Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
24.341
Cevap
259
Favori
1.291.258
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]
Giriş
    7578 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sorix

quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

Orijinalden alıntı: sorix

Telefon görüşmelerimizi sorunsuz kaydeden bir program arıyorum note fe için öneride bulunabilecek varmı

note4 tede kullanıyordum, şimdi fe de de kullanıyorum...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appstar.callrecorder

Ses kaydetmekte gibi sıkıntılar yok dimi acr kullanıyordum fe de çok randımanlı çalışmıyor

2 yıl note4 ile, yaklaşık da 2 aydır note fe ile kullanıyorum, benim işimi fazlasıyla görüyor...
    |
    |

• Çavuş
    43 Mesaj
    Merhaba
    HB den 2199 a delta garantili siyahı aldım. 1 gün sonra geldi. Malezya roomlu. kutu içeriği full çıktı. Şimdilik tanımaya çalışıyorum. İlk note telefonum bu.ilk aldığımda imei sorgusu yaptım. kayıtsız çıktı. satıcıya mail attım. cevabı gelmeden bir gün sonra 1. imei kaydı yapılmıştı. Ancak 2. imei kaydı henüz yapılmamış. HB'den gelen mesajda şöyle" Ürününüzü dilerseniz çift hat ile dilerseniz tek hat ve hafıza kartı desteği ile kullanabilirsiniz. Cihazınıza ait 1. imei BTKda kayıtlı olup, 2. IMEI numarasının Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu sisteminde aktif olabilmesi için cihazınıza 2 adet sim kart takmanız gerekmektedir. """

Neyse bende uzun zamandır telefon araştırıyordum. Nerdeyse p 10 lite alacaktım. Son anda bu telefona takıldım.. Orjinal kılıfı kullanıyorum. Ancak camı da çizilmesin diye önlü arkalı full body koruyucu yaptırdım. Dikkatli kullanıyorum. şeytan kulağına kurşun!! henüz ekran koruyucu yanlardan atmadı :)

Bu ayarda bir telefon için Kulaklığın kötü olduğunu söylemek isterim. Şimdilik memnunum telefonu yavaş yavaş keşfediyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulak76 -- 21 Şubat 2018; 14:52:5 >

• Teğmen
    224 Mesaj
    merhaba arkadaşlar. ben de bu telefonu almayı düşünüyorum da volte aklıma takıldı. sıkıntısız kullanan var mı ve hangi operatör ile kullanıyor yazarsanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hacı bakıyorum ben bazı sitelerde note 7 diye geçiyor senin dediğin şu mu?

https://www.istanbulbilisim.com/samsung-galaxy-note-fan-edition-siyah-dual-sim-cep-telefonu-fiyati-258093.html
    |
    |
    Bahsedilenler: muller34

• Yüzbaşı
    578 Mesaj

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr&hl=tr

ACR gayet iyi çalışıyor. Para verirp tam sürümünü yükledim.
    |
    |
    sorix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bende şunları sipariş verdim. bakalım nasıl çıkacak. normalde bunlar 30 tl ye düşüyor, biliyorum ama mecburen şimdi sipariş vermek zorunda kaldım. çünkü 2 haftalık seyahate çıkacağım ve döndüğümde stoklar tükenmiş olabilir. telefon çok satmaya başladı ve kılıfların yeniden üretildiğini sanmıyorum. o yüzden spigen kılıf isteyen 30 tl ye düşmesiniş beklemek riskli olabilir.

https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-7-fe-fan-edition-kilif-slim-armor-satin-silver-p-HBV000000GCB9
    https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-7-fe-fan-edition-kilif-neo-hybrid-satin-silver-p-HBV000000GCBS
    |
    |

• Er
    5 Mesaj
    Arkadaşalar ekran süresini nereden öğrenebilirim

Aynen telefon bu bu fiyata bu özelliklere değer mi bilemedim.
    |
    |
    sserkanyilmazz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Full korumayı nerede ve kaça yaptınız ?
    |
    |
    Ulak76 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: burakyilmaaz

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr&hl=tr

ACR gayet iyi çalışıyor. Para verirp tam sürümünü yükledim.

Bendeki son surum değildi ama bazen kaydetmeme sıkıntısı vardı son surum sorunsuzsa satın alırım

|
    |

Orijinalden alıntı: tr-an©e

merhaba arkadaşlar. ben de bu telefonu almayı düşünüyorum da volte aklıma takıldı. sıkıntısız kullanan var mı ve hangi operatör ile kullanıyor yazarsanız sevinirim.

Bende takıldım buna, olmasa ne olur ki? Şu an çalışıyor mu çalışmıyor mu onu da anlamadım... Bu soruma cevap bulsam alacağım ama???

Ayarlar>cihaz bakimi>pil>ekran

|
    |
    Mel1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ayarlar / Cihaz bakımı / Pil / Pil kullanımı / Ekran süresi

|
    |
    Mel1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sadece malezya romunda ve cscsinde çalışıyor volte.
    |
    |
    sarpuli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: uclerburak

sadece malezya romunda ve cscsinde çalışıyor volte.

Bu bilgiyi admin ilk sayfadaki volte ayarları başlığına açıkça yazsa da her sayfada sorup durmasa keşke insanlar

2sim kart+1 sd kart şeklinde mi
    Yoksa 1 sim+1sd yada sim şeklinde mi?

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Teğmen
    220 Mesaj

Hocam normalde 1 sim + 1 sim ya da 1 sim + sd card ama galiba ucunu bur arada takma yontemi vardi ama ben bilmiyorum

|
    |
    The Fame Monsters kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bence de değiştirilmesi lazım :) Ben bizzat denedim arap romunda çalıştıramadım, malezya romu kurayım dedim csc vietnam cscsine döndü ama volte ayarları çıkmadı. Volteyi çok kafaya takmaya gerek yok, sadece görüntüden ibaret. Ses kalitesi ve telefonun çekimi zaten yeterince iyi olduğu için volte falan pek aramıyorsunuz. Voltenin tek avantajı mobil veri açıkken 4G+'den 3G'ye düşmesini engelliyor, hepsi bu
    |
    |
    dinchr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar bu siyah ekranda bildirimleri Nasıl açıyor duk mesela bir mesaj geldiğinde Power tuşuna bir kez dokunduğumuzda siyah ekranda ortada WhatsApp bildirimi, mesaj bildirimi hangi bildirim geldiyse küçük bir simge olarak gözüküyordu ben kapattım ama nereden kapattım bilmiyorum nereden açıldığını bilen var mı arkadaşlar?

always on display'i açın hocam ayarlardan
    |
    |
    yamuafi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Media Sözlük
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,009
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.