Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (949. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 947948949950951
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, telefonum düşünce arka camı sol alt köşeden kırıldı ve pcye bağladığım zaman sadece şarj olabiliyordu. Delta servise verdim bugün ekran+kasa+arka cam+şarj soketi 1400 küsür tl fiyat çektiler ekran ne alaka dedim arızanız ilerde tekrarlamasın garanti olsun diye cevap verdiler sizce ekranı da değiştirteyim mi ekranda çizikler vardı ama kesinlikle bir sıkıntı yaratmamıştı çok şüphe uyandırdılar bende.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xraited

Merhabalar, telefonum düşünce arka camı sol alt köşeden kırıldı ve pcye bağladığım zaman sadece şarj olabiliyordu. Delta servise verdim bugün ekran+kasa+arka cam+şarj soketi 1400 küsür tl fiyat çektiler ekran ne alaka dedim arızanız ilerde tekrarlamasın garanti olsun diye cevap verdiler sizce ekranı da değiştirteyim mi ekranda çizikler vardı ama kesinlikle bir sıkıntı yaratmamıştı çok şüphe uyandırdılar bende.
    Param var dersen değiş bari gitmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tayaydin kullanıcısına yanıt
    Aynı videoyu bir daha izledim, bu sefer soket yoktu yeni ekranın üzerinde. Yeniden mi çekmişler videoyu bunlar? Kontrol edebilir misiniz?

• dinchr D kullanıcısına yanıt
    Baktım şimdi, videoda süre olarak 11.50'de gösteriyor ve anlatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 20 Şubat 2019; 22:19:22 >
  • Dün akşam itibariyle 3d tamperli cam ve uv sıvı işlemini uyguladım.

Başıma gelenler:
    -home tuşuna sıvı kaçtı ve tuş dondu. 1 saat su altında tuşa basa çeke anca çalıştırdım ama eskisi gibi değil tuş şu anda zor basıyor ve eskisi gibi tık tık basmıyor. hayatımda hiç soğuk terlememiştim...

Belirtmek istediğim önemli notlar(hatalarım ve tecrübelerim):
    1-Daha önce denemediyseniz home tuşuna çare bulmadan asla yapmayın.
    2-Home tuşuna sıvı kaçınca uv ışığı tutmadan direk yıkayın.
    3-Ahizeye bant çekmeyi unutmayın.
    4-Bende 1 tüp az geldi 2.döktüm oda çok oldu ondan kaçmış olabilir home tuşuna sıvı.
    5-uygulayacağınız camın home tuşunu tamamen sarmadığından emin olun ki tuşa sıvı kaçma ihtimali en aza insin.
    6-kenarlardan sızan sıvıyı temizlemeden uv ışığı tutmayın
    7-sıvıyı döküp ekranı sıvıya temasından sonra ekranı söküp tekrar sıvı eklemeyin.

Artı yönleri
    1-Dokunma hissiyatı direk ekrana temas ile aynı ve çok kaliteli.
    2-sıvı uv ışık ile silikon şeklini aldığından ekranı daha mantıklı ve sağlam koruyor.
    3-ekranı tam olarak sarmaladığından her yer koruma altında.

Son söz:
    *eliniz yatkın değilse, olası sorunlarda panik değilseniz ve riskleri göz önünde bulundurursanız uygulayın.

umarım uygulamak isteyenlere yardımcı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrgoxel -- 21 Şubat 2019; 10:43:57 >

• xraited X kullanıcısına yanıt
    Ekranı bence değiştirme. Benim orjinal ekranda dikey çizgi vardı garantiye gitti, delta ekran değiştirdi,gelen ekran defolu idi tekrar gönderdim. Yeniden ekran değişti, yine dikey çizgi var, telefonu tekrar gönderdim. Şimdi tamirde ne yapılıyor bilmiyorum. Ancak bence işlerini iyi yapmıyorlar. Güvenmiyorum. Eğer değiştirmeme şansın varsa değiştirme benden söylemesi.
  • hellomoto H kullanıcısına yanıt
    Dikey çizgiler ışık altında ekran kapalıyken varsa o ekran çakma ekrandır.Eski telefonumu yaptırmıştım aynı çizgiler vardı.Orjinal ürün kullandıklarını sanmıyorum.Kullanmaları için bir sebep yok.Samsung Türkiye adı altında değiller

• DARKKO70 D kullanıcısına yanıt
    Yanlış düşünüyorsunuz. Samsung Türkiye ve ithalatçı firmaların arasındaki farklar şunlar:
    Samsung Türkiye Samsung'un fiyat politikasını uygulamak zorunda.
    Ancak ithalatçı firmalar kar marjını istedikleri gibi ayarlayabildikleri için daha ucuza satabiliyorlar cihazları.
    Serviste değişimi yapılan parçalar orjinal olur (istisnalar kaideyi bozmaz). Samsung parça üretirken distrübitör-ithalatçı diye ayırmaz. Her ikisi de aynı parçaları ithal eder. İthalatçılar fazla stok tutmazlar. Ancak distrübitör stok tutar. Bu sebeple değişim süreleri farklılık arz eder.
    Ben de deltada değiştirdim ve orjinalliğinden hiçbir şüphem yok. İşçilikleri de sorunsuz. Belki iş tutan personelden fark ediyordur.
    O değil de s8 de aldı Pie güncellemesini ve sanırım artık sıra bize geliyor

• hellomoto H kullanıcısına yanıt
    Bugün tekrar konuştum sağ tarafta dokunmatik algılamıyor dediler ben hiç öyle bir şey fark etmedim kronik sorunu düşme ayağına kullanıcı hatasına itelemeye çalıştılar sanırım, kasayı da ekranla beraber değiştiriyorlar ekran olmadan kasa değiştirmiyorlarmış arka cam ve şarj film kablosu 350 tl umarım kimsenin ihtiyacı olmaz bu bilgiye.

• erditepe E kullanıcısına yanıt
    Mart ama martın kaçı gibi gelir acaba.gelsede oyalanacak bisey çıksa.one ui çok merak ediyorum.

• keremalp kullanıcısına yanıt
    1 ay içerisinde herhangi bir gün süpriz olabilir bence. Benim kullanmayı dört gözle beklediğim özellik cihazı eline aldığında otomatik uyanması. He bir de kamera yazılımı büyük ihtimal güncellenir ve daha güzel hale gelir. Pil konusunda da daha iyi olacağını tahmin ediyorum.

Kaldırdığında telefonu uyandır gelse müthiş olur. bu özellik öbür samsung samsung telefonlardan portlamismidir acaba?

• earpods E kullanıcısına yanıt
    Bence gelir. Ön kamera var iris var ikisi de yeterli bence. Bu Pie güncellemesi ile geldi. Portlanmış mıdır bilemiyorum.

• earpods E kullanıcısına yanıt
    Samsung members a gelen , pie ile gelen yenilikler ilgili mesaja baktım şimdi.
    Kaldırinca uyandırma gekeceğinı yaziyor galiba burda.
    SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

• Samsung members a yeni mesaj gelmiş.Yakında gelecek pie ile ilgili bazı değişiklikleri anlatıyor.

1.Artık AOD istenirse 30 saniye gösterme ayarı gekmiş.ekran kapalıyken ekrana dokununca 30 saniye gösterip tekrar kaybolacakmış.
    2.Ekran bölme ile ilgili yenilikler.
    3.Cihazı uzaktan kilitleme ve kilitten kurtarma...

• Yaklaşıyor yaklaşmakta olan

Azzzzz kaldı azzzzzz🤣👍

• Android 9 pie gelsin, s8+ satıp hemen fe alacam.. one ui arayuzune oyle alistim ki simdi digerlerini kullanmak bile istemiyorum

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Kalem ve 16:9 merakınız yoksa bence geçmeyin hocam. Zaten sıfırını bulmak çok zor. Ama geçerseniz tabi ki pişman olmazsınız

• İyi de arkadaşlar members de ki pie güncelleme listesinde bizim cihaz listelenmemiş ki, siz kesin geleceğini nereden biliyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 947948949950951
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.