Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hocam bilgilendirme için tekrardan teşekkürler,

dediğiniz gibi toplanıp hep beraber yaparsak daha uygun bir fiyata yapacaklarını dünüyorum, tabi sorun insanları toplamakta :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz_227

Anladım hocam bilgilendirme için tekrardan teşekkürler,

dediğiniz gibi toplanıp hep beraber yaparsak daha uygun bir fiyata yapacaklarını dünüyorum, tabi sorun insanları toplamakta :)

Yani bilmiyorum bu işlerin adını yada yöntemini ama bir nevi sponsorluk gibi oluyor. topluca gidilemez zaten minimum yarım saat sürüyor hizmet veremezler. Bir şekilde forumdaki bildirimden dolayı gelindiği felan söylenince bu telefona özel bir fiyat vermeleri gerekiyor bence.
    Oraya yakın bir arkadaş söylese biz forumda toplandık hepimiz aynı anda gelsek kitlenirsiniz o yüzden bize özel fiyat yapın parti parti gelip yaptıralım telefonlarımızı denir. ben işletmeci olsam kabul ederim 90-100 tl ne şiş yanar ne kebap :) olan benim fazladan verdiğim 30-40 tl ye olur :)))

• Arkadaşlar, cihaz için orijinal Türkiye uyumlu şarj adaptörü alabileceğim bir yer var mıdır? Bu adaptör aşırı büyük ve bazı prizlere girerken zorluyor.
  • 2 Amperlik bir şarj adaptörü işinizi görecektir. N11, Gittigidiyor birçok satıcı mevcut. Örnek olarak.

https://urun.n11.com/sarj-cihazi/orijinal-samsung-ep-ta20ebe-sarj-adaptoru-travel-adapter-5v-2a-P235795883
  • numberone2000 kullanıcısına yanıt
    Cidden bayağı uygunmuş fiyatı. Bunu sipariş geçebilirim muhtemelen, ilginiz için sağ olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uclerburak

Cidden bayağı uygunmuş fiyatı. Bunu sipariş geçebilirim muhtemelen, ilginiz için sağ olun.

Orjinal değil o ürünler.

İş görür o ayrı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Şarj konusu önemli. Sorun yaratır mı ki bilemedim.
  • Ne olur ne olmaz diye samsungwa'dan orijinal şarj aleti aldım mecburen. 90 liraya geldi.
  • Ben kullanıyorum sorun yaşamadım. Belki bunuda düşünebilirsiniz. Bu orjinal.

https://shop.samsung.com/tr/seyahat-şarjı-ta12
  • numberone2000 kullanıcısına yanıt
    Bunun fast charging olanını az önce 90 liraya aldım hocam
  • Şu urun tekrar stoga gelmis bilginiz olsun. Ben siparis vercem.

http://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-7--fe-fan-edition-kilif-wallet-s-cuzdan-p-HBV000000GCC1?magaza=Hepsiburada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Hocam, bb keyone benimde ilgimi çeken bir ürün. . İş hattım için düşünüyorum! Rim zamanında çok kullandım ve gayet keyifli cihazlardı bb'ler. . çok kullanmamaışsınız ama genel hatları ile saydığınız dezavantajları dışında nasıl cihaz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurpala

can sıkmak gibi olmasın ama verdiğiniz linkteki YORUM KISMINDA YAZAN

Yapışmıyor !
    Erhan KILIÇ - 09.02.2018
    Ürün Note Fan cihazımın edge kısımlardan yapışmıyor kendi kendine kalkıyor,, memnun kalmadım açıp yapıştırdığım için iade etme şansım olmadığı için iade edemedim, Ama mağazanın paketlemesi muhteşemdi böyle basit bir ürün için olağınüstü bir kargolama yapmışlar tebrik ediyorum, verdiğim bu 3 yıldızda mağazanın paketlemesi içindir.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?Evet (0)Hayır (0)

Dün sipariş verdim bugün geldi. 10 liralık ürünü 50 liralık paketlemişler 😁

Köşelerden biri bir türlü yapışmadı. Fön makinesi vs. Nafile.

Fırlatıp attım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Yapışmıyor !
    Erhan KILIÇ - 09.02.2018
    Ürün Note Fan cihazımın edge kısımlardan yapışmıyor kendi kendine kalkıyor,, memnun kalmadım açıp yapıştırdığım için iade etme şansım olmadığı için iade edemedim, Ama mağazanın paketlemesi muhteşemdi böyle basit bir ürün için olağınüstü bir kargolama yapmışlar tebrik ediyorum, verdiğim bu 3 yıldızda mağazanın paketlemesi içindir.

Dün sipariş verdim bugün geldi. 10 liralık ürünü 50 liralık paketlemişler 😁

Fırlatıp attım.

O urunu alan ve yorumu yazan benim
    Keşke almadan yorumumu dikkate alsaydiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend_84 -- 3 Mart 2018; 16:13:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Byone

Hocam, bb keyone benimde ilgimi çeken bir ürün. . İş hattım için düşünüyorum! Rim zamanında çok kullandım ve gayet keyifli cihazlardı bb'ler. . çok kullanmamaışsınız ama genel hatları ile saydığınız dezavantajları dışında nasıl cihaz?

On numara bes yildiz kesinlikle tavsiye ederim ama biraz bekle fiyati dussun

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatin urunu olmadigi kanaatindeyim bende 😁

Uygun fiyat segmentinde yakalarsam dusunurum elbette. .

Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Yapışmıyor !
    Erhan KILIÇ - 09.02.2018

Dün sipariş verdim bugün geldi. 10 liralık ürünü 50 liralık paketlemişler &#128513;

Fırlatıp attım.

O urunu alan ve yorumu yazan benim
    Keşke almadan yorumumu dikkate alsaydiniz.

11 lira olunca işte deneyelim dedik.

• Arkadaşlar bu telefonu alacak birisi olarak aklimda sadece bir tane soru kaldı, S Pen İngilizce çeviri yapıyor mu tam metni kopyalayıp çeviri yaparsa artık kaçırmaz alınır...

• işsiz34 İ kullanıcısına yanıt
    İngilizce'den Türkçe'ye çeviriyi kalem normalde kelime kelime yapıyor. Tüm metni kopyaladıktan sonra sağdaki üç nokta işaretinden çeviriye tıklayınca google translate sitesinden komple cümleyi çeviriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: işsiz34

Arkadaşlar bu telefonu alacak birisi olarak aklimda sadece bir tane soru kaldı, S Pen İngilizce çeviri yapıyor mu tam metni kopyalayıp çeviri yaparsa artık kaçırmaz alınır...

Paragraf da çeviriyor. Ama galiba ilk sayfadaki dosyalardan kurmak gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.