Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (629. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu tarife uygun spigen kılıflar gg.sitesinde uygun fiyatlara satilıyor.ben her çeşidinden 5 tane aldım.dediginiz gibi köşelerı korumak yeterli ekran cizilmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

Senin cevabın kadar gereksiz değil. Sormuşsam gerekli demekki.

Alıntıları Göster
    yav he he çok gerekli... gerekli olsa doğru-düzgün açıklardın.

senin gibi abuk-sabuk fantezileri olanları ciddiye alıp cevap verende kabahat..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 17 Mayıs 2018; 19:44:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

Hocam birini nasıl seçiyoruz? işyerim bize hat ve telefon dağıttı. çift telefon taşımak istemediğimden hattı bu telefona takacağım. dağıtılan hatta 10gb internet var. dolayısıyla önce o interneti kullansın istiyorum. nasıl yapabilirim?

Alıntıları Göster
    ayarı var, önce istediğin hattı seçersin, kotası bitince diğerini seçersin. 30 sn.de yapabiliyorsun bu geçişi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Bu tarife uygun spigen kılıflar gg.sitesinde uygun fiyatlara satilıyor.ben her çeşidinden 5 tane aldım.dediginiz gibi köşelerı korumak yeterli ekran cizilmiyor.
    evet aynen, normal kullanımda çizilmiyor. kafaya takılacak bir şey değil...

bende de 4 tane spigen var, ancak şu anda köşelerinde mini hava yastığı olan modeli kullanıyorum. kılıf seçimine dikkat etmek ve dikkatli kullanmak lazım... edge olan her model gibi bu da narin bir telefon.
  • tifolar1 T kullanıcısına yanıt
    Satici hb renk siyah hocam. Bende siyah takıntısı var.

• MacGyver. kullanıcısına yanıt
    hocam ben de ayarını sormuştum nasıl yaparız diye?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhabalar uzatmadan soruyorum p20lite,note fe, psmart ,mate10lite ? telefonda aradığım tek özellik premium durması ,bakan azcık kıskansın yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

hocam ben de ayarını sormuştum nasıl yaparız diye?
    ayarı var menüde şu kartın internetini kullan, şununkini kullanma diye... sim kart yöneticisi menüsünde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

ben 3 aydır hiçbir şey kullanmıyorum, çizilmiyor. önceki samsung telefonumu da 1 sene kullanmıştım, onda da tek çizik oluşmamıştı. çünkü gorilla glass 5'i çizmek kolay değil... mesela GG olmayan eski bir telefonumu çizmişliğim var. bu arada kullandığım telefonlar cebime girip çıkıyor, o cebimde de telefon hariç başka hiçbir şey olmuyor.

bence sadece köşeleri güçlendirilmiş, darbeleri emebilecek bir kılıf kullanmanız yeterli... bu telefon için asıl risk kıvrımlı kenarlarından darbe yemesi...

ayrıca edge kenarlara uygun ekran koruyucu bulmak beyhude bir çaba biraz... kırılmaz cam dedikleri saçma-sapan ve uyduruk şeyler var, onlar olabilir ancak... daha önce bunlar hakkında çok yazdım-çizdim.

Alıntıları Göster
    bende kilifsiz kullaniyorum cizilmedi ama gunes isiginda bakinca ufak nokta olusmus silmeye calistim ama gecmiyor. orjinal kilifi ile kullandim hep

• UnexpectedJihad kullanıcısına yanıt
    hocam ilgili ihtiyacınız için sanırım en iyisi iphone :)
  • Merhaba arkadaşlar aşağıdaki linkteki jelatinden kullanan var mı? Varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

https://youtu.be/259x1uc26vk

• dizigen D kullanıcısına yanıt
    bütcem 2000i zorluyor malesef :)
  • Anadolu A kullanıcısına yanıt
    MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı sebepten çift hatlı tel istiyorum ama sanırım hattın birinden konuşurken diğeri kapalı görünüyormuş. Şahsi telden görüşürken işyeri kapalı olursa iyi olmaz. Bununla ilgili ne yapılabilir acaba?
  • UnexpectedJihad kullanıcısına yanıt
    hocam 2.el bi iphone 7 alırsınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz Kartal

Ben de aynı sebepten çift hatlı tel istiyorum ama sanırım hattın birinden konuşurken diğeri kapalı görünüyormuş. Şahsi telden görüşürken işyeri kapalı olursa iyi olmaz. Bununla ilgili ne yapılabilir acaba?
    Ben yonlendirme yapmistim bir ara sorun olmamisti

• Note fan mi yoksa s7 edge mi ?

Aradaki fiyat farkı önemli değil

• Beyaz Kartal kullanıcısına yanıt
    normalde öyle...

ama hatlardan birini kapalıyken şu numaraya yönlendir dersen, sen konuşurken arkadan diğer hattını aramış olur arayan kişi...

tabii mesela bizim şirket hatları yönlendirilemiyor, o yüzden ben kendi hattımla konuşurken kapalı kalıyor.
  • alvin55 kullanıcısına yanıt
    Mavi rengi çok güzel. Xiaomiler gibi cırt mavi değil. Videolara falan bakın derim. İki renk de güzel bence.

• sevince1971 S kullanıcısına yanıt
    Hayırdır hocam ne geldi başınıza da bu kadart üzüldünüz ? Var mı yapabileceğimiz bir şey ?

• AYSST kullanıcısına yanıt
    Marka takıntınız yoksa ki asustan bahsettiğinize göre yok başka telefonlara yönelin derim. Mate 10 çok güzel bir cihaz. Keza oneplus da düşünebilirsiniz. Hele 6sı piyasaya giriş yapınca 5t yi daha uygun fiyata almak da bir seçenek. P20 lite ve zenfone 5 yeni trende ayak uydurmak istiyorsanız güzel ama donanım yönünden fazla bir şey vaat etmeyen cihazlar. Daha az bütçeyle mate 10 lite de iş görür yine çerçevesiz ekranı düşük bütçe ile almak isterseniz.
    Note FE güzel cihaz olsa da fiyatı, tek kamera oluşu, yedek parça bulunabilirliği ve ekran değişim maliyeti gibi sebepler yüzünden iyice gözümden düştü. Bir de yeni yeni sıkıntılarını okudukça forumda iyiki almamışım diyorum. Şu mi8 çıksın bakalım.

• 
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.