Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
24.305
Cevap
259
Favori
1.288.472
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]
Giriş
    81 Mesaj
    Ben daha önce yükledim her hangi bir anormallik yaşamadım , bu türden küçük güncellemeler genellikle aylık verilen güvenlik güncellemeleri oluyor bazıları sıkıntılı olabilecek açıkları kapatmak için ben şahsen yüklüyorum gelince farketmesekde tehlikeli olabiilecek açıkları kapatabilir. Haberleri çok çıksada güvenlik açıklarının çevremden çöktük bittik diyeni duymadım gizlilik denen birşey zaten yok herşeyi istediklerinde alabiliyorlar her türlü. Henüz yeni sayılabilecek bir telefonu bozmazlar heralde daha çok gelecek son büyük güncellemeyle yaparlar ki kolay kolay da düzeltmezler .

Yine de tedbirli olup yükleyen varsa onların yorumlarını beklemekte fayda var olumsuz bir durumda geri de alamassın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afhaktan -- 21 Şubat 2018; 1:17:51 >
    |
    |

Ben Ultra Hybrid Black kullanıyorum. Arka taraf şeffaf yanlar mat siyah şahane uyum sağlıyor telefona.

Cam ekran koruyucu alacaksanız idareten kullanın çok kalın oluyorlar çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mel1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende ugreen qualcomm3.0 çabuk şarj adaptörü var. Hızlı şarj yapabiliyor.

Bununla da yapar.

|
    |
    mrthll kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sennheiser CX 2.00 Galaxy

|
    |
    dinchr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mm.mustafa

Bu kılıftan aldım ve hiç kullanmadım.

Makul fiyata alabilirim sizden satıyorsanız ve siyahsa
    |
    |

• DH Yönetici
    7578 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sorix

Telefon görüşmelerimizi sorunsuz kaydeden bir program arıyorum note fe için öneride bulunabilecek varmı

note4 tede kullanıyordum, şimdi fe de de kullanıyorum...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appstar.callrecorder

• Yarbay
    3434 Mesaj
    Çinden kılıf ve ekran koruyucu önerebilecek var mı? Ucuz yollu birşeyler arıyorumda şu ana kadar hep pahalıları karşıma çıktı fiyatları baya fazla geldi 10 dolar ne idüğü belirsiz bir marka için çok fazla daha önceden hep ucuza alıyordum nolmuş bu çinlilere.. Bir sorum daha olacaktı edge kenarları kapatmayan koruyucu nasıl oluyor? Yanlardaki kavisler açıkta mı kalıyor böyle bir durumda ekranda yükseklik farkı olmaz mı dokunurken yada yandan edge paneli açarken parmağınızı o koruyucu keser diye düşünüyorum..

Bu arada Siyah renk Clearview kılıfım satılıktır 2 gün kullandım tertemiz kapaklı kılıf kullanmayı sevmediğim için işime yaramıyor kenarda duracağına satayım, öğrenciyim cebime para girsin

• Yarbay
    2625 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

Çinden kılıf ve ekran koruyucu önerebilecek var mı? Ucuz yollu birşeyler arıyorumda şu ana kadar hep pahalıları karşıma çıktı fiyatları baya fazla geldi 10 dolar ne idüğü belirsiz bir marka için çok fazla daha önceden hep ucuza alıyordum nolmuş bu çinlilere.. Bir sorum daha olacaktı edge kenarları kapatmayan koruyucu nasıl oluyor? Yanlardaki kavisler açıkta mı kalıyor böyle bir durumda ekranda yükseklik farkı olmaz mı dokunurken yada yandan edge paneli açarken parmağınızı o koruyucu keser diye düşünüyorum..

Bu arada Siyah renk Clearview kılıfım satılıktır 2 gün kullandım tertemiz kapaklı kılıf kullanmayı sevmediğim için işime yaramıyor kenarda duracağına satayım, öğrenciyim cebime para girsin

aynen oyle edge ekranıda kapatan koruyu alamazsam tamda dediklerin oluyor. edge tarafindan elini suruklediginde elin takılıyor.. zaten görüntüsüde berbat sanki baska telefondan söküp buna takmışsın gbi. edge İçin cam yok maalesef. silikon tarzi var edgeyi kapatiyor ama dokunmatikteki o kaygan hassaaiyet gidiyor biraz . ya koruyucusuz kullanicaksin yada o dedigim silikon gibi olan cam koruyucudan alıp tamamını kaplamış olacaksın ekranın ama iste biraz kalitesi düşüyor dokunma hassasiyetinin bence

|
    |

• Çavuş
    43 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: normalbirinsan

4 apk'dan temassiz komutu indiri ve penup'ı guncelleyin simge gelecektir.

ASLINDA 5 APK DOSYASINIDA İNDİRMİŞTİM. AMA ŞİMDİ PENUP'U GÜNCELLEYİNCE OLDU EYVALLAH
    |
    |

Orijinalden alıntı: Cowinenge

Bunları sipariş ettim gelince yorum yaparım

https://tr.aliexpress.com/item/Ultra-Thin-Transparent-Soft-Silicone-TPU-Gradient-Color-Cover-Case-For-Samsung-Galaxy-Note-3-4/32772834615.html
    https://tr.aliexpress.com/item/New-wholesale-new-front-back-Full-cover-screen-protector-film-For-samsung-galaxy-s6-edge-s6/32656290737.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    3976 Mesaj
    Sıkılmadınız mı kılıf muhabbetinde?

• Teğmen
    184 Mesaj

|
    |
    Anadolu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bundan aldım ben yanlar kalktı hep

|
    |
    tgezer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Muhteşem fotoğraflar

|
    |

açık hava güzel de kapalı alan hala kötü ya :/
    |
    |
    kulaklık tavsiye beyler su pislik kulaklığı yerine birşey önerin lütfen. mutlaka ses kısma vs tuşları çalışsın + kablolu olmali ve mikrofonlu. Kendi kulaklığı gercektn iğrenç. özellikle metroda film izlerken hicbirsey duyamıyorum.

|
    |

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

Orijinalden alıntı: sorix

Telefon görüşmelerimizi sorunsuz kaydeden bir program arıyorum note fe için öneride bulunabilecek varmı

note4 tede kullanıyordum, şimdi fe de de kullanıyorum...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appstar.callrecorder

Ses kaydetmekte gibi sıkıntılar yok dimi acr kullanıyordum fe de çok randımanlı çalışmıyor

• Yarbay
    2625 Mesaj
    3-5 de ben eklim bari ya aman yiğebe maşallah deyin ayrıca hafif karanlık yada kapalı ışıksız ortam fotoğraflarına cok bayıldığımı söylemem ama bana yetiyor diyebilirim

|
    |

• Er
    2 Mesaj
    Bu telefonu araştırdım ve gittim İstanbul Bilişimde saatıyorlar inceleme fırsatıda buldum açıkcası telefon tasarımı ve içerik olarak çok iyi fiyat olarakta bazi internet sitelerinde daha ucuz ama onlara ne kadar güvenilir onu tam kestiremiyorum burada yazılan yorumlara bakılırsa suan yüzde 80 almalıyım fiyatıda bu telefon içeriğine göre gayet iyi 2.699 huawei bazı modelleri kafamı kurcalıyor Bir kaç arkadaş buraya fotoğraf atmış çekip gayet güzel çıkmış
    |
    |

Reklamlar
Canlı Tv izle
bankalar.org
emek server
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.