Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.531
Cevap
224
Favori
1.479.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada.com gezegengsm satıcısından 2.398 tl +100 tl world puan ile mavi rengini sipariş verdim.. hayırlısı bakalım.. bu satıcıdan cihaz alan varmı acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanan arkadaşlar telefonunuz vietnam üretimi midir? yoksa malezya mı ? lütfen bunu paylaşırısanız ona göre sipariş vericem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BUGATTI

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Lg G5 den geçip geçmeme konusunda çok kararsızımmmm

O telefonu bir an önce elinden çıkar.

:) Sebebini de açıklasanız belki ikna edici olurdu

Alınabilecek en iyi telefonlrdandı. Bir ara ben de niyetlendim.
    Sırf geniş açı kamerası bile yeterdi almak için
    Gel gelelim ghost screen sorunu ve servislerin umursamazlığı beni vazgeçirdi. Batarya ömrü de sıkıntılıydı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: er.dyz

Arkadaşlar hepsiburada veya gittigidiyor üzerinden satılanlar exynos işlemcili mi yoksa snapdragon mu?

Snapdragon olanların galiba kullandığı modemden dolayı sar değeri biraz yüksek o yüzden exynos olmasını istiyorum.

Hepsi exynos

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonu alalı 1 hafta oluyor. Home tuşu basarken çıtırdamaya başladı. Sanki basarken takılıyor gibi, yani tok bir basış hissiyatı yok. Çıtır çıtır sesler geliyor tuştan. Çalışmasında herhangi bir problem veya algılamama gibi bir durum yok ama daha 1 hafta oldu ilerde bu bana daha büyük problem çıkarır mı ? Benim gibi aynı problemi yaşayan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arph -- 23 Aralık 2017; 14:11:22 >
  • OptimusF1 O kullanıcısına yanıt
    Samsung Exynos 8 Octa 8890
  • carpediem81 kullanıcısına yanıt

• carpediem81 kullanıcısına yanıt
    Evet custom rom oluyor, android de tam güvenlik olmaz zaten diye düşünüyorum ben bankacılık işlemlerimi android den pek yapmam, güncelleme de almaz rom güncellendikçe tekrar yüklenebilir veya yeni daha iyi rom lar çıkınca değiştirilir,
  • quote:

Orijinalden alıntı: anil01

Hepsiburada.com gezegengsm satıcısından 2.398 tl +100 tl world puan ile mavi rengini sipariş verdim.. hayırlısı bakalım.. bu satıcıdan cihaz alan varmı acaba.

Hayırlı olsun mağaza ile ilgili yorum yaparmısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gladyator23

Evet custom rom oluyor, android de tam güvenlik olmaz zaten diye düşünüyorum ben bankacılık işlemlerimi android den pek yapmam, güncelleme de almaz rom güncellendikçe tekrar yüklenebilir veya yeni daha iyi rom lar çıkınca değiştirilir,

Tam güvenli olmaz derken ios da windowsta tam güvenli sayılmaz bankacılık işlemlerin de bankanın orjinal apk sını kurar sanız hiçbir sorun olmaz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Lg G5 den geçip geçmeme konusunda çok kararsızımmmm

O telefonu bir an önce elinden çıkar.

:) Sebebini de açıklasanız belki ikna edici olurdu

Alınabilecek en iyi telefonlrdandı. Bir ara ben de niyetlendim.
    Sırf geniş açı kamerası bile yeterdi almak için
    Gel gelelim ghost screen sorunu ve servislerin umursamazlığı beni vazgeçirdi. Batarya ömrü de sıkıntılıydı.

Tamam haklısınız belki ama samsung da bütün telefonlara mavi ekran filtresi koydu android 7 ile. Onlarda da amoled yanığı var hemde az buz değil. G5in Pil 1 günü çıkarıyor ama değiştirilebiliyor en azından yedek pilin varsa aynen devam.

Lg G6 aldım ben 2 saat dayanabildim telefona koşa koşa sattım ama G5 hem kamera hem ses kalitesi açısından muazzam cihaz bence.

Sadece bu note su geçirmiyo benimde küçük kızım var kazalar çok oluyor acaba böyle birşey alsam mantıklı olurmu diye bakıyorum ama G5 de bence vazgeçmesi zor telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arph

Arkadaşlar telefonu alalı 1 hafta oluyor. Home tuşu basarken çıtırdamaya başladı. Sanki basarken takılıyor gibi, yani tok bir basış hissiyatı yok. Çıtır çıtır sesler geliyor tuştan. Çalışmasında herhangi bir problem veya algılamama gibi bir durum yok ama daha 1 hafta oldu ilerde bu bana daha büyük problem çıkarır mı ? Benim gibi aynı problemi yaşayan var mı ?

4 sene kullandığım note 4 te de çıt ederdi tuş, hiç dert etmedim sorun da olmadı,

bu da çıt ediyor, bence bir sorun değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arph

Arkadaşlar telefonu alalı 1 hafta oluyor. Home tuşu basarken çıtırdamaya başladı. Sanki basarken takılıyor gibi, yani tok bir basış hissiyatı yok. Çıtır çıtır sesler geliyor tuştan. Çalışmasında herhangi bir problem veya algılamama gibi bir durum yok ama daha 1 hafta oldu ilerde bu bana daha büyük problem çıkarır mı ? Benim gibi aynı problemi yaşayan var mı ?

Benim note 4 de çıt ederdi

• Moto G

Asus Zenfone Laser

Mi5

ve son olarak bu telefonu almayı düşünüyorum.

Kullanan arkadaşlara bi kaç sorum olacak

Telefonun gps ve müzik performansı nasıl ?

Çalışmayan bir özelliği var mı?
  • Arkadaslar edge ekraninin altinda ekranda hangi renk varsa o renk bir cizgi oluyor bu normal bir sey mi yoksa sorun mudur bilgilendirir misiniz

• Müzik dinlemedim henüz ama gps gayet iyi. şak diye konum tespit ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: normalbirinsan

Arkadaslar edge ekraninin altinda ekranda hangi renk varsa o renk bir cizgi oluyor bu normal bir sey mi yoksa sorun mudur bilgilendirir misiniz

Fotoğraf koyabilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

Müzik dinlemedim henüz ama gps gayet iyi. şak diye konum tespit ediyor.

almaya kalksam , nerden almamı önerirsiniz ?

aldğımda nelere dikkat etmem gerekir.
  • Hepsiburdadan aldığın spigen kılıf bugün geldi telefonu zırh gibi sardı kılıf arıyan varsa spigeni tavsiye ederim

• tgezer kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Sizce sorun var mi yani herkeste boyle mi yoksa sadece bende mi boyle??

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.