Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11711172117311741175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son güncellemeden sonra taratıcıda acayip donma var. Bunu yaşayan ben miyim. Sinir bozucu bir update deneyimi yaşıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mustakil_Yazar kullanıcısına yanıt
    Rehberinizi hafıza kartına .vcf dosyası olarak yedekleyin. PC için vcf düzenleme programları mevcut onlarlada istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustakil_Yazar

Cihazda bulunan rehberi excele aktarmak. Nasıl yapabilirim ?

(Eskiden 2010'a kadar.) Outlook-Kişiler/Contact'dan excel'e ver diye bir seçenekle yapardım.
    Gmail çıktıktan sonra buna gerek kalmadan otomatik sekronize ile
    telefondaki tüm numaraları gmail adresime, sonra gmail'den cihaza
    çok uğraşmadan 3 dakikada aktarabiliyoruz.
    Benim sorunum şu: Bir not cihazım her zaman olmakla beraber çeşitli başka cihazlar da kullanabiliyorum. iphone vs. gibi. Bu sebeple
    cihazlardan telefon no aktarırken numaralarda bazen hatalar, değişmeler, silinmeler ve mükerrer (aynı kişi 4 kez yazılmış gibi)
    hataları oluyor. Bunları düzeltebilmem için telefon rehberimi
    excel'e aktarmam lazım.
    Başka türlü düzeltemiyorum.
    Telefondaki Kişileri gmail hesabınıza aktardığınızı farz ederek devam ediyorum.

Bilgisayarda gmail hesabınızı açın , Sağ üst köşede Google hesabı yanında Google uygulamaları ( 3x3 noktalı kare şekil ) üzerine gelip açın.

Uygulamalardan Kişileri seçip açın , Sol taraftaki menüden Dışa aktar ı seçin, açılan pencereden Kişiler ve Google CSV yi seçip Dışa aktar yapın. Bigisayarınıza contact.csv dosyası olarak

kaydedilecektir. Bu dosyayı Excel de açıp kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TorukMactoo

Son güncellemeden sonra taratıcıda acayip donma var. Bunu yaşayan ben miyim. Sinir bozucu bir update deneyimi yaşıyorum.
    evet ben de birkaç kez yaşadım chromeda.
  • Önemli bir sıkıntım var

Bu gün sim kart değişikliği yapmam gerekiyordu, tepsiyi çıkarırken içine sıkıştı ve tepsi çıkmıyor, neyse hafıza kartını çektim aldım, yeni simi 2. sim bölümüne taktım ancak tepsi tam çıkmıyor ve diğer sim içine kaldı, dolayısıyla hafıza kartı kullanımım da iptal oldu.

Başıma iş açmadan o tepsiyi ve sıkışmış simi nasıl çıkarabilirim.

En azından geçici olarak tek sim ve hafıza kartsız kullanabiliyorum.
  • TorukMactoo kullanıcısına yanıt
    Evet bu durum bende de olmaya başladı,gerçekten can sıkıcı bir durum.telefonu sıfırladım ama çözüm olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esendağlı

Evet bu durum bende de olmaya başladı,gerçekten can sıkıcı bir durum.telefonu sıfırladım ama çözüm olmadı.
    Bu bahsettiğiniz crome damı yoksa samsung tarayıcıda mı olur.
    Ben samsung orjinal tarayicıyı kullaniyorum bir sıkıntı yok.

• Note 7 fe en iyi Android 7 de çalışıyor heralde..:)

• Arkadaşlar o değil de bendeki ghost screen çok ileri gitti artık. Telefonu eline alanlar bu ne lan diyor .. ınstagram logoları hatta pubg'de öldürdüğüm adam sayısı bile belli oluyor

Napacaz ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dfk24 kullanıcısına yanıt
    Ekran değişecek başka çaresi yok bu işin. Bütçeniz varsa değiştirin hemen bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: dfk24

Arkadaşlar o değil de bendeki ghost screen çok ileri gitti artık. Telefonu eline alanlar bu ne lan diyor .. ınstagram logoları hatta pubg'de öldürdüğüm adam sayısı bile belli oluyor

Napacaz ya
    Delta garanti disi diyor ve 1200 tl talep ediyor.

• Merhaba arkadaşlar 2 gündür telefonda birisini ararken ağda kayıtlı değil hatası alıyorum telefonu açıp kapatınca düzeliyor imei E Devletten sorgulattim imei 2side kayıtlı sizce neden olabilir ne yapabilirim SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enss44 -- 27 Aralık 2019; 14:42:51 >

• Enss44 E kullanıcısına yanıt
    Hattınızdan kaynaklanıyor olabilir, Türk Telekom mu hattınız?

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    Hattim vodafone

• Arkadaşlar samsung galaxy fan edition telefonumdaki görüntüyü tvye aktarmak istiyorum. Type-c to hdmi kablosu gerekiyor,fakat ürünlere baktığımda uyumluluk sorunundan bahsetmişler.Her telefonla uyumlu yada fan editionla uyumlu çalışabilecek kullandığınız veya bildiğiniz ürün var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frkn3d

Önemli bir sıkıntım var

Bu gün sim kart değişikliği yapmam gerekiyordu, tepsiyi çıkarırken içine sıkıştı ve tepsi çıkmıyor, neyse hafıza kartını çektim aldım, yeni simi 2. sim bölümüne taktım ancak tepsi tam çıkmıyor ve diğer sim içine kaldı, dolayısıyla hafıza kartı kullanımım da iptal oldu.

Başıma iş açmadan o tepsiyi ve sıkışmış simi nasıl çıkarabilirim.

En azından geçici olarak tek sim ve hafıza kartsız kullanabiliyorum.
    yokmu çözüm

• yzalson Y kullanıcısına yanıt
    Type c li mhl kablosu olması lazım diye biliyorum. Direk hdmi to type-c çalışmayabilir. Ben micro usb li mhl ile note serisinde görüntü alıyordum. Mhl kablo tv den usb ile güç alarak tv te görüntü aktarıyor

• Enss44 E kullanıcısına yanıt
    Hocam benim ve eşimin hatları vodafone ikimizin telefonunda da oluyor. Ben s4 kullanıyorum bende günde birkaç kez olmaya başladı. Diğer tel note fe de arasıra oluyor. Sanırım vodafone sim kartlarında sıkıntı var.

• murat18100 kullanıcısına yanıt
    Peki teskkurler depremden sonra baya bozulmaya başladı vodafone

• frkn3d kullanıcısına yanıt
    Anlattığınıza göre sim tepsisi yarıya kadar bir miktar çıkıyor. Muhtemelen 1. Sim kart 2. Sim yuvasında bir yerlere takılıyor.
    Benim önerim, muhtemelen yapmışsınızdır ama eğer yapmadıysanız , çok fazla zorlamadan tatlı sert birçok deneme yapın. Sonuç alınamazsa teknik servislik gibi görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 11711172117311741175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.