığım mavi kılıf satılıktır. Birde ücretli olarak almış olduğum sıfır hiç kullanılmamış bir kılıf daha onu da satıyorum. Bir tanede 2 gün kullandığım cüzdanlı spigen marka kılıf var onuda satıyorum.

https://letgo.onelink.me/O2PG/6103da07

https://letgo.onelink.me/O2PG/c275c451

https://letgo.onelink.me/O2PG/b70686f5

• Yarbay
    4238 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emrahbcc

Arkadaşlar severek kullandığım Note FE(m) bozulduğundan dolayı aranızdan ayrılıyorum. Şuan note 8 bakıyorum fakat yinede burayı takip ediyorum... Kendinize ve Note FE'lerinize iyi bakın...
    Kutudan çıkıp bir ay kullandığım mavi kılıf satılıktır. Birde ücretli olarak almış olduğum sıfır hiç kullanılmamış bir kılıf daha onu da satıyorum. Bir tanede 2 gün kullandığım cüzdanlı spigen marka kılıf var onuda satıyorum.

https://letgo.onelink.me/O2PG/6103da07

https://letgo.onelink.me/O2PG/c275c451

https://letgo.onelink.me/O2PG/b70686f5
    Note 8 ile fe kullanımı arasında ne fark var?

HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
seo paketleri
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.