Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (884. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 882883884885886
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cep marketi arayıp sorabilirsiniz. Ekran var mı yok mu söylüyorlar. Ona göre gönderirsiniz. Ama kendi servisi dışında yaptırırsanız da garanti dışı kalacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, telefonun ekranı delta tarafından değişiyor şuanda fakat IP68 sertifikası gereğince suya dayanıklı olması gerek, havuzda vs. kullanılması lazım 10-15 dk ama Delta çalışanı telefon su alması durumunda garanti dışı olur dedi böyle birşey var mı?
  • emrahbcc E kullanıcısına yanıt
    Evet su almaz cihaz ama 1,5-2 metre derinlik ve belli bir süreden fazla olmaması gerekiyor. Yoksa alır. Süreyi hatırlayamıyorum şimdi. 30 dk olabilir. Değiştirseler de gönderseler cihazımı ya

• emrahbcc E kullanıcısına yanıt
    Malesef dedikleri doğru. Ekran değişmese bile su alma ihtimali mevcut. Bu durumda garanti dışı kalıyor.

Sony bu yüzden mahkemelik olmuştu..

• css2005 C kullanıcısına yanıt
    Benim asıl merak ettiğim ekran değiştikten sonra da su almama özelliği devam ediyor mu?

• erditepe E kullanıcısına yanıt
    Hiç sanmıyorum, denemeyin bile...

• xraited X kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam sipariş verdim bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sebatet S kullanıcısına yanıt
    Umarım memnun kalırsınız hocam çok dikkatli uygulayın çünkü tek tüp sıvı olduğundan tek deneme hakkınız var toz kalmasın, videosunu izleyin kür etmeden önce hava kalırsa videodaki gibi önce havayı alın sonra kür edin ben yine almak için indirime girmesini bekliyorum ama girmeyecek gibi :/

• Hocam Alieexpress de 5$ bahsettiğiniz ürün. Ordan sipariş verin isterseniz.

@sebatet

UV Temperli Cam Samsung Not 9 Için 8 S9 S8 S7 Kenar 5D Tam Sıvı Tutkal Ekran Koruyucusu Samsung galaxy Note 8 S8 S9 Artı
    https://s.click.aliexpress.com/e/cL8kBH2C

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak-82 -- 21 Kasım 2018; 20:34:51 >
  • Şu, "ekran koruyucu yok" deyip saçma sapan ürünleri gösterenler nelerine güvenip koruyucuların olmadığını savunuyor, gerçekten şaşırıyorum. Bir tanesini bizzat kullanıyorum.

Note FE için en iyi ekran koruyucu, Ringke'nin full cover filmidir. Hele şükür stok dünya geneli bitmeden aldım da rahat rahat kullanabiliyorum cihazı.

https://youtu.be/259x1uc26vk

Yeniden almak isteyip de satıcıya sordum, ürünün tükendiği ve yeniden üretilmeyeceği mesajını aldım. Geçmiş olsun. En iyi ekran koruyucu film artık yok.

• burak-82 kullanıcısına yanıt
    O ilandan yüzlercesi var aliexpresste ama note fe veya note7 için yok malesef. Olsa dünya parayı verip buradan almazdım zaten. Keşke dediğiniz mümkün olsa da hepimiz yararlansak.

Note Fe olmadığını şimdi fark ettim hocam. Ama ekran koruyucu video da çok iyi duruyor sanki yok gibi. Takipteyim fiyatı düşsün bi tane de ben sipariş vereceğim.

Gittigidiyorda 110 tlye var bir tane satıcıda yeni düşürmüşler fiyatını hocam daha da düşeceğini sanmıyorum kırılmazda bile stokçuluk yüzünden biz tüketiciler mağdur oluyoruz malesef.

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-fe-ultraviyole-isik-ile-yapisan-kirilmaz-cam-389561898?rcp_action=rcpProductClicked

Cuma günü de indirim yapmazlarsa aliexpressten aynı kırılmaz camdan ve ayrı ayrı birkaç tane de uv jel alacağım o camı jel ile yapıştırmayı deneyeceğim. Kırılmazı söktüm diye spigen slim armor kılıfımı takmak zorunda kaldım malum ekran kırılırsa değiştirmek çok külfetli ve ip68 de gidiyor.

Eyvallah hocam. Şu an için belki Note 8 ile takas edebilirim Note Fe yi o zaman Bu ekran koruyucu ve ringke sert kılıftan alacağım inşallah.

Siyah renk ringke kılıf stoklarda kalmamış aradim elimizde sınırlı sayıda da olsa var sipariş verirken arayın yardımcı olalım dediler.

Onu da öyle hallettim :D Bi 200 liraya masraf olacak ama değer:D

Note 8 için 900 lira fark vermeye anlaştım fakat değer mi değmez mi onu düşünüyorum, ekran ve kamera farkı var kamera da benim için oldukça önemli ama Note Fe de de tek eksik çift kamera onun dışında canavar gibi kamerası var.. Note 8 in de Fe nin de tasarımı aşırı hoşuma gidiyor. Bende ki Note Fe gümüş renk ve yok böyle bir asalet ya. Note fe yi cok uygun fiyata almistim 900 lira fark ile 8 ortalamanin altında bir fiyata mâl olacak bana ama Ne yardan vazgeçebiliyorum ne serden

Kafamda deli düşünceler

Uygulamadan sonra uv sıvı sertleşiyor zannedirsem. Beğenmezsek geriye dönüş yok mu? Sıvı cama da yapışmıyor mu?

Zevk meselesi hocam benimki de gümüş nokta kusuru yok gerçekten çok premium duruyor edge ekranı da ortaya çıkartıyor gümüş renk,.2 hafta önce satmayı düşünüyordum 6 aylık ve fixpacki de var, önemli bir eğitim alıyorum kalem öyle iş görüyor ki satamıyorum istesem de :) 5.7 inç bana büyük geliyor sırf bu yüzden s9 veya p20 alacaktım kameraya ben de sizin gibi önem veriyorum note 8 ve 9un ekranı daha da büyük bu benim ilk note telefonum mate serisindeki gibi note da lite tarzı 5.2 inç civarı bir ufağını çıkartsa hemen alırım :)

• css2005 C kullanıcısına yanıt
    Hocam geri dönüşü şöyle yok, camı sökerseniz tekrar yapıştıramazsınız sıvı kuruduktan sonra. Sıvı kurudu camı söktünüz diyelim o uv sıvı sert bir şekilde ekranda kalıyor pet ekran koruyucular gibi duruyor ekranda onu da elle kaldırmanız gerekecek çok yapışkan olduğu için sökerken de parçalanacak ve biraz ekran temizleme spreyi veya kolonyayla yumuşatmanız gerekecek ama ekrana hiçbir zararı yok ben elimle ve peçeteyle söktüm uv jeli, sivri cisimler kullanmayın sıkıntı olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xraited -- 22 Kasım 2018; 0:40:49 >
    Hocam videoları falan izledim ahize ve ana ekran tuşuna sıvı değmemesi lazımmış bide ben bunu pek beceremem gibi telefoncu takar mi acaba ??

• Merhaba arkadaşlar, elimde bir adet orjinal Ringke Full Cover ekran koruyucu var, almayı düşünen olursa özelden iletişime geçebilir.

• sebatet S kullanıcısına yanıt
    Risk almak istemiyorsanız telefoncudan rica edin ama samimi olduğunuz telefoncu olsa daha iyi olur yoksa reddedebilirler hocam. Bir de jeli döktünüz kırılmazı koydunuz her tarafa yayıldıktan sonra kırılmazın etrafına çıkan sıvı olursa onu daha ıslakken kolonyalı peçeteyle silin edge kenarlarda vs kalmasın

• 
Sayfa: önceki 882883884885886
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.