Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Bizim şirket hatları yönlendiriliyor mu bilmiyorum. İnsan rahat rahat konuşamaz o durumda da. Ama iki telefon taşımakta zor oluyor. Birini arıcan o hatta mı bu hatta mı ara dur
  • FastegL F kullanıcısına yanıt
    Normalde de uyduruk bi garanti kartı çıkıyor zaten. Ben dert etmezdim ama yinede bir sormak lazım insanlara. Kaç senedir faturayla işimi görüyorum garanti kartı falan soran olmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jabstam J kullanıcısına yanıt
    Şarja takılı iken oyun oynamayın diye bir ibare geçiyor mu kullanım kılavuzunda ? Ayrıca bu yüzden bozulduğu kesin mi ? Herneyse...

• Hareketli resim nasil cekebilirim gecenlerde tesaduf oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba daha öncede dediğim gibi cihazı fazla kurcalayıp yok ben rom yüklemem diyenler en ilginç olanida şarja takip saatlerce oyun oynayıp kullanım klavuzunda yazıyor mu diyenler sadece Değerli arkadaşlar bu cihaz ciddi manada satildi ve forumda da hatri sayilir kullanici var.Şöyle bir baktığınızda fabrika çıkışlı hatasi olanlar az diğer grup düşürenler sizler gibi(geliştirici arkadaşlar)kullanıcılara sözüm yok tabiki cihaz sizin.Bozulur sonrada aylarca uğraşırsınız.Ben aralık ayından beri yoğun olarak kullanıyorum ve bir problemle karşılaşmadım.Ayrıca iphone x de kullanıyorum.Amacım cihazı her alanin garanti suresi dolana kadar kullanmasi.Daha önceki yorumlarima bakabilirsiniz.

• kartall57 kullanıcısına yanıt
    Ringke Slim kullanıyorum. Baya ince. Elde tutuşumu rahatsız etmeyen ve elimden kaymayan bi yapısı var. Düşünce korur mu? Hayır. Ama çok sakar birisi değilim. Tavsiye ederim ama telefonu sık düşüren biriyseniz önermem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz Kartal

Ben de aynı sebepten çift hatlı tel istiyorum ama sanırım hattın birinden konuşurken diğeri kapalı görünüyormuş. Şahsi telden görüşürken işyeri kapalı olursa iyi olmaz. Bununla ilgili ne yapılabilir acaba?
    Bu iki ayarla sorun çözülür sanırım.

• Uğur.Türkben kullanıcısına yanıt
    Resime tıklanmıyor. Sitede mi sıkıntı var yoksa resim mi küçük?
  • quote:

Bizim şirket hatları yönlendiriliyor mu bilmiyorum. İnsan rahat rahat konuşamaz o durumda da. Ama iki telefon taşımakta zor oluyor. Birini arıcan o hatta mı bu hatta mı ara dur
    Sirket hatti hangi operator turktelekom yonlendirmesi bedava turkcellin ki ucretli zaten burda onemli olan alttan kimin aradigi kapatip tekrar ararsin

• mmusty355 kullanıcısına yanıt
    Turkcell.

Alttan kimin aradığı derken orayı anlayamadım. Vaaçl alıcam galiba ben bu telefonu birazdan sipariş geçicem :)
  • quote:

Turkcell.

Alttan kimin aradığı derken orayı anlayamadım. Vaaçl alıcam galiba ben bu telefonu birazdan sipariş geçicem :)
    Ben cift hat kullaniyorum 1 hat ile konusurken 2 hatta arama gelince uyari veriyor.

Ayarlardan cift sim her zaman acik yapicaksin.

Ama sistem arkadasin dedigi gibi bu islemi yonlendirerek gerceklestiriyor

1 hat ile konusurken 2 hattin kapali ama 2 ci hatti 1 hattina yonlendirdigin icin gelen aramayi goruyorsun csvaplayabiliyorsun

• arkadaşlar telefonumun arama sesi cızırtılı sizdede böyle bir durum varmı yazılım güncelledim durum aynı ..ayrıca şarjı çabuk bitiyor gibi geldi yardımcı olursanız sevinirim..
  • mmusty355 kullanıcısına yanıt
    O zaman şirketle görüşüp yönlendirmeyi açmak lazım.

Az Önce sipariş geçtim MAxipuan ile 2037 TL ye geldi. Ramazan kuponu da verdi iyi oldu
  • Uğur.Türkben kullanıcısına yanıt
    SaGaNoFE kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. Bütçeyi biraz daha artırıp uygun fiyatlı bir Note 8 almayı düşünüyorum bakalım. Olmazsa çatlak ekranla biraz daha devam edeceğim S7E'ye.

@SaGaNoFE evet hocam çok hoşuma gitti aslında OnePlus 6. Daha önce 1 yıl kadar OnePlus One kullanmıştım, severim OnePlus'ı. Ama Türkiye'ye gelmesi herhalde 1 ayı bulacak gibi. Ben de dediğim gibi parayı denkleştirebilirsem Note 8 istiyorum inşallah, ya da OnePlus 6 uygun bir fiyatla gelirse ona da bakabilirim.
  • ddiscoveryy D kullanıcısına yanıt
    Note 8 ithalatçı garantili 3800e satılıyor. Oneplus 6gb ram modeli şuanki kur ile en az 2800e gelecek. Aradaki 1000 liraya değer mi valla değer. Note serisi ve diğer telefonlar diye iki ayrılır 😀

• SaGaNoFE kullanıcısına yanıt
    Valla yurtdışında bir arkadaşa aldırtmaya çalışıyorum Note 8'i, o alabilirse 3000'e gelecek süper olur. Olmadı 3200-3300'den fazla vermek istemiyorum açıkçası. OP 6 da 2800 sanırım yurtdışı fiyatı olacak, buraya getiren "akıllı" ithalatçılarımız sağolsun 4000'den başlarlar artık satmaya..
  • Mobil veri hiç kullanmadan oto parlaklıkta ve hd çözünürlükte %40 şarj var ve 6 saatten fazla ekran süresi aldım.
    dışarda internet olmadığı için oyun oynadımi kamera ile fotoğraf ve video kayıt edildi.
    Eve gelince youtube instagram whatsapp haber siteleri ve dh de gezindim.
    Öğlen 12.00 da çekmiştim ve şuan şarjı %40
  • Resimdeki android figürünü nereden satın alabilirim bilen var mı?
  • zwanzig kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..siyah aldım :) henüz ulaşmadı ama..

• Arkadaşlar google kamera 8.0 a geçtikten sonra sorun oldu ama bana bunun ayarlarını ve linkini atacak biri var mı?

• 
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.