Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (641. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.522
Cevap
225
Favori
1.476.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Onun henüz bir yontemi yok... Cokta sey etme

Alıntıları Göster
    Tamam hocam teşekkür ederim cevap verdiğin için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertuncb

S Note kesinlikle çok iyi bir uygulama. Üstelik PC sürümü de var. Google Drive senkronizasyonu vb de çok iyi. Için senelerdir 8 inç Note 8 tabletim be Samsung Windows tabirinin vazgeçilmez yazılımlarından.

Not tutmayı önemseyelenler için, yine çok uzun zamandır ücretli sürümünü kullandığım, not tutma uygulamalarının kralı dersem abartmamış olacağım Lecture Notes uygulamasını öneririm. Özellikle eğitim veya iş toplantılarında not tutmak için rakipsiz. Biraz fazla seçenek/araç ve ayarı var ama gerçekten ödediğim paraya hak ediyor.

En iyi özelliği, ek olarak alınabilen LectureRecordings eklentisi. Not tutarken ses kaydı yapıyor ve bunu tuttuğunuz not ile senkron yapıyor. 20 sayfa not tutuysanız, 7. sayfaya gittiğinizde, o notu yazarken konuşmacının söylediklerini dinletiyor. Tavsiye ederim.

Lecture Notes:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.acadoid.lecturenotes

Lecture Recordings:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.acadoid.lecturerecordings
    Merhaba.
    Lecture Note uygulaması güzel.Ancak ayarları baya karışık geldi.Siz kullandığınız ayarları paylaşabilir misiniz ?
    Bir de google drive ile yedekleme yapılabiliyor mu ?
    Az önce deneme amaçlı klasör ve note defteri açtım.Ekrana kısayol oluşturmak istediğimde "shortcut available in widgets section uyarı verdi.Bu konuda da yardımcı olabilir misiniz ?

• airporter kullanıcısına yanıt
    Ilkinden sipariş vericem 2.si ni yani f7 pronunkini denedim aynı senin o yapismyana kenar gibi bendede boşluklar olmuştu 2 kenarda yapışmamıştı ve toz girmişti sokup atmıştım ama orjinali alıp denicem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Graptes

Fiyat konusunu nouwamba ile görüşmeniz daha doğru olur ben 2 telefon için 3 tane aldım. 1. Kaplamayı tozlandırdığım için çöpe atmak zorunda kaldım.

Eşimin telefondaki hali ;

Alıntıları Göster
    Dostum uygulanmış hali güzel görünüyor ben irtibata geçemedim kendisiyle özelden ya z dedi özel mesaj atamadım nedense genelde de yazmadı söylermişin fiyat ne kdr aldın.

• Arkadaşlar
    Geçen gün, bana gelen WhatsApp bildirimlerini değişik bir şekilde açtım.
    Nasıl bastığımı bilmiyorum ama "açılır pencere"de açıldı.
    Özellik çok hoş Ama bir daha yapamadım...
    Bunu nasıl yapabileceğimi bilen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Yine çok gereksiz bir muhabbet olmuş, istanbulda olanlar varsa Bayrampaşa forum da ön arka ve yan kenarları full kaplama yapan yer var samsung mağazasının karşısında 130 tl ama oldu ki sonradan kalktı veya kenarlardan açıldı 20 tl ye değiştiriliyor.. Biraz kazık mı evet ama başka çare yok ha birde düşmelere pek sağlam görünmüyor.. Bir kaç gün sonra wrapsoll olanından burda satan arkadaştan alacam kenarda kalsın
    Wrapsoll dan alırsan fazla al ben 1 tanesine talibim istanbuldayım çağırdığın yere gelir alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: maakman

Arkadaşlar
    Geçen gün, bana gelen WhatsApp bildirimlerini değişik bir şekilde açtım.
    Nasıl bastığımı bilmiyorum ama "açılır pencere"de açıldı.
    Özellik çok hoş Ama bir daha yapamadım...
    Bunu nasıl yapabileceğimi bilen var mı?
    Edge bildirimleri ni aç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Edge aydınlatmasındaki bildirim ayarları mı?
    Eğer o ise denedim olmadı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maakman -- 21 Mayıs 2018; 21:20:40 >
  • maakman kullanıcısına yanıt
    Ekrana gelen küçük bildirimi aşağı doğru çekin.

• emre_virüs kullanıcısına yanıt
    Oldu vallahi çok teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞahSultanFE

Telefonumu garantiye yollayacağım. Kutuda yollayacağım ancak full kutu yani tam içeriklimi yollamam gerekiyor yoksa sadece telefon yollasam yeterli oluyormu. Delta Servis için ? HELP.
    Hocam ful kuti gönder,değişimi olursa ugrasmazsin

• Birkaç foto çektim düşük ışıkta

Bunu pro kodda denedim

• dogus045 D kullanıcısına yanıt
    önermem kenarlarda 3-4 mm kadar çok boşluk kalıyor haberin olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genc_AVCI

Arkadaslar son guncellemeden sonra kisa yoldan ekran goruntusu tusu kayboldu. Ne yaptiysam bulamadim. Ekran goruntusu alma tusunu nasil getirecegiz? Tşk.
    bahsettigin apk bumu acaba

https://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&s=samsung+capture

2.10.1 indir kur.

birde bunlara bak

https://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&page=1&s=samsung+screen+capture

buradan indir kur apk yihepsi samsung yazilimidir..

• quote:

Orijinalden alıntı: FastegL

arkadaşlar s peni genelde telefonda ingilizce çalışırken falan kullanıyorum. Samsung klavye kalemle yazmaya çok uygun değil. Saçma sapan boşluk bırakıp duruyor. Google klavye çok daha pratik bu konuda onunda samsung klavyeye göre eksileri var ama genel olarak daha doğru yazıya döküyor. Ama google klavyeninde normal halini sevmiyorum. Samsung ya da swiftkeyi kullanıyorum.

Şimdi isteğime gelecek olursak. Normalde samsung ya da swiftkey klavye kullanırken, s pen çıkarıldığında klavye değiştirme gibi bir uygulama var mı? Macrodroid tarzı uygulamalara baktım ama bulamadım. Ya da kalemi çıkardığımda direk google keep açılsın gibi program atayabileceğim bir program var mıdır?

S pen ayarlarında kalem çıkarıldığına hiç bir şey yapma seç .
    samsung klavye ayarlarında kalem algılama yı aç .
    kalemi çıkarınca klavye ped e geçiyor .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• android p alır mı sizce note fe
  • acil yazar mısınız 2 telden birini siparis gececem..
    Note fe yada s7 edge
    Aradıgım 1.özellik batarya performansı
    2.olarak donma kasma vs yasamak ıstemıyorum
    oyun vs hic oynamam hangisini allmalıyım
  • parmak izi hariç nerdeyse hiç bir sensörüm çalışmıyor. Buna benzer sorun yaşayan varmı aranızda. varsa sorun nasıl çözüldü acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogus045

Dostum uygulanmış hali güzel görünüyor ben irtibata geçemedim kendisiyle özelden ya z dedi özel mesaj atamadım nedense genelde de yazmadı söylermişin fiyat ne kdr aldın.

Alıntıları Göster
    ben de nouwamba'dan aldım..sağolsun.

Ürün güzel ama ben yeteneksiz olduğum için az önce ön tarafı attım çöpe.. baloncuk ve toz dolmuştu çünkü.
  • Merhaba arkadaşlar. Bu aralar telefon arıyorum cihazlar baya güzelleşmiş. p20 si one plusu s9+ cift kamera cercevesiz ekran felan çok iyi. Fakat fiyatlar tuzlu. Açıkçası bir yıl kullanılacak cihaz için 5 milyar verilmez. note 7 ilk çıktığında kesin alırım derken olaylar oldu vs. şimdi tine gözüme çarptı.

. Cihazı tavsiye edermisiniz. Güncellemeler ne olacak kamera hangi cihaz ayarında ses nasıl ekran süresi nasıl. vs

• 
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.