Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.512
Cevap
227
Favori
1.475.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu telefonun distribütör satışı yok. Piyasadakilerin hepsi ithalatçı garantili Migros da dahil...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VoLVoXxX99

3 yıldır kullandığım LG G3 D855 bugün şarja takılı iken mavi ekran hatası verdi. Anakart sorunu yazıyordu, servise götürdüm 50 liraya anakartı düzelttik, açılıyor ama çok güvenmeyin dediler. Ben de artık değişim zamanı geldiğini düşünüyordum zaten. Tüm telefonu yedekledim. Bütçem 2000 lira. Şu an Ankara Kipa'da 2200'e siyah kapalı kutu satılıyor, stok varmış. Sizce bu Note FE alınır mı? Belli başlı gerçekten can sıkan sorunu var mıdır? (Ekran filmi bulmak dışında) Bu arada ürün en az 2-3 yıl sorunsuz çalışsın diye alıyorum. Piyasadaki gerçekten sevdiğim ve içimin ısındığı tasarım bu telefonda, şu patlama olayları olmadan denemiştim ve hastası olmuştum.
    Teşekkürler.

EDIT: Belirtmeyi unutmuşum, öyle oyun oynayan, sosyal medyada fink atan biri değilim. Sadece işim gerektiği zaman hangi programı istiyorsam açacak ve sorun çıkarmadan yoluna devam edecek bir ürün arıyorum. Kalemi de kullanırım gibi geliyor çünkü sıklıkla sağa sola not alan birisiyim.

Ben de oyun oynamam face ve türevi hiç uygulama kullanmam sadece banka programları watsap ve internet tabi birde konuşma. Katıksız 45 saat gidiyor şarjı ve 5 saat ekran süresi veriyor. Kesinlikle al pişman olmazsın. 3 değil 4 sene bile götürür. Ben de siyah aldım migrostan ama gri mi alsaydım diye düşünüyom çünkü siyah renk telefonu pek göstermiyor.

• Off çok kararsız kaldım mi 6 mi note 3 ve bu telefon arasında

• quote:

Orijinalden alıntı: VoLVoXxX99

3 yıldır kullandığım LG G3 D855 bugün şarja takılı iken mavi ekran hatası verdi. Anakart sorunu yazıyordu, servise götürdüm 50 liraya anakartı düzelttik, açılıyor ama çok güvenmeyin dediler. Ben de artık değişim zamanı geldiğini düşünüyordum zaten. Tüm telefonu yedekledim. Bütçem 2000 lira. Şu an Ankara Kipa'da 2200'e siyah kapalı kutu satılıyor, stok varmış. Sizce bu Note FE alınır mı? Belli başlı gerçekten can sıkan sorunu var mıdır? (Ekran filmi bulmak dışında) Bu arada ürün en az 2-3 yıl sorunsuz çalışsın diye alıyorum. Piyasadaki gerçekten sevdiğim ve içimin ısındığı tasarım bu telefonda, şu patlama olayları olmadan denemiştim ve hastası olmuştum.
    Teşekkürler.

EDIT: Belirtmeyi unutmuşum, öyle oyun oynayan, sosyal medyada fink atan biri değilim. Sadece işim gerektiği zaman hangi programı istiyorsam açacak ve sorun çıkarmadan yoluna devam edecek bir ürün arıyorum. Kalemi de kullanırım gibi geliyor çünkü sıklıkla sağa sola not alan birisiyim.

Hocam maximum kartın varsa şu anda 1990 liraya gittigidipyrdan alabilirsin.yada gezegengsmde iyidir.boşuna Kipa'dan alıp fazla200 lira verme yazık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Leon FR kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

En son ringke nin sitesine baktığımda stok yok diyor ama sanırım yakın zamanfa gelecek umarım fiyat uygun olur

Kalem ile kullanımda bir sorun var mı hassasiyet vs.

Bir arkadaş paylaşmıştı görmüşsünüzdür belki avm lerde yapılan full kaplama

Biraz uygun bir fiyata yapsalar o da mantıklı duruyor

• FastegL F kullanıcısına yanıt

• yilmaz_227 kullanıcısına yanıt
    Full kaplamayı gördüm hocam. Ama bence koruyucu cam + kılıf daha sağlam olur. Ben cihazlarımı kılıfsız kullanamam mesela :) Zaten Ringke, case friendly (kılıf dostu, yani kılıflarla rahat giden) olduğu için onu tercih ettim ve koruyucu jelatini bu kadar bekledim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız hocam en mantıklı kılıf ve koruyucu ile birlikte kullanmak zaten onu da yaptırsam ben kılıfsız kullanmam muhtemelen

Onun içinde o kadar para vermeye gerek yok full kaplama fiyatına ringke ekran koruyucu ve spigen indirimde ikin 3 tane kılıfını alabiliriz.

Bakalım şu koruyucu bir satışa çıksın alıcam bende

Şu an ekranda sanırum nano oluyor note 7 için çıkmış olan koruyucu var forumdan bir arkadaş vermişti

• beyler note 7 fenin kalemi yanık kokan var mı ? benim ki her çıkardığımda yanık kokuyor 1 gün dışarda bıraktım tekrar taktım içne belli bir saatten sonra çıkardım tekrar koktu
  • Eski Note 4'ümde cihaz ısındığı için kokardı fakat bu cihazda kalem yanık kokmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uclerburak

Eski Note 4'ümde cihaz ısındığı için kokardı fakat bu cihazda kalem yanık kokmuyor.

hocam ısınsa da ısınmasa da kokuyor 1 hafta oldu alalı acaba önerisi olan var mı ne yapmam gerek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shivo

quote:

Orijinalden alıntı: uclerburak

Eski Note 4'ümde cihaz ısındığı için kokardı fakat bu cihazda kalem yanık kokmuyor.

hocam ısınsa da ısınmasa da kokuyor 1 hafta oldu alalı acaba önerisi olan var mı ne yapmam gerek ?

garip bir koku var ama yanık gibi değil normal bir durum takmayın kafaya kullanın gitsin.
  • bir sorun teşkil etmez hocam o koku, korkmayın
  • Telefonun fiyati hepsiburada da 2089 tl'ye kadar dusmus. Cidden bir daha ithalatcilardan almam. Resmen kaziklandim. 2015'te cikan iPhone 6s hala 2500tl.

• Play store dan apple music indirmek istedim ancak cihaz bu surumle uyumlu degil diyor!

Sebebi hakkinda bilgisi olan var mi?

• Mi6 ile Note FE arasında kalmıştım ve sonunda Note Fan Edition'da karar kılıp bugün satın aldım. Öncelikle kafama takılan bir şey var. Daha önce ithalatçı ürünü kullanmadığım için dönüştürücülü şarj aleti olayına uzağım. Elektrik bilgim de pek iyi sayılmaz. Dönüştürücü olmasının sebebi 3. girişinin olması mı? Yoksa voltajda filan diğer şarj aletlerinden farklı bir değere mi sahip? Evde değişik şarj aletleri var (gm discovery, samsung a5 ve grand prime'ın şarj aletleri). Bunlardan birisiyle şarj etmem kısa ya da uzun vadede problem yaratır mı?
  • VoLVoXxX99 kullanıcısına yanıt
    Bugüne kadar hep ekran koruyucu ile kullandım cihazları aslında hata yapmışız uyduruk kalitesiz camları takıp güzelim telefonları tadıyla kullanamıyoruz sonra satıyoruz ne anladım bu işten şuan cam orijinal haliyle kullanıyorum dünya varmış diyorum kısaca inş kırmayz çizikler önemli değil benim için satarken en fazla 100 tl aşağı satarsın oda aldığım keyfe değer

• Öncelikle hayırlı olsun. Aşağıdaki priz kullanılıyor cihazda. Dediğiniz gibi üçlü. Bunu 2'liye çevirerek kullanıyoruz. Elinizdeki prizlerin voltaj ve amper yapısı uyduktan sonra kullanımda bir sorun çıkaracağını sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozturkali1984

Off çok kararsız kaldım mi 6 mi note 3 ve bu telefon arasında

Hocam Note 3'ü yanlışlıkla yazdınız değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: numberone2000

quote:

Orijinalden alıntı: ozturkali1984

Off çok kararsız kaldım mi 6 mi note 3 ve bu telefon arasında

Hocam Note 3'ü yanlışlıkla yazdınız değil mi?

Xiaomi'nin note-3'ü o.

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.